Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Vrchní
rozhodčí:
Vašinová Karin
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27636:600TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Milan
Kváš Pavel
 
 
Šmucr Jiří
Čermák Josef
 
 
-7398 3110
2.Sklenář Michal
Kroupa Tomáš
 
 
Bíma Miroslav
Rödling Jan
 
 
-379-963220
3.Votava MilanČermák Josef892  3030
4.Sklenář MichalBíma Miroslav875  3040
5.Kroupa Tomᚊmucr Jiří-111711 3150
6.Kváš PavelRödling Jan3-49-7-112351
7.Sklenář MichalČermák Josef913-10-5-72352
8.Kroupa TomášBíma Miroslav5-87-7123262
9.Kváš PavelŠmucr Jiří-96-9-5 1363
10.Votava MilanRödling Jan-10-8-1  0364
11.Kroupa TomášČermák Josef-9-284-22365
12.Kváš PavelBíma Miroslav6811  3075
13.Votava MilanŠmucr Jiří-128-159-62376
14.Sklenář MichalRödling Jan745  3086
15.Kváš PavelČermák Josef-79-13983296
16.Votava MilanBíma Miroslav3-749 31106
17.Sklenář MichalŠmucr Jiří77   20  
18.Kroupa TomášRödling Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votava Milan22Čermák Josef22
Sklenář Michal21Bíma Miroslav04
Kroupa Tomáš21Šmucr Jiří21
Kváš Pavel22Rödling Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KrupkaVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Dohnal Jiří
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33388:490SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
Bořík Milan
Matuška Dominik
 
 
107-9-7-72301
2.Brožek Miroslav
Blažek Jan
 
 
Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
-2-3-2  0302
3.Blažek JanLukaščuk Josef-7-6-3  0303
4.Brožek MiroslavMacháček Jan10-71011 3113
5.Pivoňka JaromírBořík Milan-106-6-8 1314
6.Vaniš MarekMatuška Dominik-9104-763224
7.Brožek MiroslavLukaščuk Josef-5-685-62325
8.Pivoňka JaromírMacháček Jan-14-56-9 1326
9.Vaniš MarekBořík Milan1096  3036
10.Blažek JanMatuška Dominik-5-5-7  0337
11.Pivoňka JaromírLukaščuk Josef-12-9-8  0338
12.Vaniš MarekMacháček Jan-6-8-6  0339
13.Blažek JanBořík Milan-4-4-4  03310
14.Brožek MiroslavMatuška Dominik         
15.Vaniš MarekLukaščuk Josef         
16.Blažek JanMacháček Jan         
17.Brožek MiroslavBořík Milan         
18.Pivoňka JaromírMatuška Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Jan03Lukaščuk Josef30
Brožek Miroslav11Macháček Jan21
Pivoňka Jaromír03Bořík Milan21
Vaniš Marek21Matuška Dominik11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Hruška Václav st.
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Mít Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34582:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
-6-8-9  0301
2.Mít Michal
Woznicki Patrik
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
696  3011
3.Woznicki PatrikBukovský Radek10-10-86103221
4.Hrnčíř JanKošák Vojtěch-99-8-8 1322
5.Mít MichalBlažek Jan-59-8-6 1323
6.Hruška Václav ml.Stránský Michal457  3033
7.Hrnčíř JanBukovský Radek6-643 3143
8.Mít MichalKošák Vojtěch-5-27-4 1344
9.Hruška Václav ml.Blažek Jan87-116 3154
10.Woznicki PatrikStránský Michal-12-511-4 1355
11.Mít MichalBukovský Radek-2-7-6  0356
12.Hruška Václav ml.Košák Vojtěch-5-10-9  0357
13.Woznicki PatrikBlažek Jan-39811 3167
14.Hrnčíř JanStránský Michal546  3077
15.Hruška Václav ml.Bukovský Radek-86-7-8 1378
16.Woznicki PatrikKošák Vojtěch-8746 3188
17.Hrnčíř JanBlažek Jan-57109 3198
18.Mít MichalStránský Michal-4-4-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Woznicki Patrik31Bukovský Radek22
Hrnčíř Jan31Košák Vojtěch31
Mít Michal04Blažek Jan13
Hruška Václav ml.22Stránský Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Šubrt Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Blažek Martin
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Strnad Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:31381:454TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Pavel
Šejvl Jakub
 
 
Balog Roland
Zajíček Pavel
 
 
9-4-29-32301
2.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Lapka Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
668  3011
3.Šejvl JakubZajíček Pavel-5-6-8  0312
4.Šubrt JaroslavBalog Roland10-9-6-8 1313
5.Blažek MartinLapka Miroslav457  3023
6.Sysel PavelKaňka Luděk st.-9-811-8 1324
7.Šubrt JaroslavZajíček Pavel-8-6-4  0325
8.Blažek MartinBalog Roland6-8-7-4 1326
9.Sysel PavelLapka Miroslav676  3036
10.Šejvl JakubKaňka Luděk st.-7-6-7  0337
11.Blažek MartinZajíček Pavel-8-7-4  0338
12.Sysel PavelBalog Roland-2-7-4  0339
13.Šejvl JakubLapka Miroslav-6427 3149
14.Šubrt JaroslavKaňka Luděk st.-8-4-8  03410
15.Sysel PavelZajíček Pavel         
16.Šejvl JakubBalog Roland         
17.Šubrt JaroslavLapka Miroslav         
18.Blažek MartinKaňka Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šejvl Jakub12Zajíček Pavel30
Šubrt Jaroslav03Balog Roland30
Blažek Martin12Lapka Miroslav03
Sysel Pavel12Kaňka Luděk st.30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Perný Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Čeněk
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37711:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabini Jan
Fabíni Marek
 
 
Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
6-107-783210
2.Protiva Luboš
Obešlo Josef ml.
 
 
Šimeček Jan
Ambrož Adam
 
 
7911  3020
3.Fabíni MarekŠimeček Jan-81076 3130
4.Fabini JanBucifal Aleš-82-8-5 1331
5.Obešlo Josef ml.Benák Libor7-116-9103241
6.Protiva LubošAmbrož Adam-9-8-4  0342
7.Fabini JanŠimeček Jan-11610-6-92343
8.Obešlo Josef ml.Bucifal Aleš-9-84-7 1344
9.Protiva LubošBenák Libor-6-5-12  0345
10.Fabíni MarekAmbrož Adam12111  3055
11.Obešlo Josef ml.Šimeček Jan4-19-9-11 1356
12.Protiva LubošBucifal Aleš-10-87-8 1357
13.Fabíni MarekBenák Libor-97107 3167
14.Fabini JanAmbrož Adam-9-9-10  0368
15.Protiva LubošŠimeček Jan5-7-81233278
16.Fabíni MarekBucifal Aleš2-788 3188
17.Fabini JanBenák Libor-127-78-72389
18.Obešlo Josef ml.Ambrož Adam6-248 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabíni Marek40Šimeček Jan22
Fabini Jan04Bucifal Aleš31
Obešlo Josef ml.22Benák Libor22
Protiva Luboš13Ambrož Adam22
Delegovaný vrch.rozhodčí a náhradník omluveni. ŽK-Protiva L. (SKST Liberec \\\"C\\\") - nesportovní chování ( hození pálky do ohrádky) ŽK-Fabíni J. (SKST Liberec \\\"C\\\") - nesportovní chování ( hození pálky do ohrádky)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Kaněra Jna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Klimenta Matouš
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37621:611SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Kaněra Jan
 
 
Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
5-1077 3110
2.Klimenta Matouš
Mejsnar František
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
8-2-5-10 1311
3.Klimenta MatoušStach Matěj4-68-8-62312
4.Mejsnar FrantišekEzr Václav654  3022
5.Kaněra JanPůlpán David-77-5-6 1323
6.Kodým JiříPlachý Ladislav2-835 3133
7.Mejsnar FrantišekStach Matěj9-7-11-12 1334
8.Kaněra JanEzr Václav7-9115 3144
9.Kodým JiříPůlpán David-10-1041083254
10.Klimenta MatoušPlachý Ladislav-79-4973264
11.Kaněra JanStach Matěj-4-7-7  0365
12.Kodým JiříEzr Václav-13-6-9  0366
13.Klimenta MatoušPůlpán David1-10-6-9 1367
14.Mejsnar FrantišekPlachý Ladislav-7-9-5  0368
15.Kodým JiříStach Matěj8-65-6-82369
16.Klimenta MatoušEzr Václav149  3079
17.Mejsnar FrantišekPůlpán David6-11-9-13 13710
18.Kaněra JanPlachý Ladislav7127  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matouš22Stach Matěj40
Mejsnar František13Ezr Václav13
Kaněra Jan12Půlpán David31
Kodým Jiří22Plachý Ladislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy