Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Koutný František
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Studnička Ondřej
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30345:418SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
8-8-9-10 1301
2.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
-710-105-122302
3.Vašíček PavelZajíc Miroslav-7-6-5  0303
4.Nikl PavelHasil Tomáš-8-5-10  0304
5.Masařík LukášGráf Jiří6-9-88-102305
6.Trcala MichalMelek Milan-7-78-9 1306
7.Nikl PavelZajíc Miroslav-8-7-7  0307
8.Masařík LukášHasil Tomáš-2-3-9  0308
9.Trcala MichalGráf Jiří-9-5-9  0309
10.Vašíček PavelMelek Milan10115  3019
11.Masařík LukášZajíc Miroslav-79-8-10 13110
12.Trcala MichalHasil Tomáš         
13.Vašíček PavelGráf Jiří         
14.Nikl PavelMelek Milan         
15.Trcala MichalZajíc Miroslav         
16.Vašíček PavelHasil Tomáš         
17.Nikl PavelGráf Jiří         
18.Masařík LukášMelek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíček Pavel11Zajíc Miroslav30
Nikl Pavel02Hasil Tomáš20
Masařík Lukáš03Gráf Jiří20
Trcala Michal02Melek Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Brhel Richard
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipova alej 4110, 695 03 HodonínRozhodčí:Novák David
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33668:658TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurka Milan
Hrdlička Petr
 
 
Novák David
Brhel Tomáš
 
 
10-8-3-5 1301
2.Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
Cupák Zdeněk
Buriánek Patrik
 
 
87-912 3111
3.Kurka MilanNovák David-69-8-9 1312
4.Hrdlička PetrLamač Petr-9-8-9  0313
5.Kolařík JanCupák Zdeněk89-78 3123
6.Ryšavý MichalBuriánek Patrik975  3033
7.Hrdlička PetrNovák David5-14-8-9 1334
8.Kolařík JanLamač Petr77-99 3144
9.Ryšavý MichalCupák Zdeněk9-887 3154
10.Kurka MilanBuriánek Patrik8-6-89123264
11.Kolařík JanNovák David-5-89-12 1365
12.Ryšavý MichalLamač Petr38-9-883275
13.Kurka MilanCupák Zdeněk-8-5-2  0376
14.Hrdlička PetrBuriánek Patrik56-8-5-92377
15.Ryšavý MichalNovák David879  3087
16.Kurka MilanLamač Petr-58-9-9 1388
17.Hrdlička PetrCupák Zdeněk-9858 3198
18.Kolařík JanBuriánek Patrik859  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan13Novák David31
Hrdlička Petr13Lamač Petr22
Kolařík Jan31Cupák Zdeněk13
Ryšavý Michal40Buriánek Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18520:432TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
Hruška Pavel
Vitula Josef
 
 
5109  3010
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-97-9863220
3.Křepelka TomášDospíšil Jiří ml.-14-48-8 1321
4.Táborský JiříAntoš Jiří4-9810 3131
5.Mynář VojtěchVitula Josef7811  3041
6.Šesták RadekHruška Pavel538  3051
7.Táborský JiříDospíšil Jiří ml.75-8-7-102352
8.Mynář VojtěchAntoš Jiří368  3062
9.Šesták RadekVitula Josef457  3072
10.Křepelka TomášHruška Pavel-7963 3182
11.Mynář VojtěchDospíšil Jiří ml.9-11-78113292
12.Šesták RadekAntoš Jiří-8-10-5  0393
13.Křepelka TomášVitula Josef-9-7-9  0394
14.Táborský JiříHruška Pavel575  30104
15.Šesták RadekDospíšil Jiří ml.         
16.Křepelka TomášAntoš Jiří         
17.Táborský JiříVitula Josef         
18.Mynář VojtěchHruška Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křepelka Tomáš12Dospíšil Jiří ml.21
Táborský Jiří21Antoš Jiří12
Mynář Vojtěch30Vitula Josef12
Šesták Radek21Hruška Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselský Oldřich
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36687:654TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Kozubík Pavel
Toufar Jan
 
 
-5-79-3 1301
2.Jírek Jan
Palát Petr
 
 
Šefr Filip
Juroška Ivan
 
 
4-979 3111
3.Pluhař JanKozubík Pavel-106-73-72312
4.Veselský RomanJuroška Ivan-1278-12-112313
5.Palát PetrŠefr Filip819  3023
6.Jírek JanToufar Jan-6381 3133
7.Veselský RomanKozubík Pavel-6-668-132334
8.Palát PetrJuroška Ivan-9-8-7  0335
9.Jírek JanŠefr Filip19-57 3145
10.Pluhař JanToufar Jan1128  3055
11.Palát PetrKozubík Pavel68-86 3165
12.Jírek JanJuroška Ivan-69-8743275
13.Pluhař JanŠefr Filip12-5-95-62376
14.Veselský RomanToufar Jan-127-6-4 1377
15.Jírek JanKozubík Pavel-58-11-9 1378
16.Pluhař JanJuroška Ivan8-10-5-5 1379
17.Veselský RomanŠefr Filip583  3089
18.Palát PetrToufar Jan-8-98-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pluhař Jan13Kozubík Pavel31
Veselský Roman13Juroška Ivan31
Palát Petr22Šefr Filip13
Jírek Jan31Toufar Jan22
žlutá karta: Veselský Roman - úmyslné udeření míčku vyšší razancí



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35692:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Korbel Filip ml.
 
 
Palbuchta Jiří
Babák Petr
 
 
89-115 3110
2.Čermák Marek
Doležal Ondřej
 
 
Ságl Ondřej
Bartoš Milan
 
 
-8-910-9 1311
3.Čermák MarekPalbuchta Jiří-4-1277-82312
4.Doležal OndřejSágl Ondřej-4-3-2  0313
5.Mádr MiloslavBabák Petr66-77 3123
6.Korbel Filip ml.Bartoš Milan459  3033
7.Doležal OndřejPalbuchta Jiří-10-57-4 1334
8.Mádr MiloslavSágl Ondřej9-55-10-92335
9.Korbel Filip ml.Babák Petr374  3045
10.Čermák MarekBartoš Milan57-13-9-42346
11.Mádr MiloslavPalbuchta Jiří3-7-99-62347
12.Korbel Filip ml.Ságl Ondřej3512  3057
13.Čermák MarekBabák Petr-1810-693267
14.Doležal OndřejBartoš Milan9-7-10863277
15.Korbel Filip ml.Palbuchta Jiří63-85 3187
16.Čermák MarekSágl Ondřej9-8-8-6 1388
17.Doležal OndřejBabák Petr-757-9-82389
18.Mádr MiloslavBartoš Milan86-18 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Marek13Palbuchta Jiří31
Doležal Ondřej13Ságl Ondřej31
Mádr Miloslav22Babák Petr13
Korbel Filip ml.40Bartoš Milan13
10. utkání - Bartoš: žlutá karta (úmyslně vystřelený míček) 11. utkání - Mádr: žlutá karta (úmyslně vystřelený míček) 13. utkání - Babák: žlutá karta (úmyslně vystřelený míček) 16. utkání - Ságl: žlutá karta (úmyslně vystřelený míček)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Štrobl Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3296,Havlíčkův Brod, Herna ARozhodčí:Křehlík Vladimír
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:32421:494KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
Vybíral Pavel
Kříž Bohumil
 
 
-2-10-7  0301
2.Malina Vítězslav
Stryhal Václav
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
-9-5-9  0302
3.Stryhal VáclavForman Libor-2-8-5  0303
4.Malina VítězslavVybíral Lukáš-6-912-8 1304
5.Bártík TomášKříž Bohumil119-39 3114
6.Novák AlešVybíral Pavel8911  3024
7.Malina VítězslavForman Libor-7-4-7  0325
8.Bártík TomášVybíral Lukáš54-106 3135
9.Novák AlešKříž Bohumil6109  3045
10.Stryhal VáclavVybíral Pavel-6-7-4  0346
11.Bártík TomášForman Libor-712-74-72347
12.Novák AlešVybíral Lukáš-96-9-11 1348
13.Koutník JosefKříž Bohumil-87-9-8 1349
14.Malina VítězslavVybíral Pavel-8-4-8  03410
15.Novák AlešForman Libor10-7-4  12  
16.Koutník JosefVybíral Lukáš         
17.Malina VítězslavKříž Bohumil         
18.Bártík TomášVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stryhal Václav02Forman Libor30
Malina Vítězslav03Vybíral Lukáš21
Bártík Tomáš21Kříž Bohumil12
Novák Aleš21Vybíral Pavel21
Koutník Josef01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy