Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33426:491TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
Sikora Radek
Wawrosz Pavel
 
 
-6-6-4  0301
2.Černocký Dominik
Solanský Pavel
 
 
Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
-412-33-82302
3.Bugaj PavelWawrosz Pavel-129-710103212
4.Solanský PavelNovotný Jiří-97-7-5 1313
5.Cabiš MichalSikora Filip-109-8-7 1314
6.Černocký DominikSikora Radek-8-53-8 1315
7.Solanský PavelWawrosz Pavel-5-11-9  0316
8.Cabiš MichalNovotný Jiří-78-6-9 1317
9.Černocký DominikSikora Filip-10-667-92318
10.Bugaj PavelSikora Radek6-989 3128
11.Cabiš MichalWawrosz Pavel1-5-9-6 1329
12.Černocký DominikNovotný Jiří-4-594-723210
13.Bugaj PavelSikora Filip74   20  
14.Solanský PavelSikora Radek         
15.Černocký DominikWawrosz Pavel         
16.Bugaj PavelNovotný Jiří         
17.Solanský PavelSikora Filip         
18.Cabiš MichalSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bugaj Pavel20Wawrosz Pavel21
Solanský Pavel02Novotný Jiří30
Cabiš Michal03Sikora Filip20
Černocký Dominik03Sikora Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:37453:549KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Dvořák Vítek
 
 
Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
7-82-9-12301
2.Palásek Michal
Chlad Petr
 
 
Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
-139-9-7 1302
3.Chlad PetrDzida Jan-1-3-5  0303
4.Palásek MichalKudela Petr-5-7-7  0304
5.Dvořák VítekWallik Lukáš-5-6-8  0305
6.Štalzer AdamVícha Radomír9-106-693215
7.Palásek MichalDzida Jan-6-6-8  0316
8.Dvořák VítekKudela Petr-6-6-5  0317
9.Štalzer AdamWallik Lukáš58-9-1093227
10.Chlad PetrVícha Radomír9-578 3137
11.Dvořák VítekDzida Jan-4-8-8  0338
12.Štalzer AdamKudela Petr79-8-1073248
13.Chlad PetrWallik Lukáš-9146-7-82349
14.Palásek MichalVícha Radomír-6-13-9  03410
15.Štalzer AdamDzida Jan         
16.Chlad PetrKudela Petr         
17.Palásek MichalWallik Lukáš         
18.Dvořák VítekVícha Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlad Petr12Dzida Jan30
Palásek Michal03Kudela Petr21
Dvořák Vítek03Wallik Lukáš21
Štalzer Adam30Vícha Radomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25593:514TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Plhák Jan ml.
 
 
Velebil Lukáš
Uhlář Radim
 
 
-810-10-6 1301
2.Bojko Karel
Račák Vítězslav
 
 
Kocián Petr
Krupník Jan
 
 
-78710 3111
3.Račák VítězslavVelebil Lukáš-8510-8-82312
4.Křen LuborKrupník Jan-9835 3122
5.Plhák Jan ml.Uhlář Radim-585-6-52323
6.Bojko KarelKocián Petr-9333 3133
7.Křen LuborVelebil Lukáš-7-57-10 1334
8.Plhák Jan ml.Krupník Jan89-8-993244
9.Bojko KarelUhlář Radim666  3054
10.Račák VítězslavKocián Petr593  3064
11.Plhák Jan ml.Velebil Lukáš-5-10-3  0365
12.Bojko KarelKrupník Jan467  3075
13.Račák VítězslavUhlář Radim877  3085
14.Křen LuborKocián Petr-9656 3195
15.Bojko KarelVelebil Lukáš-8-9-11  0396
16.Račák VítězslavKrupník Jan-94711 31106
17.Křen LuborUhlář Radim         
18.Plhák Jan ml.Kocián Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Račák Vítězslav31Velebil Lukáš40
Křen Lubor21Krupník Jan04
Plhák Jan ml.12Uhlář Radim12
Bojko Karel31Kocián Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí:Jániš Pavel
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32412:496TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Martin
Oharek David
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-3-128-3 1301
2.Dufek Jakub
Dufek Jan
 
 
Došek Jaroslav
Vlk Radek
 
 
-3-89-1 1302
3.Dufek JanSagáčik Štefan-8-45-7 1303
4.Dufek JakubSlováček Libor9-4-98-62304
5.Oharek DavidDošek Jaroslav6-5-7-4 1305
6.Karal MartinVlk Radek285  3015
7.Dufek JakubSagáčik Štefan-3-4-0  0316
8.Oharek DavidSlováček Libor-9-6-11  0317
9.Karal MartinDošek Jaroslav-8839 3127
10.Dufek JanVlk Radek-3-27-3 1328
11.Oharek DavidSagáčik Štefan-67-85-42329
12.Karal MartinSlováček Libor766  3039
13.Dufek JanDošek Jaroslav8-894 3149
14.Dufek JakubVlk Radek-9-6-7  03410
15.Karal MartinSagáčik Štefan         
16.Dufek JanSlováček Libor         
17.Dufek JakubDošek Jaroslav         
18.Oharek DavidVlk Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Jan12Sagáčik Štefan30
Dufek Jakub03Slováček Libor21
Oharek David03Došek Jaroslav12
Karal Martin30Vlk Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:Král Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28627:612TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Josef
Král Filip
 
 
Hrabica Marián
Škrla Jaroslav
 
 
-108115 3110
2.Grmela Aleš
Konečný Lukáš
 
 
Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
-6-88-8 1311
3.Plšek JosefPustějovský Stanislav-12-7-2  0312
4.Král FilipHrabica Marián634  3022
5.Grmela AlešKonečný Jiří988  3032
6.Konečný Lukᚊkrla Jaroslav579  3042
7.Král FilipPustějovský Stanislav-4148-5-42343
8.Grmela AlešHrabica Marián9-1014-9-22344
9.Konečný LukášKonečný Jiří4-777 3154
10.Plšek JosefŠkrla Jaroslav977  3064
11.Grmela AlešPustějovský Stanislav12-7-6-10 1365
12.Konečný LukášHrabica Marián-610-8983275
13.Plšek JosefKonečný Jiří-8846 3185
14.Král FilipŠkrla Jaroslav10-996 3195
15.Konečný LukášPustějovský Stanislav-9-2-6  0396
16.Plšek JosefHrabica Marián-8-414-8 1397
17.Král FilipKonečný Jiří711-115 31107
18.Grmela AlešŠkrla Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plšek Josef22Pustějovský Stanislav40
Král Filip31Hrabica Marián22
Grmela Aleš12Konečný Jiří04
Konečný Lukáš31Škrla Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35559:596TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karel
Rabenseifner Milan
 
 
Orlovský Pavel
Bazalka Michal
 
 
-8-10-4  0301
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Hladil David
Vlček Pavel
 
 
311-6-693211
3.Müller JiříOrlovský Pavel658  3021
4.Rabenseifner MilanHladil David-798-13-112322
5.Janků KarelVlček Pavel10-5-6-3 1323
6.Žvátora MiroslavBazalka Michal10-96-843233
7.Rabenseifner MilanOrlovský Pavel-5999 3143
8.Janků KarelHladil David-8-4-7  0344
9.Žvátora MiroslavVlček Pavel-10-8-10  0345
10.Müller JiříBazalka Michal682  3055
11.Janků KarelOrlovský Pavel-91110-6-52356
12.Žvátora MiroslavHladil David-9-8-9  0357
13.Müller JiříVlček Pavel-1010-7-2 1358
14.Rabenseifner MilanBazalka Michal839  3068
15.Žvátora MiroslavOrlovský Pavel-5-103-9 1369
16.Müller JiříHladil David-88-56-423610
17.Rabenseifner MilanVlček Pavel         
18.Janků KarelBazalka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Jiří22Orlovský Pavel22
Rabenseifner Milan21Hladil David40
Janků Karel03Vlček Pavel30
Žvátora Miroslav13Bazalka Michal03
bez

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy