Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14377:325KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Viktorínová Michaela
Vašendová Jana
 
 
8-939 3110
2.Trávníčková KarlaVašendová Jana7-7-5-7 1311
3.Ševčíková VeronikaKadlčáková Alena868  3021
4.Pavlicová RenataViktorínová Michaela10-846 3131
5.Ševčíková VeronikaVašendová Jana5-8-39-62332
6.Trávníčková KarlaViktorínová Michaela-9-13-7  0333
7.Pavlicová RenataKadlčáková Alena493  3043
8.Ševčíková VeronikaViktorínová Michaela7109  3053
9.Pavlicová RenataVašendová Jana6-7-9763263
10.Trávníčková KarlaKadlčáková Alena55-139 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníčková Karla12Vašendová Jana21
Ševčíková Veronika21Kadlčáková Alena03
Pavlicová Renata30Viktorínová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25328:344TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
-888-673210
2.Rebejová KarlaBabáková Radka-10-7-6  0311
3.Šedová EliškaHortová Zuzana-6-9-7  0312
4.Bezdíčková LenkaBabáková Klára6-13-8-11 1313
5.Šedová EliškaBabáková Radka3-7-9663223
6.Rebejová KarlaBabáková Klára-10-810-6 1324
7.Bezdíčková LenkaHortová Zuzana-4-6-6  0325
8.Šedová EliškaBabáková Klára-9-10-8  0326
9.Svojanovská JanaBabáková Radka6-7-8-6 1327
10.Rebejová KarlaHortová ZuzanaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rebejová Karla02Babáková Radka21
Šedová Eliška12Hortová Zuzana20
Bezdíčková Lenka02Babáková Klára30
Svojanovská Jana01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11343:301SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
997  3010
2.Doucková AnetaKoblovská Dominika577  3020
3.Rozínková KateřinaBednářová Lenka-41175 3130
4.Němečková MonikaZáděrová Linda44-97 3140
5.Rozínková KateřinaKoblovská Dominika7910  3050
6.Doucková AnetaZáděrová Linda668  3060
7.Němečková MonikaBednářová Lenka-8-99843270
8.Rozínková KateřinaZáděrová Linda9-5-3-6 1371
9.Němečková MonikaKoblovská Dominika85-89 3181
10.Doucková AnetaBednářová Lenka-7-3-3  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta21Koblovská Dominika03
Rozínková Kateřina21Bednářová Lenka12
Němečková Monika30Záděrová Linda12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Štrbik Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:10328:210SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
594  3010
2.Hrabicová KláraŠafaříková Sandra11-792 3120
3.Štěpánová GabrielaTelecká Jana578  3030
4.Petrovová NikitaWO    3040
5.Štěpánová GabrielaŠafaříková Sandra666  3050
6.Hrabicová KláraWO    3060
7.Petrovová NikitaTelecká Jana11-10-5-82361
8.Štěpánová GabrielaWO    3071
9.Petrovová NikitaŠafaříková SandraWO    0372
10.Hrabicová KláraTelecká Jana10-89-9-32373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabicová Klára11Šafaříková Sandra02
Štěpánová Gabriela20Telecká Jana21
Petrovová Nikita01   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Zubek Stanislav
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21360:374nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
117-58 3110
2.Daňová AndreaBlechová Barbora-5-968-82311
3.Rusnáková MarkétaNovotná Lucie98-6-883221
4.Somrová GabrielaŠevčíková Klára6-116-793231
5.Rusnáková MarkétaBlechová Barbora-9-4-5  0332
6.Daňová AndreaŠevčíková Klára-5-8-5  0333
7.Somrová GabrielaNovotná Lucie-81082 3143
8.Rusnáková MarkétaŠevčíková Klára-10-596-92344
9.Somrová GabrielaBlechová Barbora298  3054
10.Daňová AndreaNovotná Lucie-9-5-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea03Blechová Barbora21
Rusnáková Markéta12Novotná Lucie12
Somrová Gabriela30Ševčíková Klára21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy