Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12342:276SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Holá Natálie
Hronešová Jana
 
 
-9854 3110
2.Munková IrenaHolá Natálie352  3020
3.Nováková MartinaHindráková Martina554  3030
4.Smíšková MartinaHronešová Jana-5-15-5  0331
5.Nováková MartinaHolá Natálie678  3041
6.Munková IrenaHronešová Jana479  3051
7.Smíšková MartinaHindráková Martina-10486 3161
8.Nováková MartinaHronešová Jana-3-5-2  0362
9.Smíšková MartinaHolá Natálie45-7-583272
10.Munková IrenaHindráková Martina-3-96863282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena30Holá Natálie03
Nováková Martina21Hindráková Martina03
Smíšková Martina21Hronešová Jana21
ŽK: Munková - hození rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Janeček Marek
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9382:296SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Schneiderová Jana
 
 
Bačinová Lucie
Grimmerová Diana
 
 
8-1083 3110
2.Svatoňová TerezaBačinová Pavla-10-710-6 1311
3.Schneiderová JanaGrimmerová Diana755  3021
4.Kacálková KristýnaBačinová Lucie6512  3031
5.Schneiderová JanaBačinová Pavla9-675 3141
6.Svatoňová TerezaBačinová Lucie7-339 3151
7.Kacálková KristýnaGrimmerová Diana337  3061
8.Schneiderová JanaBačinová Lucie3-1086 3171
9.Kacálková KristýnaBačinová Pavla897  3081
10.Svatoňová TerezaGrimmerová Diana-8-5108133291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza21Bačinová Pavla12
Schneiderová Jana30Grimmerová Diana03
Kacálková Kristýna30Bačinová Lucie03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:Heilek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Valenta Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21356:349TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
 
 
-9-9-7  0301
2.Svobodová GabrielaFraneková Věra6-8-95-62302
3.Janoušková JitkaVokounová Adéla-91256 3112
4.Šípková NelaBečvářová Michaela-7-9-4  0313
5.Janoušková JitkaFraneková Věra514  3023
6.Svobodová GabrielaBečvářová Michaela-85-31193233
7.Nykodýmová NatálieVokounová Adéla-9-9-6  0334
8.Janoušková JitkaBečvářová Michaela8712  3044
9.Nykodýmová NatálieFraneková Věra59-9-6-72345
10.Svobodová GabrielaVokounová Adéla-8-86-11 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Gabriela12Franeková Věra21
Janoušková Jitka30Vokounová Adéla21
Šípková Nela01Bečvářová Michaela12
Nykodýmová Natálie02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:Louda Václav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13372:312TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Longinová Ilona
 
 
Zatřepálková Lenka
Fabiánová Pavla
 
 
9-124-11-122301
2.Longinová IlonaZatřepálková Lenka-88610 3111
3.Červová JitkaTomsová Kateřina219  3021
4.Matoušková StanislavaFabiánová Pavla84-58 3131
5.Červová JitkaZatřepálková Lenka-2-8-4  0332
6.Longinová IlonaFabiánová Pavla548  3042
7.Matoušková StanislavaTomsová Kateřina795  3052
8.Červová JitkaFabiánová Pavla-14-1010573262
9.Matoušková StanislavaZatřepálková Lenka-89-4-8 1363
10.Longinová IlonaTomsová Kateřina557  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Longinová Ilona30Zatřepálková Lenka21
Červová Jitka21Tomsová Kateřina03
Matoušková Stanislava21Fabiánová Pavla03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy