Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30271:403TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynšt Martin
Götz Bořivoj
 
 
Toufar Zdeněk
Musil Ondřej
 
 
-7-8-6  0301
2.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Kopřiva Tomáš
Ryšavý Filip
 
 
-53-75-32302
3.Götz BořivojMusil Ondřej-6-8-7  0303
4.Hynšt MartinKopřiva Tomáš107-3-6-52304
5.Frimmer JánToufar Zdeněk-7-139-1 1305
6.Horák PetrRyšavý Filip-7-99-4 1306
7.Hynšt MartinMusil Ondřej12-5-13-9 1307
8.Frimmer JánKopřiva Tomáš-58-6-7 1308
9.Horák PetrToufar ZdeněkWO    0309
10.Götz BořivojRyšavý Filip-5-11-6  03010
11.Frimmer JánMusil Ondřej-6-10   02  
12.Horák PetrKopřiva Tomáš         
13.Götz BořivojToufar Zdeněk         
14.Hynšt MartinRyšavý Filip         
15.Horák PetrMusil Ondřej         
16.Götz BořivojKopřiva Tomáš         
17.Hynšt MartinToufar Zdeněk         
18.Frimmer JánRyšavý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Götz Bořivoj02Musil Ondřej20
Hynšt Martin02Kopřiva Tomáš20
Frimmer Ján02Toufar Zdeněk10
Horák Petr01Ryšavý Filip20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36698:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
Kadlec Milan
Brandštettr Tomáš
 
 
85-89 3110
2.Schwarz Milan
Chmelík Daniel
 
 
Galla Martin
Sova Jan
 
 
-5768 3120
3.Schwarz MilanGalla Martin-89138 3130
4.Barč AndrejBrandštettr Tomáš-8-87-11 1331
5.Střítežský RomanSova Jan5-874 3141
6.Chmelík DanielKadlec Milan589  3051
7.Barč AndrejGalla Martin8-7-29-72352
8.Střítežský RomanBrandštettr Tomáš-88135 3162
9.Chmelík DanielSova Jan-8-6-8  0363
10.Schwarz MilanKadlec Milan-96412 3173
11.Střítežský RomanGalla Martin-5-5-8  0374
12.Chmelík DanielBrandštettr Tomáš27-8-12-72375
13.Schwarz MilanSova Jan-56-92-22376
14.Mergenthalová PetraKadlec Milan-11-115463286
15.Chmelík DanielGalla Martin12-7-10-8 1387
16.Schwarz MilanBrandštettr Tomáš-65-6-8 1388
17.Mergenthalová PetraSova Jan-106610 3198
18.Střítežský RomanKadlec Milan-94-10-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwarz Milan22Galla Martin31
Barč Andrej02Brandštettr Tomáš31
Střítežský Roman22Sova Jan22
Chmelík Daniel13Kadlec Milan13
Mergenthalová Petra20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:23507:481KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Petr
Zimek Jaroslav
 
 
Šplíchal Jiří
Štourač Milan
 
 
854  3010
2.Koc František
Kazdera Pavel
 
 
Cvrkal Rudolf
Štěpánek Luděk
 
 
-9-78-3 1311
3.Kazdera PavelCvrkal Rudolf-8-5-2  0312
4.Zimek JaroslavŠplíchal Jiří-9596 3122
5.Hruška PetrŠtěpánek Luděk47-105 3132
6.Koc FrantišekŠtourač Milan8-8-9-8 1333
7.Zimek JaroslavCvrkal Rudolf8-1-5-4 1334
8.Hruška PetrŠplíchal Jiří748  3044
9.Koc FrantišekŠtěpánek Luděk4-1186 3154
10.Kazdera PavelŠtourač Milan913-3-883264
11.Hruška PetrCvrkal Rudolf-7-5-3  0365
12.Koc FrantišekŠplíchal Jiří667  3075
13.Kazdera PavelŠtěpánek Luděk1153  3085
14.Zimek JaroslavŠtourač Milan11113  3095
15.Koc FrantišekCvrkal Rudolf-6-1-2  0396
16.Kazdera PavelWünsch Vlastimil549  30106
17.Zimek JaroslavŠtěpánek Luděk         
18.Hruška PetrŠtourač Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazdera Pavel31Cvrkal Rudolf40
Zimek Jaroslav21Šplíchal Jiří03
Hruška Petr21Štěpánek Luděk03
Koc František22Štourač Milan12
   Wünsch Vlastimil01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19532:467KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
77-9-753210
2.Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
Vysloužil Jan
Pospíšil Josef
 
 
858  3020
3.Šalomoun IvoVysloužil Jan9-656 3130
4.Musil TomášPospíšil Josef8-8-128-62331
5.Šalamoun LubomírŽilka Milan7-1088 3141
6.Ondra MilanŠkvařil Petr-8-987103251
7.Musil TomášVysloužil Jan-9-65-4 1352
8.Šalamoun LubomírPospíšil Josef763  3062
9.Ondra MilanŽilka Milan-1156-8113272
10.Šalomoun IvoŠkvařil Petr-7-1110-5 1373
11.Šalamoun LubomírVysloužil Jan795  3083
12.Ondra MilanPospíšil Josef13-478 3193
13.Šalomoun IvoŽilka Milan99-105 31103
14.Musil Tomᚊkvařil Petr-9    01  
15.Ondra MilanVysloužil Jan         
16.Šalomoun IvoPospíšil Josef         
17.Musil Tomᚎilka Milan         
18.Šalamoun LubomírŠkvařil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalomoun Ivo21Vysloužil Jan12
Musil Tomáš02Pospíšil Josef12
Šalamoun Lubomír30Žilka Milan03
Ondra Milan30Škvařil Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:17508:424TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
-892-8-92301
2.Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
Hanák Petr
Kucin Michal
 
 
597  3011
3.Konečný JaroslavHanák Petr-3-5109-82312
4.Zajíc RenéPernička Pavel55-8-843222
5.Himal TomášChlíbek David106-103 3132
6.Damborský BohumilKucin Michal5107  3042
7.Zajíc RenéHanák Petr6-5126 3152
8.Himal TomášPernička Pavel7-89-863262
9.Damborský BohumilChlíbek David5-9-7783272
10.Konečný JaroslavKucin Michal5-466 3182
11.Himal TomášHanák Petr6910  3092
12.Damborský BohumilPernička Pavel6-10-810532102
13.Konečný JaroslavChlíbek David68   20  
14.Zajíc RenéKucin Michal         
15.Damborský BohumilHanák Petr         
16.Konečný JaroslavPernička Pavel         
17.Zajíc RenéChlíbek David         
18.Himal TomášKucin Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Jaroslav11Hanák Petr12
Zajíc René20Pernička Pavel03
Himal Tomáš30Chlíbek David02
Damborský Bohumil30Kucin Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33693:645Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra František
Vašulín Karel
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
1065  3010
2.Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
4-759 3120
3.Záděra KamilVojtěch Tomáš65-7-993230
4.Záděra FrantišekLevardi Robert56-84 3140
5.Kolbert RadekHofírek Dominik-9-6-4  0341
6.Škorpík JanRotrekl Michal-7-9108-72342
7.Záděra FrantišekVojtěch Tomáš-966-973252
8.Kolbert RadekLevardi Robert8-7-6-5 1353
9.Škorpík JanHofírek Dominik67-810 3163
10.Záděra KamilRotrekl Michal786  3073
11.Křupala VladislavVojtěch Tomáš-7-9410-42374
12.Škorpík JanLevardi Robert7-579 3184
13.Záděra KamilHofírek Dominik-9-294-102385
14.Záděra FrantišekRotrekl Michal-9-9-8  0386
15.Škorpík JanVojtěch Tomáš-49-116-82387
16.Záděra KamilLevardi Robert43-68 3197
17.Záděra FrantišekHofírek Dominik10-12-10-7 1398
18.Křupala VladislavRotrekl Michal7510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záděra Kamil31Vojtěch Tomáš22
Záděra František22Levardi Robert13
Kolbert Radek02Hofírek Dominik31
Škorpík Jan22Rotrekl Michal22
Křupala Vladislav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS