Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:Vojáček Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Vojáček Jaromír
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34691:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
588  3010
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
-76-910-102311
3.Salajka Jaroslav ml.Krejčí Dalibor5-6-9-6 1312
4.Vojáček JaromírRotrekl David3-2-7-10 1313
5.Bubla Jaroslav st.Robek Petr-7-858-102314
6.Šebeček MarekJečmínek Radek674  3024
7.Vojáček JaromírKrejčí Dalibor7-9-10683234
8.Bubla Jaroslav st.Rotrekl David-5676 3144
9.Šebeček MarekRobek Petr8911  3054
10.Salajka Jaroslav ml.Ječmínek Radek8-96-8-52355
11.Bubla Jaroslav st.Krejčí Dalibor-9-10-9  0356
12.Šebeček MarekRotrekl David-95-410-52357
13.Salajka Jaroslav ml.Robek Petr68-67 3167
14.Vojáček JaromírJečmínek Radek266  3077
15.Šebeček MarekKrejčí Dalibor-8-98-11 1378
16.Salajka Jaroslav ml.Rotrekl David-11-10-9  0379
17.Vojáček JaromírRobek Petr-9786 3189
18.Bubla Jaroslav st.Ječmínek Radek-6-79573299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salajka Jaroslav ml.13Krejčí Dalibor31
Vojáček Jaromír31Rotrekl David31
Bubla Jaroslav st.22Robek Petr13
Šebeček Marek22Ječmínek Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19541:416TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulíšek Karel
Spáčil Tomáš
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
-974-413210
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
748  3020
3.Jelínek MarekZouhar Michal11-1271 3130
4.Rulíšek KarelSehnal Stanislav7114  3040
5.Spáčil TomášSvoboda Jan-959-8-92341
6.Mráz DavidKoumar Jiří-10-989103251
7.Rulíšek KarelZouhar MichalWO    3061
8.Spáčil TomášSehnal Stanislav-7-4-14  0362
9.Mráz DavidSvoboda Jan8-10610 3172
10.Jelínek MarekKoumar Jiří1435  3082
11.Spáčil TomášZouhar MichalWO    3092
12.Mráz DavidSehnal Stanislav-11-9-6  0393
13.Jelínek MarekSvoboda Jan-156-5-8 1394
14.Rulíšek KarelKoumar Jiří119-64 31104
15.Mráz DavidZouhar Michal         
16.Jelínek MarekSehnal Stanislav         
17.Rulíšek KarelSvoboda Jan         
18.Spáčil TomášKoumar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Marek21Zouhar Michal01
Rulíšek Karel20Sehnal Stanislav21
Spáčil Tomáš02Svoboda Jan21
Mráz David21Koumar Jiří03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Vrána Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29710:652TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spirit Michal
Macháň David
 
 
Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
-1213146 3110
2.Bil Martin
Rotrekl Martin
 
 
Zukal Aleš
Skoupý Michal
 
 
-89810 3120
3.Spirit MichalFiala Karel-10-78-7 1321
4.Bil MartinTrávníčková Karla-111111-9-122322
5.Macháň DavidZukal Aleš854  3032
6.Rotrekl MartinSkoupý Michal-1098-11-92333
7.Bil MartinFiala Karel94-6-10103243
8.Macháň DavidTrávníčková Karla6414  3053
9.Rotrekl MartinZukal Aleš9-8-11-5 1354
10.Spirit MichalSkoupý Michal4-9-71093264
11.Macháň DavidFiala Karel134-66 3174
12.Rotrekl MartinTrávníčková Karla-2-75-6 1375
13.Spirit MichalZukal Aleš8-7-85-92376
14.Bil MartinSkoupý Michal2-1064 3186
15.Rotrekl MartinFiala Karel7-8-14-5 1387
16.Spirit MichalTrávníčková Karla9109  3097
17.Bil MartinZukal Aleš849  30107
18.Macháň DavidSkoupý Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spirit Michal22Fiala Karel22
Bil Martin31Trávníčková Karla22
Macháň David30Zukal Aleš22
Rotrekl Martin04Skoupý Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19514:442TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
98-79 3110
2.Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
-8465 3120
3.Zubal LadislavSvěrák Martin-12-8-9  0321
4.Bastl PavelSekanina Jan7-11-35-72322
5.Kalousek ViktorKřepela Zdeněk-107-7593232
6.Sedláček RadekHarna Václav895  3042
7.Bastl PavelSvěrák Martin-4-69-7 1343
8.Kalousek ViktorSekanina Jan611-98 3153
9.Sedláček RadekKřepela Zdeněk82-94 3163
10.Zubal LadislavHarna Václav109-812 3173
11.Kalousek ViktorSvěrák Martin7-6-3423283
12.Sedláček RadekSekanina Jan757  3093
13.Zubal LadislavKřepela Zdeněk11-972 31103
14.Bastl PavelHarna Václav-813   11  
15.Sedláček RadekSvěrák Martin         
16.Zubal LadislavSekanina Jan         
17.Bastl PavelKřepela Zdeněk         
18.Kalousek ViktorHarna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zubal Ladislav21Svěrák Martin21
Bastl Pavel02Sekanina Jan12
Kalousek Viktor30Křepela Zdeněk03
Sedláček Radek30Harna Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12463:345SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Drápal Petr
Srna Antonín
 
 
875  3010
2.Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
Trávníček Michal
Tichý Zdeněk
 
 
-87106 3120
3.Šťastný PavelTrávníček Michal-84-97-122321
4.Fučík PetrTichý Zdeněk493  3031
5.Vermouzek FrantišekDrápal Petr7109  3041
6.Šípka ZdeněkSrna Antonín5-9-65103251
7.Fučík PetrTrávníček Michal354  3061
8.Vermouzek FrantišekTichý Zdeněk510-64 3171
9.Šípka ZdeněkDrápal Petr55-59 3181
10.Šťastný PavelSrna Antonín-84-8-9 1382
11.Vermouzek FrantišekTrávníček Michal8-857 3192
12.Šípka ZdeněkTichý Zdeněk893  30102
13.Šťastný PavelDrápal Petr         
14.Fučík PetrSrna Antonín         
15.Šípka ZdeněkTrávníček Michal         
16.Šťastný PavelTichý Zdeněk         
17.Fučík PetrDrápal Petr         
18.Vermouzek FrantišekSrna Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel02Trávníček Michal12
Fučík Petr20Tichý Zdeněk03
Vermouzek František30Drápal Petr02
Šípka Zdeněk30Srna Antonín11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6397:218STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
Kapusta Ján
David Lukáš
 
 
8-10610 3110
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Křepela LubomírKapusta Ján9109  3030
4.Suchý PetrBeneš Zbyněk237  3040
5.Henek DominikDavid Lukáš77-96 3150
6.Cetkovský MartinWO    3060
7.Suchý PetrKapusta Ján1025  3070
8.Henek DominikBeneš Zbyněk9-105-17113280
9.Cetkovský MartinDavid Lukáš-52-11753290
10.Křepela LubomírWO    30100
11.Henek DominikKapusta Ján         
12.Cetkovský MartinBeneš Zbyněk         
13.Křepela LubomírDavid Lukáš         
14.Suchý Petr         
15.Cetkovský MartinKapusta Ján         
16.Křepela LubomírBeneš Zbyněk         
17.Suchý PetrDavid Lukáš         
18.Henek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křepela Lubomír10Kapusta Ján02
Suchý Petr20Beneš Zbyněk02
Henek Dominik20David Lukáš02
Cetkovský Martin10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS