Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:12 SKST Rohatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklárek Filip
Příkaský Libor
 
 
Kvapil Erik
Šereš Samuel
 
 
     3010
2.Hruška Jaroslav
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
Šerešová Timea
Novotná Eliška
 
 
     3020
3.Vymyslický Stanislav ml.Kvapil Erik     1321
4.Hruška JaroslavŠereš Samuel     3031
5.Příkaský LiborŠerešová Timea     3041
6.Vinklárek FilipNovotná Eliška     3051
7.Hruška JaroslavKvapil Erik     3161
8.Příkaský LiborŠereš Samuel     3071
9.Vinklárek FilipŠerešová Timea     3081
10.Vymyslický Stanislav ml.Novotná Eliška     3091
11.Příkaský LiborKvapil Erik     31101
12.Vinklárek FilipŠereš Samuel     30111
13.Vymyslický Stanislav ml.Šerešová Timea     31121
14.Herzánová DenisaNovotná Eliška     13122
15.Vinklárek FilipKvapil Erik     30132
16.Vymyslický Stanislav ml.Šereš Samuel     30142
17.Herzánová DenisaŠerešová Timea     23143
18.Příkaský LiborNovotná Eliška     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vymyslický Stanislav ml.31Kvapil Erik13
Hruška Jaroslav20Šereš Samuel04
Příkaský Libor40Šerešová Timea13
Vinklárek Filip40Novotná Eliška13
Herzánová Denisa02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetocha František
Bruckner Pavel
 
 
Matza Pavel
Jurčeka Jaromír
 
 
     2301
2.Šeda Roman
Chimiák Petr
 
 
Cuták Jaroslav
Lungová Michaela
 
 
     3011
3.Zetocha FrantišekMatza Pavel     2312
4.Bruckner PavelJurčeka Jaromír     3122
5.Chimiák PetrCuták Jaroslav     3132
6.Toman ZbyněkLungová Michaela     3142
7.Bruckner PavelMatza Pavel     2343
8.Chimiák PetrJurčeka Jaromír     3053
9.Toman ZbyněkCuták Jaroslav     3063
10.Zetocha FrantišekLungová Michaela     3073
11.Chimiák PetrMatza Pavel     3183
12.Toman ZbyněkJurčeka Jaromír     1384
13.Zetocha FrantišekCuták Jaroslav     3094
14.Šeda RomanLungová Michaela     32104
15.Toman ZbyněkMatza Pavel     03105
16.Zetocha FrantišekJurčeka Jaromír     30115
17.Šeda RomanCuták Jaroslav     30125
18.Chimiák PetrLungová Michaela     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zetocha František31Matza Pavel31
Bruckner Pavel11Jurčeka Jaromír13
Chimiák Petr40Cuták Jaroslav04
Toman Zbyněk22Lungová Michaela04
Šeda Roman20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín st.
Marada Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Libor Hradil
Hojač Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Chvátal Antonín st.WO    3030
4.Marada TomášWO    3040
5.Libor HradilWO    3050
6.Hojač PavelWO    3060
7.Marada TomášWO    3070
8.Libor HradilWO    3080
9.Hojač PavelWO    3090
10.Chvátal Antonín st.WO    30100
11.Libor HradilWO    30110
12.Hojač PavelWO    30120
13.Chvátal Antonín st.WO    30130
14.Marada TomášWO    30140
15.Hojač PavelWO    30150
16.Chvátal Antonín st.WO    30160
17.Marada TomášWO    30170
18.Libor HradilWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Jahoda Viktor
 
 
Werner Jan
Cafourek Karel
 
 
     2301
2.Menšík Vojtěch
Ondrůšek Vlastislav
 
 
Zapletalová Sylva
Vavřínek Zdeněk
 
 
     3211
3.Menšík VojtěchVavřínek Zdeněk     1312
4.Jahoda ViktorPalán František     3122
5.Křižka MartinWerner Jan     1323
6.Ondrůšek VlastislavZapletalová Sylva     3033
7.Jahoda ViktorVavřínek Zdeněk     2334
8.Křižka MartinPalán František     3044
9.Ondrůšek VlastislavWerner Jan     0345
10.Menšík VojtěchZapletalová Sylva     3055
11.Křižka MartinVavřínek Zdeněk     3165
12.Macuch MartinCafourek Karel     0366
13.Menšík VojtěchWerner Jan     0367
14.Jahoda ViktorZapletalová Sylva     3077
15.Macuch MartinVavřínek Zdeněk     0378
16.Menšík VojtěchCafourek Karel     3088
17.Jahoda ViktorWerner Jan     0389
18.Křižka MartinZapletalová Sylva     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Menšík Vojtěch22Vavřínek Zdeněk31
Jahoda Viktor22Palán František02
Křižka Martin31Werner Jan40
Ondrůšek Vlastislav11Zapletalová Sylva04
Macuch Martin02Cafourek Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25 SK Vacenovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Zdeněk
Profota Adam
 
 
Procháska Stanislav
Joska Václav
 
 
     3210
2.Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
Grabovský Jaroslav st.
Grabovský Martin
 
 
     3020
3.Profota AdamProcháska Stanislav     1321
4.Petřík TadeášJoska Václav     1322
5.Petřík MarekGrabovský Jaroslav st.     3032
6.Profota ZdeněkGrabovský Martin     3042
7.Petřík TadeášProcháska Stanislav     2343
8.Petřík MarekJoska Václav     3053
9.Profota ZdeněkGrabovský Jaroslav st.     3163
10.Profota AdamGrabovský Martin     3073
11.Petřík MarekProcháska Stanislav     3083
12.Profota ZdeněkJoska Václav     3293
13.Profota AdamGrabovský Jaroslav st.     1394
14.Petřík TadeášGrabovský Martin     30104
15.Profota ZdeněkProcháska Stanislav     30114
16.Profota AdamJoska Václav     13115
17.Petřík TadeášGrabovský Jaroslav st.     03116
18.Petřík MarekGrabovský Martin     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Profota Adam13Procháska Stanislav22
Petřík Tadeáš13Joska Václav22
Petřík Marek40Grabovský Jaroslav st.22
Profota Zdeněk40Grabovský Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:38 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vladimír
Gazárek Ivo
 
 
Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
     1301
2.Zůbková Lenka
Šálek Karel
 
 
Tomeček Karel
Slonka Jakub
 
 
     0302
3.Zelinka VladimírTomeček Karel     2303
4.Gazárek IvoSvoboda Jakub     0304
5.Šálek KarelSlonka Jakub     2305
6.Zůbková LenkaVajčner David     3115
7.Gazárek IvoTomeček Karel     1316
8.Šálek KarelSvoboda Jakub     0317
9.Zůbková LenkaSlonka Jakub     2318
10.Zelinka VladimírVajčner David     3028
11.Šálek KarelTomeček Karel     0329
12.Zůbková LenkaSvoboda Jakub     13210
13.Zelinka VladimírSlonka Jakub     31310
14.Gazárek IvoVajčner David     30410
15.Zůbková LenkaSvoboda Libor     23411
16.Zelinka VladimírSvoboda Jakub     30511
17.Gazárek IvoSlonka Jakub     30611
18.Šálek KarelVajčner David     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelinka Vladimír31Tomeček Karel30
Gazárek Ivo22Svoboda Jakub31
Šálek Karel04Slonka Jakub22
Zůbková Lenka13Vajčner David13
   Svoboda Libor10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Parák František
Valoušek Jindřich
 
 
Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
     3010
2.Hrubý Petr
Parák Lukáš
 
 
Straková Agáta
Zelinka Vlastimil
 
 
     2311
3.Parák FrantišekStraková Agáta     3221
4.Parák LukášZelinka Vlastimil     3231
5.Hrubý PetrBartoník Jakub     3141
6.Valoušek JindřichGlos Tomáš     3151
7.Parák LukášStraková Agáta     3061
8.Hrubý PetrZelinka Vlastimil     3071
9.Valoušek JindřichBartoník Jakub     3081
10.Parák FrantišekGlos Tomáš     3091
11.Hrubý PetrStraková Agáta     30101
12.Valoušek JindřichZelinka Vlastimil     31111
13.Parák FrantišekBartoník Jakub     30121
14.Parák LukášGlos Tomáš     30131
15.Valoušek JindřichStraková Agáta     30141
16.Parák FrantišekZelinka Vlastimil     30151
17.Parák LukášBartoník Jakub     31161
18.Hrubý PetrGlos Tomáš     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Parák František40Straková Agáta04
Parák Lukáš40Zelinka Vlastimil04
Hrubý Petr40Bartoník Jakub04
Valoušek Jindřich40Glos Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS