Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22533:478TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Švec Radek
 
 
Kuba Miloslav
Kézr Aleš
 
 
57-8-1063210
2.Benák Libor
Ambrož Adam
 
 
Kadavý Vladimír
Brož Pavel
 
 
7913  3020
3.Švec RadekKézr Aleš-10-310-9 1321
4.Tichý JiříKuba Miloslav-38137 3131
5.Ambrož AdamBrož Pavel194  3041
6.Benák LiborKadavý Vladimír92-96 3151
7.Tichý JiříKézr Aleš9-977 3161
8.Ambrož AdamKuba Miloslav-5-411-10 1362
9.Benák LiborBrož Pavel8-7-9-10 1363
10.Švec RadekKadavý Vladimír-82102 3173
11.Ambrož AdamKézr Aleš669  3083
12.Benák LiborKuba Miloslav-7-6-7  0384
13.Švec RadekBrož Pavel-10389 3194
14.Tichý JiříKadavý Vladimír-7-4-3  0395
15.Benák LiborKézr Aleš495  30105
16.Švec RadekKuba Miloslav-5    01  
17.Tichý JiříBrož Pavel         
18.Ambrož AdamKadavý Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švec Radek21Kézr Aleš13
Tichý Jiří21Kuba Miloslav21
Ambrož Adam21Brož Pavel12
Benák Libor22Kadavý Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13431:356AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenk Jakub
Kreder Benjamin
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
-7482 3110
2.Stano Peter
Hüttl Michal
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
-9-67923220
3.Šenk JakubČerný Jiří11-788 3130
4.Stano PeterVavřinec Matěj8-667 3140
5.Kreder BenjaminMaňhal Daniel-11258 3150
6.Hüttl MichalZahradníček Jakub-8967 3160
7.Stano PeterČerný Jiří-6-4-5  0361
8.Kreder BenjaminVavřinec Matěj1349  3071
9.Hüttl MichalMaňhal Daniel-896-2113281
10.Šenk JakubZahradníček Jakub6-1455 3191
11.Kreder BenjaminČerný Jiří759  30101
12.Hüttl MichalVavřinec Matěj         
13.Šenk JakubMaňhal Daniel         
14.Stano PeterZahradníček Jakub         
15.Hüttl MichalČerný Jiří         
16.Šenk JakubVavřinec Matěj         
17.Stano PeterMaňhal Daniel         
18.Kreder BenjaminZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šenk Jakub20Černý Jiří12
Stano Peter11Vavřinec Matěj02
Kreder Benjamin30Maňhal Daniel02
Hüttl Michal20Zahradníček Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:20529:442TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Zubčák Patrik
 
 
Kadlec Vít
Bialas Filip
 
 
295  3010
2.Olejár Filip
Vidlák Miloš
 
 
Kadlec Tomáš
Kučala Viktor
 
 
-13-5-6  0311
3.Zubčák PatrikKadlec Vít-8-7-6  0312
4.Olejár FilipKučala Viktor484  3022
5.Tinkl PavelKadlec Tomáš635  3032
6.Vidlák MilošBialas Filip874  3042
7.Olejár FilipKadlec Vít4-9-95-72343
8.Tinkl PavelKučala Viktor138  3053
9.Vidlák MilošKadlec Tomáš-7-99-8 1354
10.Zubčák PatrikBialas Filip745  3064
11.Tinkl PavelKadlec Vít108-79 3174
12.Vidlák MilošKučala Viktor71110  3084
13.Zubčák PatrikKadlec Tomáš-9-47-6 1385
14.Olejár FilipBialas Filip-101107 3195
15.Vidlák MilošKadlec Vít-10-5-5  0396
16.Zubčák PatrikKučala Viktor979  30106
17.Olejár FilipKadlec Tomáš         
18.Tinkl PavelBialas Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zubčák Patrik22Kadlec Vít31
Olejár Filip21Kučala Viktor04
Tinkl Pavel30Kadlec Tomáš21
Vidlák Miloš22Bialas Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25630:596TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Nejedlý Pavel
Vojáček Miloš
 
 
7-9-13-9 1301
2.Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
Novotný Petr
Hrdý Martin
 
 
9-6-5-7 1302
3.Dlouhý JiříNovotný Petr108-911 3112
4.Drechsler PetrHrdý Martin969  3022
5.Hrbáček MilanVojáček Miloš7-746 3132
6.Tenglová VendulaNejedlý Pavel-788-7-72333
7.Drechsler PetrNovotný Petr99-77 3143
8.Hrbáček MilanHrdý Martin-710-1-3 1344
9.Tenglová VendulaVojáček Miloš864  3054
10.Dlouhý JiříNejedlý Pavel-8-8139-112355
11.Hrbáček MilanNovotný Petr-129-12-9 1356
12.Tenglová VendulaHrdý Martin897  3066
13.Dlouhý JiříVojáček Miloš1089  3076
14.Drechsler PetrNejedlý Pavel7108  3086
15.Tenglová VendulaNovotný Petr-8-86-6 1387
16.Dlouhý JiříHrdý Martin87-57 3197
17.Drechsler PetrVojáček Miloš856  30107
18.Hrbáček MilanNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dlouhý Jiří31Novotný Petr22
Drechsler Petr40Hrdý Martin13
Hrbáček Milan12Vojáček Miloš04
Tenglová Vendula22Nejedlý Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17496:408TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamr Martin
Běhal Aleš
 
 
Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
-85-7-10 1301
2.Vojtěch Radek
Dvořák Petr
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
-85-3273211
3.Lamr MartinBeran Matěj7-5-41153221
4.Vojtěch RadekPlachý Ladislav5-668 3131
5.Běhal AlešRemeš Zdeněk868  3041
6.Dvořák PetrPlachý Jiří9108  3051
7.Vojtěch RadekBeran Matěj5-6-6-7 1352
8.Běhal AlešPlachý Ladislav10-10-7663262
9.Dvořák PetrBeran Tomáš569  3072
10.Lamr MartinPlachý Jiří359  3082
11.Běhal AlešBeran Matěj5-9-64-62383
12.Dvořák PetrPlachý Ladislav739  3093
13.Lamr MartinBeran Tomáš34-910 31103
14.Vojtěch RadekPlachý Jiří-7-8-9  03  
15.Dvořák PetrBeran Matěj         
16.Lamr MartinPlachý Ladislav         
17.Vojtěch RadekBeran Tomáš         
18.Běhal AlešPlachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lamr Martin30Beran Matěj21
Vojtěch Radek11Plachý Ladislav03
Běhal Aleš21Remeš Zdeněk01
Dvořák Petr30Plachý Jiří02
   Beran Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Hyršl Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34604:627SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Rucký Přemysl
 
 
Kafuněk David
Kala Petr
 
 
6812  3010
2.Hyršl Ondřej
Musil Michal
 
 
Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
9-8-6-8 1311
3.Rucký PřemyslKafuněk David898  3021
4.Hyršl OndřejKala Petr-9-8-8  0322
5.Musil MichalSladovník Daniel8-8-6-6 1323
6.Šmatlák JiříRybář Martin6-968 3133
7.Hyršl OndřejKafuněk David-69-3-4 1334
8.Musil MichalKala Petr-3-485123244
9.Šmatlák JiříSladovník Daniel6910  3054
10.Rucký PřemyslRybář Martin734  3064
11.Musil MichalKafuněk David-8-7-8  0365
12.Šmatlák JiříKala Petr978  3075
13.Rucký PřemyslSladovník Daniel7-58-8-72376
14.Hyršl OndřejRybář Martin-10-595-62377
15.Šmatlák JiříKafuněk David6-877 3187
16.Rucký PřemyslKala Petr-6-5-7  0388
17.Hyršl OndřejSladovník Daniel-9-8-6  0389
18.Musil MichalRybář Martin-9-999-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rucký Přemysl22Kafuněk David22
Hyršl Ondřej04Kala Petr22
Musil Michal13Sladovník Daniel31
Šmatlák Jiří40Rybář Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy