Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12504:345SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Kořének František
 
 

 
 
WO    3010
2.Gajda Jonáš
Brož Patrik
 
 
Dufek Stanislav
Jiřička Miroslav
 
 
7-10-8993220
3.Gajda JonášJiřička Miroslav6-8-96-102321
4.Kořének FrantišekVanka Petr5411  3031
5.Brož PatrikDufek Stanislav988  3041
6.Filípek MartinWO    3051
7.Kořének FrantišekJiřička Miroslav5116  3061
8.Brož PatrikVanka Petr-9914-12-152362
9.Filípek MartinDufek Stanislav-78813 3172
10.Gajda JonášWO    3082
11.Brož PatrikJiřička Miroslav10-9-7-1 1383
12.Filípek MartinVanka Petr777  3093
13.Gajda JonášDufek Stanislav636  30103
14.Kořének František         
15.Filípek MartinJiřička Miroslav         
16.Gajda JonášVanka Petr         
17.Kořének FrantišekDufek Stanislav         
18.Brož Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gajda Jonáš11Jiřička Miroslav21
Kořének František20Vanka Petr12
Brož Patrik12Dufek Stanislav03
Filípek Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:19469:412TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Lösterová Anna
 
 
Kuttler Karel
Manko Viktor
 
 
888  3010
2.Dalešický Josef
Baxa Karel
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
8-27-1053220
3.Ťuík JanManko Viktor10115  3030
4.Baxa KarelMichálek Vojtěch-4-7-9  0331
5.Lösterová AnnaBlaho Martin-10-4-4  0332
6.Dalešický JosefKuttler Karel675  3042
7.Baxa KarelManko Viktor-6-9-8  0343
8.Lösterová AnnaMichálek Vojtěch-66310 3153
9.Dalešický JosefBlaho Martin866  3063
10.Ťuík JanKuttler Karel-787-983273
11.Lösterová AnnaManko Viktor-8-4-9  0374
12.Dalešický JosefMichálek Vojtěch654  3084
13.Ťuík JanBlaho Martin7-918 3194
14.Baxa KarelKuttler Karel64-109 31104
15.Dalešický JosefManko Viktor         
16.Ťuík JanMichálek Vojtěch         
17.Baxa KarelBlaho Martin         
18.Lösterová AnnaKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ťuík Jan30Manko Viktor21
Baxa Karel12Michálek Vojtěch12
Lösterová Anna12Blaho Martin12
Dalešický Josef30Kuttler Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15470:404TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubáň Tomáš
Klouček Martin
 
 
Klatovský Karel
Racek Jiří
 
 
-3555 3110
2.Kučera Dušan
Jursa David
 
 
Hojovec Ondřej
Studničný Jaromír
 
 
989  3020
3.Klouček MartinHojovec Ondřej-8-7-4  0321
4.Kučera DušanStudničný Jaromír3-1234 3131
5.Kubáň TomášKlatovský Karel74-56 3141
6.Jursa DavidRacek Jiří756  3051
7.Kučera DušanHojovec Ondřej-38107 3161
8.Kubáň TomášStudničný Jaromír9-99-793271
9.Jursa DavidKlatovský Karel-611-111073281
10.Klouček MartinRacek Jiří6-989 3191
11.Kubáň TomášHojovec Ondřej-7-967-92392
12.Jursa DavidStudničný Jaromír111011  30102
13.Klouček MartinKlatovský Karel         
14.Kučera DušanRacek Jiří         
15.Jursa DavidHojovec Ondřej         
16.Klouček MartinStudničný Jaromír         
17.Kučera DušanKlatovský Karel         
18.Kubáň TomášRacek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Martin11Hojovec Ondřej21
Kučera Dušan20Studničný Jaromír03
Kubáň Tomáš21Klatovský Karel02
Jursa David30Racek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32364:474TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Adam
Stejskal Radek
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
10-7810 3110
2.Kunert Ladislav
Gargulák František
 
 
Horák Dominik
Brýna Karel
 
 
69-10-5-112311
3.Kunert LadislavHorák Dominik-17-5-1 1312
4.Gargulák FrantišekZahradník Václav-7-10-5  0313
5.Suchý AdamHouček Jaroslav-5-3-7  0314
6.Stejskal RadekBrýna Karel555  3024
7.Gargulák FrantišekHorák Dominik-6-2-4  0325
8.Suchý AdamZahradník Václav-7-5-5  0326
9.Stejskal RadekHouček Jaroslav-4-6-10  0327
10.Kunert LadislavBrýna Karel7-666 3137
11.Suchý AdamHorák Dominik-2-3-4  0338
12.Stejskal RadekZahradník Václav6-10-6-9 1339
13.Kunert LadislavHouček Jaroslav12-4-148-1023310
14.Gargulák FrantišekBrýna Karel         
15.Stejskal RadekHorák Dominik         
16.Kunert LadislavZahradník Václav         
17.Gargulák FrantišekHouček Jaroslav         
18.Suchý AdamBrýna Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunert Ladislav12Horák Dominik30
Gargulák František02Zahradník Václav30
Suchý Adam03Houček Jaroslav30
Stejskal Radek12Brýna Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33668:633TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Drahota Jiří
Wavrečka Ronald
 
 
-11-886-62301
2.Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
Motlík Pavel
Nesvačilová Petra
 
 
-5978 3111
3.Krieger KarelWavrečka Ronald666  3021
4.Konopa JosefDrahota Jiří-8-115-6 1322
5.Holštein JaroslavMotlík Pavel5104  3032
6.Gerdžikov SvetoslavNesvačilová Petra8126  3042
7.Konopa JosefWavrečka Ronald5-7-4-4 1343
8.Holštein JaroslavDrahota Jiří4-3-6-6 1344
9.Gerdžikov SvetoslavMotlík Pavel-653-643254
10.Krieger KarelNesvačilová Petra-99410 3164
11.Holštein JaroslavWavrečka Ronald6-10-87113274
12.Gerdžikov SvetoslavDrahota Jiří-810-7-8 1375
13.Krieger KarelMotlík Pavel-94-8-11 1376
14.Konopa JosefBoloňský Andrej7-4-113103286
15.Gerdžikov SvetoslavWavrečka Ronald-8-9-9  0387
16.Krieger KarelDrahota Jiří1138  3097
17.Konopa JosefMotlík Pavel-7-8-4  0398
18.Holštein JaroslavBoloňský Andrej-98158 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Karel31Wavrečka Ronald22
Konopa Josef13Drahota Jiří31
Holštein Jaroslav31Motlík Pavel22
Gerdžikov Svetoslav22Nesvačilová Petra02
   Boloňský Andrej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18496:415TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Erben Michal
Adámek Jiří
 
 
-9727 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Jonák Přemysl
Černý Ondřej
 
 
899  3020
3.Táborský MichalAdámek Jiří8711  3030
4.Skála PatrikErben Michal-8-7-6  0331
5.Záhorský VladislavČerný Ondřej-7-9-9  0332
6.Kolařík IvanJonák Přemysl-8768 3142
7.Skála PatrikAdámek Jiří-94-5263252
8.Záhorský VladislavErben Michal78-7-1073262
9.Kolařík IvanČerný Ondřej87-8-9-102363
10.Táborský MichalJonák Přemysl65-66 3173
11.Záhorský VladislavAdámek Jiří466  3083
12.Kolařík IvanErben Michal-7889 3193
13.Táborský MichalČerný Ondřej75-87 31103
14.Skála PatrikJonák Přemysl-8769 31  
15.Kolařík IvanAdámek Jiří         
16.Táborský MichalErben Michal         
17.Skála PatrikČerný Ondřej         
18.Záhorský VladislavJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal30Adámek Jiří03
Skála Patrik11Erben Michal12
Záhorský Vladislav21Černý Ondřej21
Kolařík Ivan21Jonák Přemysl02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy