Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:38519:617TJ DDM Valašské Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baroš Antonín
Vala Jiří
 
 
Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
-5-910-11 1301
2.Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
Šíma Martin
Cibulka Stanislav
 
 
86-105 3111
3.Vala JiříVahala Jiří-810-9-8 1312
4.Mikuláček FilipŠíma Martin483  3022
5.Baroš KarelCibulka Stanislav8-11410 3132
6.Baroš AntonínDrápela Marek68-9-7-42333
7.Mikuláček FilipVahala Jiří-6-7-6  0334
8.Baroš KarelŠíma Martin338  3044
9.Baroš AntonínCibulka Stanislav-4-3-9  0345
10.Vala JiříDrápela Marek-510-3-1 1346
11.Baroš KarelVahala Jiří378  3056
12.Baroš AntonínŠíma Martin-2-1386-42357
13.Vala JiříCibulka Stanislav-6-8-10  0358
14.Mikuláček FilipDrápela Marek7-5-118-82359
15.Baroš AntonínVahala Jiří9107  3069
16.Vala JiříŠíma Martin-6-3-6  03610
17.Mikuláček FilipCibulka StanislavWO    03611
18.Baroš KarelDrápela MarekWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Jiří04Vahala Jiří22
Mikuláček Filip12Šíma Martin22
Baroš Karel30Cibulka Stanislav21
Baroš Antonín13Drápela Marek30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:50Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42641:714TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šopík Jiří
Beníček Martin
 
 
Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
6-2-9-7 1301
2.Kovařík Petr
Kozelek Ondřej
 
 
Kolařík Milan
Kubáč Petr
 
 
56-96 3111
3.Šopík JiříPavlíček Rudolf-5-8-3  0312
4.Kozelek OndřejAdamec Michal-87-46-52313
5.Kovařík PetrKubáč Petr88-10-8-72314
6.Beníček MartinKolařík Milan61010  3024
7.Kozelek OndřejPavlíček Rudolf-8-67-7 1325
8.Kovařík PetrAdamec Michal-4-4-3  0326
9.Beníček MartinKubáč Petr7-8613 3136
10.Šopík JiříKolařík Milan-5-8148113246
11.Kovařík PetrPavlíček Rudolf-117-11-12 1347
12.Beníček MartinAdamec Michal8106  3057
13.Šopík JiříKubáč Petr-109-12553267
14.Kozelek OndřejKolařík Milan-4-8811-82368
15.Beníček MartinPavlíček Rudolf-9-478-62369
16.Šopík JiříAdamec Michal-15-2-6  03610
17.Kozelek OndřejKubáč Petr-96-7-5 13611
18.Kovařík PetrKolařík Milan-8-7-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šopík Jiří22Pavlíček Rudolf40
Kozelek Ondřej04Adamec Michal31
Kovařík Petr04Kubáč Petr22
Beníček Martin31Kolařík Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:27736:638TJ Spartak Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Juřena Ondřej
Miroš Miroslav
 
 
7-5110 3110
2.Hájek Petr
Nováková Jarmila
 
 
Šmíd Václav
Jančík Martin
 
 
8-5-97-62311
3.Rubáš JosefJančík Martin8-97-583221
4.Nováková JarmilaŠmíd Václav5-10610 3131
5.Hájek PetrJuřena Ondřej9-29-10-102332
6.Fanta Marek st.Miroš Miroslav5-977 3142
7.Nováková JarmilaJančík Martin-5-965-102343
8.Hájek PetrŠmíd Václav7-1149 3153
9.Fanta Marek st.Juřena Ondřej68-9-2103263
10.Rubáš JosefMiroš Miroslav85-510 3173
11.Hájek PetrJančík Martin-7-92-4 1374
12.Fanta Marek st.Šmíd Václav8-877 3184
13.Rubáš JosefJuřena Ondřej466  3094
14.Nováková JarmilaMiroš Miroslav7510  30104
15.Fanta Marek st.Jančík Martin-788-9-923105
16.Rubáš JosefŠmíd Václav665  30115
17.Nováková JarmilaJuřena Ondřej-1196-8432125
18.Hájek PetrMiroš Miroslav999  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubáš Josef40Jančík Martin31
Nováková Jarmila31Šmíd Václav04
Hájek Petr22Juřena Ondřej13
Fanta Marek st.31Miroš Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32664:675TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Ježek Vít
Matějíček Jakub
 
 
117-8-663210
2.Cifr Radomír
Kubíček Martin
 
 
Bartoš Miroslav
Borýsek Jiří
 
 
-108-10-7 1311
3.Cifr RadomírBartoš Miroslav9-9-10-5 1312
4.Kubíček MartinMatějíček Jakub8910  3022
5.Kolaja RadomilBorýsek Jiří-9117-9-82323
6.Kučera JosefJežek Vít8-4-69-62324
7.Kubíček MartinBartoš Miroslav828  3034
8.Kolaja RadomilMatějíček Jakub1087  3044
9.Kučera JosefBorýsek Jiří898  3054
10.Cifr RadomírJežek Vít910-6-573264
11.Kolaja RadomilBartoš Miroslav-89-78-32365
12.Kučera JosefMatějíček Jakub978  3075
13.Cifr RadomírBorýsek Jiří-7-8-3  0376
14.Kubíček MartinJežek Vít710-66 3186
15.Kučera JosefBartoš Miroslav9-4108 3196
16.Cifr RadomírMatějíček Jakub-9-9-12  0397
17.Kubíček MartinBorýsek Jiří8-6-781032107
18.Kolaja RadomilJežek Vít-8-11-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cifr Radomír13Bartoš Miroslav22
Kubíček Martin40Matějíček Jakub13
Kolaja Radomil13Borýsek Jiří22
Kučera Josef31Ježek Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46582:695TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Floreš Ivan
Martinec Antonín
 
 
Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
-68-8-7 1301
2.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Janečka Bronislav
Silný Jakub
 
 
-6-108583211
3.Martinec AntonínJanečka Zdeněk-9-8-9  0312
4.Malatinský PetrHons Jakub-12118-9-72313
5.Floreš IvanSilný Jakub5-68-883223
6.Jančařík ZbyněkJanečka Bronislav-87-710-102324
7.Malatinský PetrJanečka Zdeněk-5-8-8  0325
8.Floreš IvanHons Jakub-3-4-10  0326
9.Jančařík ZbyněkSilný Jakub-959-7-192327
10.Martinec AntonínJanečka Bronislav-57-3-9 1328
11.Floreš IvanJanečka Zdeněk-8-6-4  0329
12.Jančařík ZbyněkHons Jakub-77-6-8 13210
13.Martinec AntonínSilný Jakub-11-1-5  03211
14.Malatinský PetrJanečka Bronislav-98-108-423212
15.Jančařík ZbyněkJílek Petr849  30312
16.Martinec AntonínHons JakubWO    03313
17.Malatinský PetrSilný Jakub864  30413
18.Floreš IvanJanečka Bronislav-9-10-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinec Antonín03Janečka Zdeněk30
Malatinský Petr13Hons Jakub30
Floreš Ivan13Silný Jakub22
Jančařík Zbyněk13Janečka Bronislav40
   Jílek Petr01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33607:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
Knébl Radovan
Kubját Petr
 
 
855  3010
2.Matejička Libor
Psota Vladimír
 
 
Hráský Luděk
Mikulenka Zdeněk
 
 
6-5-76-52311
3.Psota VladimírKnébl Radovan-6-899113221
4.Martinek LubomírHráský Luděk9-10-7-7 1322
5.Raška PavelMikulenka Zdeněk758  3032
6.Matejička LiborKubját Petr-75-6943242
7.Martinek LubomírKnébl Radovan-6-9-7  0343
8.Raška PavelHráský Luděk-77-8-5 1344
9.Matejička LiborMikulenka Zdeněk-1063-6-82345
10.Psota VladimírKubját Petr-8626 3155
11.Raška PavelKnébl Radovan773  3065
12.Matejička LiborHráský Luděk-6-5-6  0366
13.Psota VladimírMikulenka Zdeněk-77-7-6 1367
14.Martinek LubomírKubját Petr639  3077
15.Matejička LiborKnébl Radovan-9-6-5  0378
16.Psota VladimírHráský Luděk-8-57-4 1379
17.Martinek LubomírMikulenka Zdeněk96-47 3189
18.Raška PavelKubját Petr586  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Psota Vladimír22Knébl Radovan22
Martinek Lubomír22Hráský Luděk40
Raška Pavel31Mikulenka Zdeněk22
Matejička Libor13Kubját Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy