Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37679:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
Zrcek Miroslav
Váňa Miroslav
 
 
1-2-109-62301
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Nádvorník Štěpán
Žydyk Roman
 
 
-74-128-62302
3.Hájek ZdeněkZrcek Miroslav-14-8-8  0303
4.Třešňák JosefVáňa Miroslav10-36-10-62304
5.Kyncl MiloslavNádvorník Štěpán-9684 3114
6.Piroutek KvětoslavŽydyk Roman10-125-863224
7.Třešňák JosefZrcek Miroslav-79-3-8 1325
8.Kyncl MiloslavVáňa Miroslav-7-7-9  0326
9.Piroutek KvětoslavNádvorník Štěpán-10859 3136
10.Hájek ZdeněkŽydyk Roman15-979 3146
11.Kyncl MiloslavZrcek Miroslav7-8115 3156
12.Piroutek KvětoslavVáňa Miroslav11-4-10843266
13.Hájek ZdeněkNádvorník Štěpán-7-710-4 1367
14.Třešňák JosefŽydyk Roman-7-6-10  0368
15.Piroutek KvětoslavZrcek Miroslav786  3078
16.Hájek ZdeněkVáňa Miroslav-5-8-5  0379
17.Třešňák JosefNádvorník Štěpán8-1166 3189
18.Kyncl MiloslavŽydyk Roman85-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Zdeněk13Zrcek Miroslav22
Třešňák Josef13Váňa Miroslav31
Kyncl Miloslav31Nádvorník Štěpán13
Piroutek Květoslav40Žydyk Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30634:593TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
-9-96-6 1301
2.Dvořák Jaroslav
Žežule Ondřej
 
 
Plíhal Martin
Stárek Martin
 
 
4-8107 3111
3.Žežule OndřejStárek Karel st.-9-5-7  0312
4.Motl MilanPlíhal Martin7-78-883222
5.Vydra MilanStárek Karel ml.88-9-1063232
6.Dvořák JaroslavStárek Martin354  3042
7.Motl MilanStárek Karel st.-84-109-62343
8.Vydra MilanPlíhal Martin7-3-11373253
9.Dvořák JaroslavStárek Karel ml.-74210 3163
10.Žežule OndřejStárek Martin7-998 3173
11.Vydra MilanStárek Karel st.-9-8-2  0374
12.Dvořák JaroslavPlíhal Martin10511  3084
13.Žežule OndřejStárek Karel ml.848  3094
14.Motl MilanStárek Martin696  30104
15.Dvořák JaroslavStárek Karel st.-3-9-11  03105
16.Žežule OndřejPlíhal Martin8-89-8-1223106
17.Motl MilanStárek Karel ml.565  30116
18.Vydra MilanStárek MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žežule Ondřej22Stárek Karel st.40
Motl Milan31Plíhal Martin13
Vydra Milan21Stárek Karel ml.04
Dvořák Jaroslav31Stárek Martin03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32640:622TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Mošna Petr
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
7710  3010
2.Vendl Jakub
Ulrich Radek
 
 
Vala Martin
Švarc Ondřej
 
 
4610  3020
3.Lhoták LuborŠtus Radek-3-28-5 1321
4.Vendl JakubVala Martin893  3031
5.Mošna PetrŠvarc Ondřej9-72-8-72332
6.Ulrich RadekDusil Filip-7-2-8  0333
7.Vendl JakubŠtus Radek811-911 3143
8.Mošna PetrVala Martin99-4-2-72344
9.Ulrich RadekŠvarc Ondřej4-8-8563254
10.Lhoták LuborDusil Filip7-687 3164
11.Mošna PetrŠtus Radek7-75-743274
12.Ulrich RadekVala Martin-87-10-8 1375
13.Lhoták LuborŠvarc Ondřej9-10-7583285
14.Vendl JakubDusil Filip6106  3095
15.Ulrich RadekŠtus Radek-10-7-6  0396
16.Lhoták LuborVala Martin-8-8-7  0397
17.Vendl JakubŠvarc Ondřej3125  30107
18.Mošna PetrDusil Filip-675-4-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Lubor22Štus Radek22
Vendl Jakub40Vala Martin31
Mošna Petr13Švarc Ondřej13
Ulrich Radek13Dusil Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35598:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Filip
Širák Daniel
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-4-88-9 1301
2.Beran Tomáš
Mucha Ondřej
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
6116  3011
3.Šorejs JaroslavKvasnička Daniel ml.-4-5-5  0312
4.Beran TomášKvasnička Jan988  3022
5.Mucha OndřejBečvářová Michaela-8866 3132
6.Vančura FilipŠmíd Ondřej8129  3042
7.Beran TomášKvasnička Daniel ml.897  3052
8.Mucha OndřejKvasnička Jan-1211-7-5 1353
9.Vančura FilipBečvářová Michaela-9411-943263
10.Šorejs JaroslavŠmíd Ondřej-6-7-11  0364
11.Mucha OndřejKvasnička Daniel ml.-5-311-7 1365
12.Vančura FilipKvasnička Jan-55-3-5 1366
13.Šorejs JaroslavBečvářová Michaela-7-5-5  0367
14.Beran Tomᚊmíd Ondřej7-3-11583277
15.Vančura FilipKvasnička Daniel ml.-4-10-9  0378
16.Šorejs JaroslavKvasnička Jan-7-97-3 1379
17.Beran TomášBečvářová Michaela5-1079 3189
18.Mucha OndřejŠmíd Ondřej5-5-71283299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šorejs Jaroslav04Kvasnička Daniel ml.31
Beran Tomáš40Kvasnička Jan31
Mucha Ondřej22Bečvářová Michaela13
Vančura Filip22Šmíd Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30617:544TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
834  3010
2.Dražinovský Tomáš
Iglo Leypold Matěj
 
 
Čihák Milan
Pokorný Petr
 
 
940  3020
3.Mlejnek JiříPokorný Petr11-11-8-6 1321
4.Bodlák JanBurda Roman3-55-963231
5.Iglo Leypold MatějČihák Milan-7-9-9  0332
6.Dražinovský TomášVacek Miroslav635  3042
7.Bodlák JanPokorný Petr-5-5-7  0343
8.Iglo Leypold MatějBurda Roman9-81014 3153
9.Dražinovský TomášČihák Milan-4-65-8 1354
10.Mlejnek JiříVacek Miroslav558  3064
11.Iglo Leypold MatějPokorný Petr-762-6-92365
12.Dražinovský TomášBurda Roman4-897 3175
13.Mlejnek JiříČihák Milan-14-7-8  0376
14.Dvořák PetrVacek Miroslav86-83 3186
15.Dražinovský TomášPokorný Petr-10-9-8  0387
16.Mlejnek JiříBurda Roman-8-9-9  0388
17.Dvořák PetrČihák Milan997  3098
18.Iglo Leypold MatějVacek Miroslav2-856 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlejnek Jiří13Pokorný Petr40
Bodlák Jan11Burda Roman13
Iglo Leypold Matěj22Čihák Milan31
Dražinovský Tomáš22Vacek Miroslav04
Dvořák Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Starkoč 109, 28601 Čáslav, sokolovna Starkoč, vchod- z boku sokolovny, nebo od silnice přes pohostinstvíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38644:591Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Slunéčko Radek
Ondráček Evžen
 
 
10-74-7-42301
2.Čakovský Michal
Palát Dominik
 
 
Vilhelm Oldřich
Poláček Petr
 
 
-1-12-4  0302
3.Čakovský MichalVilhelm Oldřich11-9-44-62303
4.Palát DominikSlunéčko Radek-111110-3-92304
5.Čakovský Milan st.Poláček Petr5-9-81063214
6.Janeček MartinOndráček Evžen-6-124-8 1315
7.Palát DominikVilhelm Oldřich-7-9-10  0316
8.Čakovský Milan st.Slunéčko Radek543  3026
9.Janeček MartinPoláček Petr-6-86-8 1327
10.Čakovský MichalOndráček Evžen-6-8-6  0328
11.Čakovský Milan st.Vilhelm Oldřich-9-89823238
12.Janeček MartinSlunéčko Radek10-1087 3148
13.Čakovský MichalPoláček Petr-7-2-8  0349
14.Palát DominikOndráček Evžen-67-89-623410
15.Janeček MartinVilhelm Oldřich-87-63-723411
16.Čakovský MichalSlunéčko RadekWO    30511
17.Palát DominikPoláček PetrWO    30611
18.Čakovský Milan st.Ondráček EvženWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čakovský Michal03Vilhelm Oldřich31
Palát Dominik03Slunéčko Radek12
Čakovský Milan st.30Poláček Petr21
Janeček Martin13Ondráček Evžen30
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy