Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33458:541TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jindřich
Tupec Pavel
 
 
Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
-310-10-7 1301
2.Traxler Jan
Zetocha Martin
 
 
Telecká Jana
Kolůch Jaroslav
 
 
9910  3011
3.Táborský JindřichSvoboda Aleš-49-7-7 1312
4.Zetocha MartinTelecká Jana488  3022
5.Tupec PavelPalát Jiří ml.76-6-6-82323
6.Traxler JanKolůch Jaroslav-119-7-5 1324
7.Zetocha MartinSvoboda Aleš-9-699103234
8.Tupec PavelTelecká Jana9-9-6-1 1335
9.Traxler JanPalát Jiří ml.-4-9-9  0336
10.Táborský JindřichKolůch Jaroslav-10-5-7  0337
11.Tupec PavelSvoboda Aleš-4-7-6  0338
12.Traxler JanTelecká Jana3-3116 3148
13.Táborský JindřichPalát Jiří ml.-1010-9-8 1349
14.Zetocha MartinKolůch Jaroslav-7611-5-423410
15.Traxler JanSvoboda Aleš5    10  
16.Táborský JindřichTelecká Jana         
17.Zetocha MartinPalát Jiří ml.         
18.Tupec PavelKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Jindřich03Svoboda Aleš21
Zetocha Martin21Telecká Jana12
Tupec Pavel03Palát Jiří ml.30
Traxler Jan12Kolůch Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9401:235TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 

 
 
WO    3010
2.Kozubík Pavel
Mergenthalová Petra
 
 
Trgo Miloš
Buriánek Patrik
 
 
-8-7-3  0311
3.Ličbinský RomanMelichar Libor523  3021
4.Mergenthalová PetraTrgo Miloš-4-77-8 1322
5.Juroška IvanBuriánek Patrik57-58 3132
6.Kozubík PavelWO    3042
7.Mergenthalová PetraMelichar Libor655  3052
8.Juroška IvanTrgo Miloš8-545 3162
9.Kozubík PavelBuriánek Patrik-91295 3172
10.Ličbinský RomanWO    3082
11.Juroška IvanMelichar Libor364  3092
12.Kozubík PavelTrgo Miloš8910  30102
13.Ličbinský RomanBuriánek Patrik-10-88-8 13  
14.Mergenthalová Petra         
15.Kozubík PavelMelichar Libor         
16.Ličbinský RomanTrgo Miloš         
17.Mergenthalová PetraBuriánek Patrik         
18.Juroška Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ličbinský Roman10Melichar Libor03
Mergenthalová Petra11Trgo Miloš12
Juroška Ivan30Buriánek Patrik02
Kozubík Pavel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33630:599Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
7-9-4-9 1301
2.Záděra Luboš
Pavlicová Renata
 
 
Weiser Daniel
Adámek Aleš
 
 
-7-4-6  0302
3.Kolbert DavidAdámek Aleš-7-910583212
4.Pikula RadekWeiser Daniel10-510-743222
5.Záděra LubošKamenický Tomáš8-8-7-5 1323
6.Pavlicová RenataMikuš Juraj583  3033
7.Pikula RadekAdámek Aleš4-9-9-7 1334
8.Záděra LubošWeiser Daniel84-46 3144
9.Pavlicová RenataKamenický Tomáš1736  3054
10.Kolbert DavidMikuš Juraj910-104 3164
11.Záděra LubošAdámek Aleš-6-5-2  0365
12.Pavlicová RenataWeiser Daniel677  3075
13.Kolbert DavidKamenický Tomáš33-104 3185
14.Pikula RadekMikuš Juraj-6-45-5 1386
15.Pavlicová RenataAdámek Aleš-5-97-6 1387
16.Kolbert DavidWeiser Daniel-117-9-9 1388
17.Pikula RadekKamenický Tomáš7-584 3198
18.Záděra LubošMikuš Juraj-4816 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolbert David31Adámek Aleš31
Pikula Radek22Weiser Daniel13
Záděra Luboš22Kamenický Tomáš13
Pavlicová Renata31Mikuš Juraj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34670:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
5-655 3110
2.Poledňa Martin
Martinčík Tomáš
 
 
Gřunděl Matěj
Orság David
 
 
-810-7363220
3.Laicman PetrJeřábek Vladimír98-78 3130
4.Martinčík TomášHavel Vojtěch-6-811-5 1331
5.Charitonov VitalijGřunděl Matěj-4-8-6  0332
6.Poledňa MartinOrság David896  3042
7.Martinčík TomášJeřábek Vladimír59-8-8-92343
8.Charitonov VitalijHavel Vojtěch7-5-88123253
9.Poledňa MartinGřunděl Matěj854  3063
10.Laicman PetrOrság David-8-8-9  0364
11.Charitonov VitalijJeřábek Vladimír46-1014 3174
12.Poledňa MartinHavel Vojtěch8-8-11-11 1375
13.Laicman PetrGřunděl Matěj-7-7-5  0376
14.Martinčík TomášOrság David9-1-111-112377
15.Poledňa MartinJeřábek Vladimír1298  3087
16.Laicman PetrHavel Vojtěch674  3097
17.Martinčík TomášGřunděl Matěj-12-69-8 1398
18.Charitonov VitalijOrság David-10113-2-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laicman Petr22Jeřábek Vladimír13
Martinčík Tomáš04Havel Vojtěch22
Charitonov Vitalij22Gřunděl Matěj31
Poledňa Martin31Orság David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26553:539TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
878  3010
2.Tůma Karel
Lučko Martin
 
 
Nikl Pavel
Vašíček Pavel
 
 
-71179 3120
3.Lučko MartinVašíček Pavel-5-8-4  0321
4.Tůma KarelNikl Pavel9-1189 3131
5.Černý RadekKouřil Vít-98-8-4 1332
6.Fischer KarelTrcala Michal6-7-8-8 1333
7.Tůma KarelVašíček Pavel108-103 3143
8.Černý RadekNikl Pavel-125-6943253
9.Fischer KarelKouřil Vít-27-5993263
10.Lučko MartinTrcala Michal-1011-10483273
11.Černý RadekVašíček Pavel-7-12-8  0374
12.Fischer KarelNikl Pavel87-510 3184
13.Lučko MartinKouřil Vít-5376 3194
14.Tůma KarelTrcala Michal-6-11-7  0395
15.Fischer KarelVašíček Pavel688  30105
16.Lučko MartinNikl Pavel         
17.Tůma KarelKouřil Vít         
18.Černý RadekTrcala Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučko Martin21Vašíček Pavel22
Tůma Karel21Nikl Pavel03
Černý Radek12Kouřil Vít12
Fischer Karel31Trcala Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36556:586KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
7-10-8-11 1301
2.Himal Tomáš
Slavíček Martin
 
 
Vybíral Pavel
Kříž Bohumil
 
 
-6-11-4  0302
3.Himal TomášKříž Bohumil-5-8-4  0303
4.Pečinka LukášOndrovčák Radek5-75-9-52304
5.Filák TomášMarek Jaroslav3-4103 3114
6.Slavíček MartinVybíral Matouš4-973 3124
7.Pečinka LukášKříž Bohumil10-8-11-8 1325
8.Filák TomášOndrovčák Radek-89-9873235
9.Slavíček MartinVybíral Pavel-9-67-9 1336
10.Himal TomášVybíral Matouš79-5-973246
11.Filák TomášKříž Bohumil-59-5-3 1347
12.Slavíček MartinOndrovčák Radek-1066-7-62348
13.Himal TomášVybíral Pavel-1010-6-5 1349
14.Pečinka LukášVybíral Matouš1069  3059
15.Slavíček MartinKříž Bohumil-10-885-823510
16.Himal TomášOndrovčák Radek5-11   11  
17.Pečinka LukášVybíral Pavel         
18.Filák TomášVybíral Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Himal Tomáš12Kříž Bohumil40
Pečinka Lukáš12Ondrovčák Radek21
Filák Tomáš21Marek Jaroslav01
Slavíček Martin13Vybíral Matouš03
   Vybíral Pavel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy