Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
várenská 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1103:54SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovská AnnaHandlová Natálie662  3010
2.Pytlíková TerezaKohlmannová Aneta5-443 3120
3.Matějovská Anna
Polívková Barbora
 
 
Handlová Natálie
Kohlmannová Aneta
 
 
656  3030
4.Matějovská AnnaKohlmannová Aneta         
5.Pytlíková TerezaHandlová Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějovská Anna10Handlová Natálie01
Pytlíková Tereza10Kohlmannová Aneta01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BorRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:49SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová NiamhKašubiaková Viktorie671  3010
2.Sommerová HelenaNykodýmová Natálie456  3020
3.Štricová Niamh
Sommerová Helena
 
 
Kašubiaková Viktorie
Kašubiaková Viktorie
 
 
677  3030
4.Štricová NiamhNykodýmová Natálie         
5.Sommerová HelenaKašubiaková Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štricová Niamh10Kašubiaková Viktorie01
Sommerová Helena10Nykodýmová Natálie01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta ChodovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:993:125SK Dobré A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morová NatálieBačinová Pavla-76-87-62301
2.Kárová KláraKoďousková Eliška-6-6-4  0302
3.Morová Natálie
Kárová Klára
 
 
Koďousková Eliška
Bačinová Pavla
 
 
-28-7-14 1303
4.Morová NatálieKoďousková Eliška         
5.Kárová KláraBačinová Pavla         
6.Kárová KláraBačinová Pavla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Morová Natálie01Bačinová Pavla10
Kárová Klára01Koďousková Eliška10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:213:6197:163SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková KláraMeškánová Andrea11-35-9-62301
2.Žižkovská RebekaProcházková Šárka10-118-9-82302
3.Ševčíková Klára
Žižkovská Rebeka
 
 
Levaiová Tereza
Petrů Andrea
 
 
541  3012
4.Ševčíková KláraProcházková Šárka6114  3022
5.Žižkovská RebekaMeškánová Andrea91011  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Klára11Meškánová Andrea11
Žižkovská Rebeka11Procházková Šárka11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:4135:83TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieHalasová Ludmila134  3010
2.Jirásková TerezaZáděrová Linda-6-10-9  0311
3.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Halasová Ludmila
Záděrová Linda
 
 
047  3021
4.Sazimová TerezieZáděrová Linda4-10410 3131
5.Jirásková TerezaHalasová Ludmila         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Terezie20Halasová Ludmila01
Jirásková Tereza01Záděrová Linda11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:963:105SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčmářová MagdalénaBošinová Aneta6-9-6-5 1301
2.Holíková KristýnaPěnkavová Kristýna-5-9-4  0302
3.Krčmářová Magdaléna
Holíková Kristýna
 
 
Bošinová Aneta
Pěnkavová Kristýna
 
 
-3-6-5  0303
4.Krčmářová MagdalénaPěnkavová Kristýna         
5.Holíková KristýnaBošinová Aneta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krčmářová Magdaléna01Bošinová Aneta10
Holíková Kristýna01Pěnkavová Kristýna10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:964:104TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyletová Helena ml.Březinová Barbora-4-7-5  0301
2.Holubová KlaudieVašendová Jana-7-2-10  0302
3.Vyletová Helena ml.
Hromiaková Andrea
 
 
Bajgerová Kristýna
Březinová Barbora
 
 
-7-11-11  0303
4.Vyletová Helena ml.Vašendová Jana         
5.Holubová KlaudieBřezinová Barbora         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyletová Helena ml.01Březinová Barbora10
Holubová Klaudie01Vašendová Jana10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ARozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40aRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 06. 2018 09:15 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:970:122SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voženílková AlenaŠtěpánová Gabriela-310-5-4 1301
2.Bayerová Anežka ml.Grigelová Natália-3-5-5  0302
3.Voženílková Alena
Bayerová Anežka ml.
 
 
Hanáková Nela
Hrabicová Klára
 
 
13-5-7-6 1303
4.Voženílková AlenaGrigelová Natália         
5.Bayerová Anežka ml.Štěpánová Gabriela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Voženílková Alena01Štěpánová Gabriela10
Bayerová Anežka ml.01Grigelová Natália10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS