Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 05. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14155:209SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špánik TiborProkopcov Dmitrij9-4-4-7 1301
2.David PetrKučera Stanislav-679-883211
3.Čihák MarekKleprlík Jakub-5-2-7  0312
4.David PetrProkopcov Dmitrij-9-7-5  0313
5.Špánik TiborKleprlík Jakub-479-15-62314
6.Čihák MarekKučera Stanislav         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Špánik Tibor02Prokopcov Dmitrij20
David Petr11Kučera Stanislav01
Čihák Marek01Kleprlík Jakub20
Počet diváků: 55
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Sedláček Petr st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 05. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13170:205TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovský DavidCrha Jakub-7-6-5  0301
2.Olejník MartinBuben Vlastimil8-9-7-6 1302
3.Koblížek MartinKlásek Marek-77-8-10 1303
4.Olejník MartinCrha Jakub-9899 3113
5.Palkovský DavidKlásek Marek-41010-5-82314
6.Koblížek MartinBuben Vlastimil         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Palkovský David02Crha Jakub11
Olejník Martin11Buben Vlastimil10
Koblížek Martin01Klásek Marek20
Počet diváků: 55



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Hanek Stanislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 05. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:46:14150:196TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panský JindřichTregler Tomáš-6-4-4  0301
2.Pavelka TomášBajger Ondřej-8549 3111
3.Vožický BohumilOlivares Felipe99-96 3121
4.Pavelka TomášTregler Tomáš-6-8-7  0322
5.Havlík TomášOlivares Felipe-3-7-9  0323
6.Vožický BohumilBajger Ondřej-5-5-3  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Panský Jindřich01Tregler Tomáš20
Pavelka Tomáš11Bajger Ondřej11
Vožický Bohumil11Olivares Felipe11
Havlík Tomáš01   
Počet diváků: 96



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 05. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:412:17274:294SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka FrantišekKalužný Samuel910-128 3110
2.Sadílek TomášShouman Mohamed-9-9-6  0311
3.Martinko JiříKošťál Radek5-118-463221
4.Bindač MiroslavKalužný Samuel5-11-69133231
5.Onderka FrantišekKošťál Radek-4-8-8  0332
6.Martinko JiříShouman Mohamed10-10-8-7 1333
7.Sadílek Tomáš
Martinko Jiří
 
 
Kalužný Samuel
Shouman Mohamed
 
 
7-8-69-92334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Onderka František11Kalužný Samuel02
Sadílek Tomáš01Shouman Mohamed20
Martinko Jiří11Košťál Radek11
Bindač Miroslav10   
Počet diváků: 39

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS