Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk Skořenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 03:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Sudslava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 

 
 
WO    3010
2.Harapátová Lucie
Marešová Marie
 
 

 
 
WO    3020
3.Slezáková BlankaWO    3030
4.Marešová MarieWO    3040
5.Harapátová StanislavaWO    3050
6.Harapátová LucieWO    3060
7.Marešová MarieWO    3070
8.Harapátová StanislavaWO    3080
9.Harapátová LucieWO    3090
10.Slezáková BlankaWO    30100
11.Harapátová Stanislava         
12.Harapátová Lucie         
13.Slezáková Blanka         
14.Marešová Marie         
15.Harapátová Lucie         
16.Slezáková Blanka         
17.Marešová Marie         
18.Harapátová Stanislava         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:32 TJ Sokol Řetová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sisr František
Břeň Martin
 
 
Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
     0301
2.Lásko Jiří
Lásko Jiří ml.
 
 
Fangl Jiří
Bencz Vojtěch
 
 
     3011
3.Sisr FrantišekFangl Jiří     3021
4.Břeň MartinVilhelm Václav     0322
5.Lásko JiříBureš Lukáš     2323
6.Lásko Jiří ml.Bencz Vojtěch     3133
7.Břeň MartinFangl Jiří     0334
8.Lásko JiříVilhelm Václav     0335
9.Lásko Jiří ml.Bureš Lukáš     2336
10.Sisr FrantišekBencz Vojtěch     3046
11.Lásko JiříFangl Jiří     3156
12.Lásko Jiří ml.Vilhelm Václav     0357
13.Sisr FrantišekBureš Lukáš     3067
14.Břeň MartinBencz Vojtěch     0368
15.Lásko Jiří ml.Fangl Jiří     2369
16.Sisr FrantišekVilhelm Václav     3079
17.Břeň MartinBureš Lukáš     03710
18.Lásko JiříBencz Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sisr František40Fangl Jiří22
Břeň Martin04Vilhelm Václav31
Lásko Jiří12Bureš Lukáš31
Lásko Jiří ml.13Bencz Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Michal
Vybíral Filip
 
 
Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
     3210
2.Bako Adam
Dymák Jan
 
 
Milek Libor
Mílek Miloslav
 
 
     3020
3.Vybíral FilipMilek Libor     3030
4.Dymák JanKnápek Jaroslav     1331
5.Suchý JaroslavMílek Miloslav     3241
6.Bako AdamŠkaroupka Petr     3051
7.Dymák JanMilek Libor     3061
8.Suchý JaroslavKnápek Jaroslav     3071
9.Bako AdamMílek Miloslav     2372
10.Vybíral RomanŠkaroupka Petr     1373
11.Suchý JaroslavMilek Libor     3083
12.Bako AdamKnápek Jaroslav     3093
13.Vybíral RomanMílek Miloslav     32103
14.Dymák JanŠkaroupka Petr         
15.Bako AdamMilek Libor         
16.Vybíral RomanKnápek Jaroslav         
17.Dymák JanMílek Miloslav         
18.Suchý JaroslavŠkaroupka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Filip10Milek Libor03
Dymák Jan11Knápek Jaroslav12
Suchý Jaroslav30Mílek Miloslav12
Bako Adam21Škaroupka Petr11
Vybíral Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9395:304TJ Sokol Nekoř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Burešová Lucie
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Opravil Jiří
 
 
-2761 3110
2.Krejčí Tomáš st.
Lehký Jiří
 
 
Habivský Karel
Feranec Karel st.
 
 
8711  3020
3.Lehký JiříPospíšil Tomáš ml.-8544 3130
4.Krejčí TomášHabivský Karel1074  3040
5.Burešová LucieOpravil Jiří-9685 3150
6.Krejčí Tomáš st.Feranec Karel st.579  3060
7.Krejčí TomášPospíšil Tomáš ml.-1-79253270
8.Burešová LucieHabivský Karel105-109 3180
9.Krejčí Tomáš st.Opravil Jiří-7-811783290
10.Lehký JiříFeranec Karel st.89-77 31100
11.Burešová LuciePospíšil Tomáš ml.8-6-10-17 13  
12.Krejčí Tomáš st.Habivský Karel         
13.Lehký JiříOpravil Jiří         
14.Krejčí TomášFeranec Karel st.         
15.Krejčí Tomáš st.Pospíšil Tomáš ml.         
16.Lehký JiříHabivský Karel         
17.Krejčí TomášOpravil Jiří         
18.Burešová LucieFeranec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lehký Jiří20Pospíšil Tomáš ml.02
Krejčí Tomáš20Habivský Karel02
Burešová Lucie20Opravil Jiří02
Krejčí Tomáš st.20Feranec Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Pavel
Siegl Petr
 
 
Beneš Jindřich
Horníček Lubomír
 
 
     3210
2.Pešek Radek
Depeš Jaroslav
 
 
Bednář Libor
Fogl Lukáš
 
 
     3120
3.Pešek RadekBeneš Jindřich     1321
4.Depeš JaroslavBednář Libor     0322
5.Richter PavelHorníček Lubomír     3132
6.Siegl PetrFogl Lukáš     3142
7.Depeš JaroslavBeneš Jindřich     3252
8.Richter PavelBednář Libor     2353
9.Siegl PetrHorníček Lubomír     3063
10.Pešek RadekFogl Lukáš     3273
11.Richter PavelBeneš Jindřich     1374
12.Siegl PetrBednář Libor     3084
13.Pešek RadekHorníček Lubomír     3094
14.Depeš JaroslavFogl Lukáš     30104
15.Siegl PetrBeneš Jindřich     30  
16.Pešek RadekBednář Libor         
17.Depeš JaroslavHorníček Lubomír         
18.Richter PavelFogl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Radek21Beneš Jindřich21
Depeš Jaroslav21Bednář Libor21
Richter Pavel12Horníček Lubomír03
Siegl Petr30Fogl Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Felgr Pavel
Kapoun Petr
 
 
Zechovský Jan
Farkaš Miroslav
 
 
     1301
2.Kubíček Pavel
Strnad Stanislav
 
 
Stejskal Adam
Doležel Daniel
 
 
     3011
3.Kubíček PavelFarkaš Miroslav     0312
4.Felgr PavelZechovský Jan     3222
5.Kapoun PetrStejskal Adam     0323
6.Strnad StanislavDoležel Daniel     3233
7.Felgr PavelFarkaš Miroslav     0334
8.Kapoun PetrZechovský Jan     0335
9.Strnad StanislavStejskal Adam     3245
10.Kubíček PavelDoležel Daniel     3055
11.Kapoun PetrFarkaš Miroslav     0356
12.Strnad StanislavZechovský Jan     2357
13.Kubíček PavelStejskal Adam     3267
14.Felgr PavelDoležel Daniel     3077
15.Strnad StanislavFarkaš Miroslav     0378
16.Kubíček PavelZechovský Jan     3088
17.Felgr PavelStejskal Adam     2389
18.Kapoun PetrDoležel Daniel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel31Farkaš Miroslav40
Felgr Pavel22Zechovský Jan22
Kapoun Petr13Stejskal Adam22
Strnad Stanislav22Doležel Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS