Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Jan Kaněra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Martin Protiva
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21553:499SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Blinka Michal
 
 
Šilhán Josef
Bradáč Petr
 
 
-8955 3110
2.Rakušan Ondřej
Pařízek Martin
 
 
Švácha Ondřej
Šír Milan
 
 
-9997 3120
3.Blinka MichalŠilhán Josef-7-661-132321
4.Rakušan OndřejBradáč Petr-7-511-6 1322
5.Protiva MartinŠvácha Ondřej955  3032
6.Pařízek MartinŠír Milan8611  3042
7.Rakušan OndřejŠilhán Josef74-107 3152
8.Protiva MartinBradáč Petr888  3062
9.Pařízek MartinŠvácha Ondřej8-139-9-92363
10.Blinka MichalŠír Milan10611  3073
11.Protiva MartinŠilhán Josef78-97 3183
12.Pařízek MartinBradáč Petr-6-6-5  0384
13.Blinka MichalŠvácha Ondřej-8-2-8  0385
14.Rakušan OndřejŠír Milan-498-9113295
15.Pařízek MartinŠilhán Josef494  30105
16.Blinka MichalBradáč Petr         
17.Rakušan OndřejŠvácha Ondřej         
18.Protiva MartinŠír Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blinka Michal12Šilhán Josef13
Rakušan Ondřej21Bradáč Petr21
Protiva Martin30Švácha Ondřej21
Pařízek Martin22Šír Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Daniel Lieskovský
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Čeněk Žid
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22536:469KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Brožík Karel
 
 
Pokorný Marcel
Zdvihal Radek
 
 
-14-8-10  0301
2.Fabini Jan
Fabíni Marek
 
 
Batthyány Tibor
Frýba Jiří
 
 
268  3011
3.Brožík KarelPokorný Marcel-3-2-8  0312
4.Fabini JanZdvihal Radek889  3022
5.Protiva LubošBatthyány Tibor9-8-9353232
6.Fabíni MarekFrýba Jiří546  3042
7.Fabini JanPokorný Marcel9-5-10-7 1343
8.Protiva LubošZdvihal Radek6-118-1153253
9.Fabíni MarekBatthyány Tibor47-1210 3163
10.Brožík KarelFrýba Jiří7-856 3173
11.Protiva LubošPokorný Marcel9-7-97-42374
12.Fabíni MarekZdvihal Radek86-82 3184
13.Brožík KarelBatthyány Tibor89-2-7103294
14.Fabini JanFrýba Jiří-8347 31104
15.Fabíni MarekPokorný Marcel         
16.Brožík KarelZdvihal Radek         
17.Fabini JanBatthyány Tibor         
18.Protiva LubošFrýba Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožík Karel21Pokorný Marcel30
Fabini Jan21Zdvihal Radek03
Protiva Luboš21Batthyány Tibor03
Fabíni Marek30Frýba Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Rázek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:Suchánek Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8420:304TJ Lokomotiva Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Charvát Ondřej
 
 
Jakubský Filip
Mokrejš Jan
 
 
8613  3010
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Hýbl Jan
Kačer Radek
 
 
438  3020
3.Charvát OndřejMokrejš Jan586  3030
4.Hájek TomášHýbl Jan225  3040
5.Bělohlav KarelKačer Radek862  3050
6.Drvota MiroslavJakubský Filip888  3060
7.Hájek TomášMokrejš Jan8-12138 3170
8.Bělohlav KarelHýbl Jan10-9-8-3 1371
9.Drvota MiroslavKačer Radek11-1348 3181
10.Charvát OndřejJakubský Filip888  3091
11.Bělohlav KarelMokrejš Jan-4-9-10  0392
12.Drvota MiroslavHýbl Jan165  30102
13.Charvát OndřejKačer Radek         
14.Hájek TomášJakubský Filip         
15.Drvota MiroslavMokrejš Jan         
16.Charvát OndřejHýbl Jan         
17.Hájek TomášKačer Radek         
18.Bělohlav KarelJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Ondřej20Mokrejš Jan12
Hájek Tomáš20Hýbl Jan12
Bělohlav Karel12Kačer Radek02
Drvota Miroslav30Jakubský Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-JosefovRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Kyncl František
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15468:390TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
Marat Petr
Šmidt Karel
 
 
4510  3010
2.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Pilař Matěj
Slobodzian Adam
 
 
567  3020
3.Koubek RenéMarat Petr-10-6-4  0321
4.Kuchta PavelŠmidt Karel-9-87-8 1322
5.Jelínek MichalSlobodzian Adam12116  3032
6.Mádlo MartinPilař Matěj46-98 3142
7.Kuchta PavelMarat Petr-59-9873252
8.Jelínek MichalŠmidt Karel63-8-1173262
9.Mádlo MartinSlobodzian Adam-78-4843272
10.Koubek RenéPilař Matěj7612  3082
11.Jelínek MichalMarat Petr10-9-9993292
12.Mádlo MartinŠmidt Karel1062  30102
13.Koubek RenéSlobodzian Adam9    10  
14.Kuchta PavelPilař Matěj         
15.Mádlo MartinMarat Petr         
16.Koubek RenéŠmidt Karel         
17.Kuchta PavelSlobodzian Adam         
18.Jelínek MichalPilař Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek René11Marat Petr12
Kuchta Pavel11Šmidt Karel12
Jelínek Michal30Slobodzian Adam02
Mádlo Martin30Pilař Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:Havrda Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí:Joneš Milan
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Krýza Luděk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:20529:466TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Libor
Rýgl Vojtěch
 
 
Wagner Jaroslav st.
Trajhan Miroslav
 
 
12-5-74-92301
2.Foff Miroslav st.
Hrycík Radim
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
579  3011
3.Foff Miroslav st.Trajhan Miroslav-1-3-10  0312
4.Hrycík RadimWagner Jaroslav st.696  3022
5.Slavík LiborKyncl Jiří6811  3032
6.Rýgl VojtěchMelíšek Roman653  3042
7.Hrycík RadimTrajhan Miroslav-7-9-7  0343
8.Slavík LiborWagner Jaroslav st.654  3053
9.Rýgl VojtěchKyncl Jiří-6967 3163
10.Foff Miroslav st.Melíšek Roman9128  3073
11.Slavík LiborTrajhan Miroslav-7-9-9  0374
12.Rýgl VojtěchWagner Jaroslav st.638  3084
13.Foff Miroslav st.Kyncl Jiří78-4-9-82385
14.Hrycík RadimMelíšek Roman8-7-6-7 1386
15.Rýgl VojtěchTrajhan Miroslav7-659 3196
16.Foff Miroslav st.Wagner Jaroslav st.867  30106
17.Hrycík RadimKyncl Jiří         
18.Slavík LiborMelíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Miroslav st.22Trajhan Miroslav31
Hrycík Radim12Wagner Jaroslav st.04
Slavík Libor21Kyncl Jiří12
Rýgl Vojtěch40Melíšek Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Křížek Matěj
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:30327:355ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahotský Tomáš
Kodym Tomáš
 
 
Čížek Jiří
Pěnkava Luboš
 
 
9-4-77-42301
2.Voňka Karel ml.
Klimenta Matěj
 
 

 
 
WO    3011
3.Drahotský TomášHořejší Radim-1-95-10 1312
4.Klimenta MatějPěnkava Luboš-7-6-5  0313
5.Kodym TomášČížek Jiří-8-9-10  0314
6.Voňka Karel ml.WO    3024
7.Klimenta MatějHořejší Radim-6-5-3  0325
8.Kodym TomášPěnkava Luboš-7-8-6  0326
9.Voňka Karel ml.Čížek Jiří-7-11-4  0327
10.Drahotský TomášWO    3037
11.Kodym TomášHořejší Radim-6-6-9  0338
12.Voňka Karel ml.Pěnkava Luboš-7-4-7  0339
13.Drahotský TomášČížek Jiří-4-8-7  03310
14.Klimenta Matěj         
15.Voňka Karel ml.Hořejší Radim         
16.Drahotský TomášPěnkava Luboš         
17.Klimenta MatějČížek Jiří         
18.Kodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drahotský Tomáš02Hořejší Radim30
Klimenta Matěj02Pěnkava Luboš30
Kodym Tomáš03Čížek Jiří30
Voňka Karel ml.02   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS