Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
Vedoucí mužstev
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39548:616KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
7910  3010
2.Kudýn Petr
Pánek Libor
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
-6-6-8  0311
3.Karcol MartinMalinský Tomáš-10-8-7  0312
4.Pánek LiborNetolický Tomáš-7-6-9  0313
5.Kudýn PetrDočekal Tomáš-96-9983223
6.Lukeš MarekNetolický Jan9-9-5-6 1324
7.Pánek LiborMalinský Tomáš-587-8-82325
8.Kudýn PetrNetolický Tomáš6-1010-1183235
9.Lukeš MarekDočekal Tomáš-643-7-102336
10.Karcol MartinNetolický Jan-891010 3146
11.Kudýn PetrMalinský Tomáš-5-4-5  0347
12.Lukeš MarekNetolický Tomáš-10-104-4 1348
13.Karcol MartinDočekal Tomáš74-7-7113258
14.Pánek LiborNetolický Jan-10-7-7  0359
15.Lukeš MarekMalinský Tomáš-77-2763269
16.Karcol MartinNetolický Tomáš-3-9-3  03610
17.Pánek LiborDočekal Tomáš         
18.Kudýn PetrNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karcol Martin22Malinský Tomáš31
Pánek Libor03Netolický Tomáš31
Kudýn Petr21Dočekal Tomáš12
Lukeš Marek13Netolický Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22534:490SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Jan
Stránský Matěj
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
8-378 3110
2.Bělohlávek Dominik
Kučera Martin
 
 
Procházka Jiří
Svojanovská Jana
 
 
99-65 3120
3.Kučera MartinČopián Štefan-4-8-2  0321
4.Stránský MatějSvojanovská Jana11-648 3131
5.Bělohlávek DominikJanák Martin8-937 3141
6.Mikulecký JanProcházka Jiří-8-11141-92342
7.Stránský MatějČopián Štefan4-1572 3152
8.Bělohlávek DominikSvojanovská Jana678  3062
9.Mikulecký JanJanák Martin-1-768-22363
10.Kučera MartinProcházka Jiří-8-3-6  0364
11.Bělohlávek DominikČopián Štefan569  3074
12.Mikulecký JanSvojanovská Jana757  3084
13.Kučera MartinJanák Martin-6-13-6  0385
14.Stránský MatějProcházka Jiří7-8-12993295
15.Mikulecký JanČopián Štefan865  30105
16.Kučera MartinSvojanovská Jana7-8   11  
17.Stránský MatějJanák Martin         
18.Bělohlávek DominikProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Martin03Čopián Štefan13
Stránský Matěj30Svojanovská Jana03
Bělohlávek Dominik30Janák Martin21
Mikulecký Jan22Procházka Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36592:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Koubek René
Hladík Miroslav
 
 
-99-8-5 1301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Vraštil Lukáš
Socha Zdeněk
 
 
12-8-59-72302
3.Rulík JiříKoubek René-8-5-4  0303
4.Bureš JaroslavHladík Miroslav1211-88 3113
5.Stehlík MilanSocha Zdeněk1288  3023
6.Šindelář PavelVraštil Lukáš96-611 3133
7.Bureš JaroslavKoubek René-7-5-4  0334
8.Stehlík MilanHladík Miroslav767  3044
9.Šindelář PavelSocha Zdeněk9-7115 3154
10.Rulík JiříVraštil Lukáš8-599 3164
11.Stehlík MilanKoubek René8-3-8-7 1365
12.Šindelář PavelHladík MiroslavWO    0366
13.Rulík JiříSocha Zdeněk12-8-9973276
14.Bureš JaroslavVraštil Lukáš-87-8-7 1377
15.Šindelář PavelKoubek RenéWO    0378
16.Rulík JiříHladík Miroslav-118-10-9 1379
17.Bureš JaroslavSocha Zdeněk117-58 3189
18.Stehlík MilanVraštil Lukáš98-8-763299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rulík Jiří22Koubek René30
Bureš Jaroslav22Hladík Miroslav12
Stehlík Milan31Socha Zdeněk04
Šindelář Pavel20Vraštil Lukáš13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27635:572TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
7-793 3110
2.Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
-784-9-112311
3.Polanský JiříŠtantejský Ondřej-710-43-72312
4.Kosek PetrNetolický Lukáš7-7104 3122
5.Řezníček DavidKaplan Zdeněk-510-63-112323
6.Dalecký PetrBezdíček Lukáš758  3033
7.Kosek PetrŠtantejský Ondřej6-457 3143
8.Řezníček DavidNetolický Lukáš911-75 3153
9.Dalecký PetrKaplan Zdeněk458  3063
10.Polanský JiříBezdíček Lukáš7-7-9-5 1364
11.Řezníček DavidŠtantejský Ondřej979  3074
12.Dalecký PetrNetolický Lukáš-11-79-9 1375
13.Polanský JiříKaplan Zdeněk106-5-973285
14.Kosek PetrBezdíček Lukáš-7-1010-5 1386
15.Dalecký PetrŠtantejský Ondřej-8842 3196
16.Polanský JiříNetolický Lukáš-86-78832106
17.Kosek PetrKaplan Zdeněk-8-7-9  03  
18.Řezníček DavidBezdíček Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří22Štantejský Ondřej13
Kosek Petr21Netolický Lukáš13
Řezníček David21Kaplan Zdeněk12
Dalecký Petr31Bezdíček Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31597:570nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Ladislav
Hortlík Tomáš
 
 
Šimonek Petr
Kršiak Tomáš
 
 
8-9-11-6 1301
2.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Příhoda Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
1256  3011
3.Hájek LadislavŠimonek Petr-7-17-3  0312
4.Hortlík Tomᚊťastný Daniel-68-9-6 1313
5.Slavíček MartinKršiak Tomáš58-87 3123
6.Doležal JanPříhoda Tomáš672  3033
7.Hortlík Tomᚊimonek Petr-7-1-5  0334
8.Slavíček MartinŠťastný Daniel685  3044
9.Doležal JanKršiak Tomáš574  3054
10.Hájek LadislavPříhoda Tomáš-2455 3164
11.Slavíček MartinŠimonek Petr-3-4-6  0365
12.Doležal JanŠťastný Daniel429  3075
13.Hájek LadislavKršiak Tomáš5-10-103-92376
14.Hortlík TomášPříhoda Tomáš10-89-873286
15.Doležal JanŠimonek Petr-10-10-5  0387
16.Hájek LadislavŠťastný Daniel478  3097
17.Hortlík TomášKršiak Tomáš10-8-6-3 1398
18.Slavíček MartinPříhoda Tomáš7-10-56-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Ladislav22Šimonek Petr40
Hortlík Tomáš13Šťastný Daniel13
Slavíček Martin22Kršiak Tomáš22
Doležal Jan31Příhoda Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Kristek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30296:388TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristek Patrik
Langr Lukáš ml.
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-4-8-7  0301
2.Kleiner Marek
Jányš Ondřej
 
 
Wávra Pavel
Wávra Petr
 
 
-566-7-82302
3.Langr Lukáš ml.Wávra Pavel-6-6-5  0303
4.Kleiner MarekPatka Václav-4-9-7  0304
5.Kristek PatrikHýbl Tomáš-8-4-9  0305
6.Jányš OndřejWávra Petr8-9-67-72306
7.Kleiner MarekWávra Pavel7-6-9-6 1307
8.Kristek PatrikPatka Václav-8-4-8  0308
9.Jányš OndřejHýbl Tomáš888  3018
10.Langr Lukáš ml.Wávra Petr-9-7-9  0319
11.Kristek PatrikWávra Pavel-7-7-9  03110
12.Jányš OndřejPatka Václav         
13.Langr Lukáš ml.Hýbl Tomáš         
14.Kleiner MarekWávra Petr         
15.Jányš OndřejWávra Pavel         
16.Langr Lukáš ml.Patka Václav         
17.Kleiner MarekHýbl Tomáš         
18.Kristek PatrikWávra Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš ml.02Wávra Pavel30
Kleiner Marek02Patka Václav20
Kristek Patrik03Hýbl Tomáš11
Jányš Ondřej11Wávra Petr20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline