Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Havlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Hrazdira Patrik
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:32487:527KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
586  3010
2.Slapnička Jakub
Fesl Martin
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
-10-6-9  0311
3.Fiala JakubVorlíček Luboš-7-3-7  0312
4.Slapnička JakubPisár Petr8-2-2-4 1313
5.Fesl MartinPřibík Jan-412-5-4 1314
6.Krahulec PetrKettner Martin436  3024
7.Slapnička JakubVorlíček Luboš-5-7-7  0325
8.Fesl MartinPisár Petr-11-79-8 1326
9.Krahulec PetrPřibík Jan59-128 3136
10.Fiala JakubKettner Martin-67115 3146
11.Fesl MartinVorlíček Luboš8-6-11-1 1347
12.Krahulec PetrPisár Petr9-146-8-102348
13.Fiala JakubPřibík Jan291  3058
14.Slapnička JakubKettner Martin6-64-12-42359
15.Krahulec PetrVorlíček Luboš7-5-9-6 13510
16.Fiala JakubPisár Petr         
17.Slapnička JakubPřibík Jan         
18.Fesl MartinKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub21Vorlíček Luboš40
Slapnička Jakub03Pisár Petr30
Fesl Martin03Přibík Jan12
Krahulec Petr22Kettner Martin12
K dnešnímu utkání se delegovaní rozhodčí nedostavili. Po dohodě obou oddílů byl vrchním rozhodčím určen M.Krejčí z domácího oddílu,



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Staněk Petr
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38537:613TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Houška Michal
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-9-5-5  0301
2.Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
Cafourek Tomáš
Volák Martin
 
 
-8-558103211
3.Houška MichalHejda Václav-26-10843221
4.Bakalář DanielVaculík Petr-7-7-17  0322
5.Fiala OtakarVolák Martin-8-87-5 1323
6.Janda JanCafourek Tomáš-5109-5123233
7.Bakalář DanielHejda Václav8-11-4-4 1334
8.Fiala OtakarVaculík Petr-58-8-10 1335
9.Janda JanVolák Martin107-812 3145
10.Houška MichalCafourek Tomáš-8-8-9  0346
11.Fiala OtakarHejda Václav-11-8-7  0347
12.Janda JanVaculík Petr-7-83-8 1348
13.Houška MichalVolák Martin7-1175 3158
14.Bakalář DanielCafourek Tomáš-7-5-5  0359
15.Janda JanHejda Václav1087  3069
16.Houška MichalVaculík Petr-98-3-4 13610
17.Bakalář DanielVolák Martin         
18.Fiala OtakarCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Michal22Hejda Václav22
Bakalář Daniel03Vaculík Petr40
Fiala Otakar03Volák Martin12
Janda Jan31Cafourek Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Milek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34487:551Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
11-9-7-10 1301
2.Urban Oto
Fišar Martin
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
9-9-71463211
3.Kočvara MartinKirchman Ondřej-4-67-5 1312
4.Urban OtoKlier Jakub-7-10-8  0313
5.Fišar MartinVaněček Petr-86-8-2 1314
6.De Filippo MartinLegát Petr-44811 3124
7.Urban OtoKirchman Ondřej5-4-58-112325
8.Fišar MartinKlier Jakub69-79 3135
9.De Filippo MartinVaněček Petr529  3045
10.Kočvara MartinLegát Petr-6-7-7  0346
11.Fišar MartinKirchman Ondřej-7-8-5  0347
12.De Filippo MartinKlier Jakub-98-10-6 1348
13.Kočvara MartinVaněček Petr-108-511-82349
14.Urban OtoLegát Petr7-48-9-223410
15.De Filippo MartinKirchman Ondřej-47-4  12  
16.Kočvara MartinKlier Jakub         
17.Urban OtoVaněček Petr         
18.Fišar MartinLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin03Kirchman Ondřej30
Urban Oto03Klier Jakub21
Fišar Martin12Vaněček Petr21
De Filippo Martin21Legát Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22583:545TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
910-59 3110
2.Dvořák Petr
Slobodzian Adam
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
1178  3020
3.Dvořák PetrChodounský Martin-678-4-62321
4.Slobodzian AdamŠlehofer Stanislav ml.-159-7-6 1322
5.Fausek MatějKorbel Petr993  3032
6.Marat PetrKubát Jan73-710 3142
7.Slobodzian AdamChodounský Martin11-3-2-8 1343
8.Fausek MatějŠlehofer Stanislav ml.7117  3053
9.Marat PetrKorbel Petr-88-72-72354
10.Dvořák PetrKubát Jan108-74 3164
11.Fausek MatějChodounský Martin8610  3074
12.Marat PetrŠlehofer Stanislav ml.-6-83873284
13.Dvořák PetrKorbel Petr3710  3094
14.Slobodzian AdamKubát Jan9-3-117-92395
15.Marat PetrChodounský Martin-10-7991132105
16.Dvořák PetrŠlehofer Stanislav ml.         
17.Slobodzian AdamKorbel Petr         
18.Fausek MatějKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Petr21Chodounský Martin22
Slobodzian Adam03Šlehofer Stanislav ml.12
Fausek Matěj30Korbel Petr12
Marat Petr31Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Janoušová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Janoušová Petra
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35579:617TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-13-97-8 1301
2.Jakubec Vladimír
Končal Adam
 
 
Mráz Jiří
Pospíšil Milan
 
 
-10-36-10 1302
3.Reichert TomášKolář Vlastimil-5-4812-72303
4.Končal AdamKuba Josef-87106 3113
5.Jakubec VladimírMráz Jiří7-810-1183223
6.Hoch JiříPospíšil Milan1062  3033
7.Končal AdamKolář Vlastimil-7-7-8  0334
8.Jakubec VladimírKuba Josef1088  3044
9.Hoch JiříMráz Jiří9-69-3-72345
10.Reichert TomášPospíšil Milan-868-8103255
11.Jakubec VladimírKolář Vlastimil128-9-7-82356
12.Hoch JiříKuba Josef-9-8-4  0357
13.Reichert TomášMráz Jiří-85-6-9 1358
14.Končal AdamPospíšil Milan1578  3068
15.Hoch JiříKolář Vlastimil2-5-4-6 1369
16.Franc ŠtěpánKuba Josef-6-9-6  03610
17.Končal AdamMráz Jiří         
18.Jakubec VladimírPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reichert Tomáš12Kolář Vlastimil40
Končal Adam21Kuba Josef22
Jakubec Vladimír21Mráz Jiří21
Hoch Jiří13Pospíšil Milan03
Franc Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Tonhauser Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:20514:434TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Drechsler Dušan
Kocura Jiří
 
 
-9-8-9  0301
2.Minář Marek
Tišer Emil ml.
 
 
Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
492  3011
3.Tišer Emil ml.Drechsler Dušan-3-9-8  0312
4.Minář MarekKocura Jiří-4-106983222
5.Noveský LeonLinhart František ml.-6975 3132
6.Huleš PetrŠíp Martin259  3042
7.Minář MarekDrechsler Dušan-7710-9-62343
8.Noveský LeonKocura Jiří-9-7-10  0344
9.Huleš PetrLinhart František ml.734  3054
10.Tišer Emil ml.Šíp Martin684  3064
11.Noveský LeonDrechsler Dušan-7-9-9  0365
12.Huleš PetrKocura Jiří8-92-593275
13.Tišer Emil ml.Linhart František ml.8614  3085
14.Minář MarekŠíp Martin566  3095
15.Huleš PetrDrechsler Dušan1266  30105
16.Tišer Emil ml.Kocura Jiří         
17.Minář MarekLinhart František ml.         
18.Noveský LeonŠíp Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tišer Emil ml.21Drechsler Dušan31
Minář Marek21Kocura Jiří12
Noveský Leon12Linhart František ml.03
Huleš Petr40Šíp Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy