Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:Cimrman Václav
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16315:313nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richterová Eva
Hošková Denisa
 
 
Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
14611  3010
2.Richterová EvaŠebková Kristýna-5-6-11  0311
3.Hošková DenisaČerná Lenka987  3021
4.Cimrmanová EliškaPokorná Eva-371110 3131
5.Hošková DenisaŠebková Kristýna-109-89-72332
6.Richterová EvaPokorná Eva-5-8-8  0333
7.Cimrmanová EliškaČerná Lenka-7-8-6  0334
8.Hošková DenisaPokorná Eva562  3044
9.Cimrmanová EliškaŠebková Kristýna695  3054
10.Pisárová KateřinaČerná Lenka-9-9-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Richterová Eva02Šebková Kristýna21
Hošková Denisa21Černá Lenka21
Cimrmanová Eliška21Pokorná Eva12
Pisárová Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:21352:357SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
Plachá Liliana
Kohlmannová Aneta
 
 
-6-12-5  0301
2.Strnadová KarolínaKohlmannová Aneta7-10-8-8 1302
3.Maršíková MartinaPlachá Liliana-7-410-9 1303
4.Franeková VěraJebavá Lucie867  3013
5.Maršíková MartinaKohlmannová Aneta3-96-10-112314
6.Strnadová KarolínaJebavá Lucie427  3024
7.Franeková VěraPlachá Liliana-6-46-6 1325
8.Maršíková MartinaJebavá Lucie777  3035
9.Franeková VěraKohlmannová Aneta-198-78-62336
10.Strnadová KarolínaPlachá Liliana-66-5-6 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnadová Karolína12Kohlmannová Aneta30
Maršíková Martina12Plachá Liliana30
Franeková Věra12Jebavá Lucie03
Zápas č. 10 dohrán před zápasem č. 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Janoušová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu13. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18379:381nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová Klaudie
Vyletová Helena ml.
 
 
Bydžovská Hana
Janoušová Petra
 
 
992  3010
2.Holubová KlaudieVacíková Renata757  3020
3.Vyletová Helena ml.Bydžovská Hana12-8-11-3 1321
4.Hromiaková AndreaJanoušová Petra9-10-10-7 1322
5.Vyletová Helena ml.Vacíková Renata811-6-5-132323
6.Holubová KlaudieJanoušová Petra-7-365-62324
7.Hromiaková AndreaBydžovská Hana710-97 3134
8.Vyletová Helena ml.Janoušová Petra-99-51083244
9.Hromiaková AndreaVacíková Renata988  3054
10.Holubová KlaudieBydžovská Hana-89-6-4 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holubová Klaudie12Vacíková Renata12
Vyletová Helena ml.12Bydžovská Hana21
Hromiaková Andrea21Janoušová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Diblíková Klára
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:23333:335TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedová Zuzana
Lipovčanová Helena
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-94-10-9 1301
2.Lipovčanová HelenaSuchomanová Jana-4-9-9  0302
3.Šimůnková VeronikaUlihrachová Jitka4111  3012
4.Benedová ZuzanaČerná Martina4-128-10-132313
5.Šimůnková VeronikaSuchomanová Jana-8-6-6  0314
6.Lipovčanová HelenaČerná Martina-81-7-9 1315
7.Benedová ZuzanaUlihrachová Jitka736  3025
8.Šimůnková VeronikaČerná Martina-9-7-4  0326
9.Benedová ZuzanaSuchomanová Jana9-104-1273236
10.Lipovčanová HelenaUlihrachová Jitka-9-4-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lipovčanová Helena03Suchomanová Jana21
Šimůnková Veronika12Ulihrachová Jitka12
Benedová Zuzana21Černá Martina30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS