Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21639:427TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Janošík Pavel
Janečka Václav
 
 
Vizner Marek
Sigmund Michael
 
 
-8-77-5 1311
3.Hons JakubVizner Marek855  3021
4.Janečka VáclavDoležel Radek st.8-7-7-6 1322
5.Gazda JiříWO    3032
6.Janošík PavelSigmund Michael563  3042
7.Janečka VáclavVizner Marek-7-11-2  0343
8.Gazda JiříDoležel Radek st.1-986 3153
9.Janošík PavelWO    3063
10.Hons JakubSigmund Michael9-7711 3173
11.Gazda JiříVizner Marek763  3083
12.Janošík PavelDoležel Radek st.1167  3093
13.Hons JakubWO    30103
14.Janečka VáclavSigmund Michael11-7-8-9 13104
15.Janošík PavelVizner Marek7-9-89832114
16.Hons JakubDoležel Radek st.6-87-9632124
17.Janečka VáclavWO    30134
18.Gazda JiříSigmund Michael-711-9-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hons Jakub30Vizner Marek13
Janečka Václav03Doležel Radek st.13
Gazda Jiří21Sigmund Michael22
Janošík Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47606:698TJ Bystřice pod Hostýnem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
Kvasnička Jiří
Urbiš Jakub
 
 
-101075 3110
2.Kolečkář Marek
Pres Radim
 
 
Černocký Radek
Bareš David
 
 
-6-4-3  0311
3.Mahdalíček Josef ml.Černocký Radek4-10-76-112312
4.Pres RadimKvasnička Jiří-5-5-8  0313
5.Kolečkář MarekBareš David-59-44-92314
6.Mikoška IvoUrbiš Jakub7-8-6-17 1315
7.Pres RadimVotava Zdeněk68-10-12143225
8.Kolečkář MarekKvasnička Jiří-7-7-9  0326
9.Mikoška IvoBareš David-9-6-5  0327
10.Mahdalíček Josef ml.Urbiš Jakub-64-9-4 1328
11.Kolečkář MarekVotava Zdeněk64-6-553238
12.Mikoška IvoKvasnička Jiří-7-6-8  0339
13.Mahdalíček Josef ml.Bareš David978  3049
14.Pres RadimUrbiš Jakub-6-11-5  03410
15.Mikoška IvoVotava Zdeněk-45-11-9 13411
16.Mahdalíček Josef ml.Kvasnička Jiří-118-10-9 13412
17.Pres RadimBareš David-5-9-6  03413
18.Kolečkář MarekUrbiš Jakub-8811-6-1223414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mahdalíček Josef ml.13Černocký Radek10
Pres Radim13Kvasnička Jiří40
Kolečkář Marek13Bareš David31
Mikoška Ivo04Urbiš Jakub40
   Votava Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportcentrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34669:654TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleníček Jiří
Karal Oldřich
 
 
Gonda Tomáš
Panáček Anton
 
 
96-122 3110
2.Jániš Pavel
Říha Petr
 
 
Dorňák Zdeněk
Dorňák František
 
 
-108-811-92311
3.Jániš PavelGonda Tomáš-8-8-11  0312
4.Páleníček JiříDorňák František-9947 3122
5.Říha PetrPanáček Anton-39-4-5 1323
6.Karal OldřichDorňák Zdeněk136-36 3133
7.Páleníček JiříGonda Tomáš9-968 3143
8.Říha PetrDorňák František-7-10-3  0344
9.Karal OldřichPanáček Anton7-123-1263254
10.Jániš PavelDorňák Zdeněk812-7-593264
11.Říha PetrGonda Tomáš-4-3-10  0365
12.Karal OldřichDorňák František7-9-10-3 1366
13.Jániš PavelPanáček Anton4-10-8-2 1367
14.Páleníček JiříDorňák Zdeněk477  3077
15.Karal OldřichGonda Tomáš-98-25-92378
16.Jániš PavelDorňák František5-7811 3188
17.Páleníček JiříPanáček Anton3115  3098
18.Říha PetrDorňák Zdeněk9-884 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jániš Pavel22Gonda Tomáš31
Páleníček Jiří40Dorňák František22
Říha Petr13Panáček Anton22
Karal Oldřich22Dorňák Zdeněk04
Kontrola KR W ZKSST - závady 0, Koušová Dagmar



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43554:627TJ Sokol Újezdec - Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fibichr Petr
Rychlík Ivan
 
 
Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
-11-66-6 1301
2.Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
1266  3011
3.Šiller JanLekeš Pavel-3-5-5  0312
4.Polášek RadekKováč Peter5-9-9-5 1313
5.Fibichr PetrŠvehla Michal-8-8-4  0314
6.Polášek LukášMlýnek Přemysl67-98 3124
7.Polášek RadekLekeš Pavel-6-3-1  0325
8.Fibichr PetrKováč Peter8-9-10-3 1326
9.Polášek Lukᚊvehla Michal596  3036
10.Šiller JanMlýnek Přemysl-8-7-9  0337
11.Fibichr PetrLekeš Pavel4-7-6-6 1338
12.Polášek LukášKováč Peter4-74-893248
13.Šiller JanŠvehla Michal-6-67-5 1349
14.Polášek RadekMlýnek Přemysl4-116-383259
15.Polášek LukášLekeš Pavel7-9-9553269
16.Šiller JanKováč Peter-9-8-7  03610
17.Polášek RadekŠvehla Michal-8-4-7  03611
18.Fibichr PetrMlýnek Přemysl-11-9-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šiller Jan04Lekeš Pavel31
Polášek Radek13Kováč Peter31
Fibichr Petr04Švehla Michal31
Polášek Lukáš40Mlýnek Přemysl22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39702:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančář Luděk
Sadílek Jan
 
 
Machara Jiří
Kovařík Luděk
 
 
4-5-5-12 1301
2.Fibichr Zdeněk
Ježek Jan
 
 
Bureš Vlastimil
Kučera Jaroslav
 
 
99-46 3111
3.Jančář LuděkMachara Jiří69-4-10123221
4.Fibichr ZdeněkKovařík Luděk-4-137-7 1322
5.Ježek JanBureš Vlastimil-678-5-92323
6.Sadílek JanKučera Jaroslav464  3033
7.Fibichr ZdeněkMachara Jiří-74-86-92334
8.Ježek JanKovařík Luděk-7865 3144
9.Sadílek JanBureš Vlastimil9-7-12863254
10.Čaník TomášKučera Jaroslav-9-5-4  0355
11.Ježek JanMachara Jiří-7-108-11 1356
12.Sadílek JanKovařík Luděk-7886 3166
13.Čaník TomášBureš Vlastimil-9-10-11  0367
14.Fibichr ZdeněkKučera Jaroslav84-6-9113277
15.Sadílek JanMachara Jiří11-910-8-42378
16.Čaník TomášKovařík Luděk-8-5-10  0379
17.Fibichr ZdeněkBureš Vlastimil79-96 3189
18.Ježek JanKučera Jaroslav65-9-483299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančář Luděk10Machara Jiří31
Fibichr Zdeněk22Kovařík Luděk22
Ježek Jan22Bureš Vlastimil22
Sadílek Jan31Kučera Jaroslav13
Čaník Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Slušovice AVrchní
rozhodčí:
Adam Vladislav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 222, Slušovice 76315, vedle čerpací stanice BenzinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27676:614SKST Slušovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Ondřej
Orság Jaroslav
 
 
Křenek Zdeněk
Škrla Jiří
 
 
-5-561063210
2.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Míček Petr
Šenkeřík Martin
 
 
747  3020
3.Štěpán OndřejŠkrla Jiří577  3030
4.Orság JaroslavMíček Petr-6-108-10 1331
5.Res JiříŠenkeřík Martin11-86-963241
6.Vychodil FilipKřenek Zdeněk964  3051
7.Orság JaroslavŠkrla Jiří-7-6-6  0352
8.Res JiříMíček Petr947  3062
9.Vychodil FilipŠenkeřík Martin6-78-8-92363
10.Štěpán OndřejKřenek Zdeněk13118  3073
11.Res JiříŠkrla Jiří-8-1110843283
12.Vychodil FilipMíček Petr-966-8-92384
13.Štěpán OndřejŠenkeřík Martin510-69 3194
14.Orság JaroslavKřenek Zdeněk-6139-12632104
15.Vychodil FilipŠkrla Jiří496  30114
16.Štěpán OndřejMíček Petr-87-68-923115
17.Orság JaroslavŠenkeřík MartinWO    03116
18.Res JiříKřenek Zdeněk474  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpán Ondřej31Škrla Jiří13
Orság Jaroslav12Míček Petr31
Res Jiří40Šenkeřík Martin12
Vychodil Filip22Křenek Zdeněk04
WO01WO10
kontrola KR VVZKSST - závady 0 Koušová Dagmar

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy