Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Jíra Jiří
 
 
Brenner Matěj
Kosař Václav
 
 
     3110
2.Souček Josef
Vele Martin
 
 
Varcl Matěj
Kopiary Lubomír
 
 
     3220
3.Vele MartinKopiary Lubomír     1321
4.Jíra JiříBrenner Matěj     3031
5.Pleštil LuděkKosař Václav     3041
6.Souček JosefVarcl Matěj     3051
7.Jíra JiříKopiary Lubomír     0352
8.Pleštil LuděkBrenner Matěj     3062
9.Souček JosefKosař Václav     3072
10.Vele MartinVarcl Matěj     0373
11.Pleštil LuděkKopiary Lubomír     3283
12.Souček JosefBrenner Matěj     3093
13.Vele MartinKosař Václav     1394
14.Jíra JiříVarcl Matěj     31104
15.Souček JosefKopiary Lubomír         
16.Vele MartinBrenner Matěj         
17.Jíra JiříKosař Václav         
18.Pleštil LuděkVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin03Kopiary Lubomír21
Jíra Jiří21Brenner Matěj03
Pleštil Luděk30Kosař Václav12
Souček Josef30Varcl Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Studenec u Horek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:12 Orel Studenec u Horek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suja Jan
Hačková Adriana
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     2301
2.Exner Tomáš
Tesař Miloš
 
 
Klimenta Miroslav
Vejnar Josef
 
 
     3011
3.Hačková AdrianaBrumlich Ladislav ml.     2312
4.Suja JanHartig Petr     3022
5.Exner TomášKlimenta Miroslav     3032
6.Tesař MilošVejnar Josef     3042
7.Suja JanBrumlich Ladislav ml.     3052
8.Exner TomášHartig Petr     3062
9.Tesař MilošKlimenta Miroslav     3072
10.Hačková AdrianaVejnar Josef     1373
11.Exner TomášBrumlich Ladislav ml.     3083
12.Tesař MilošHartig Petr     3093
13.Hačková AdrianaKlimenta Miroslav     0394
14.Suja JanVejnar Josef     30104
15.Tesař MilošBrumlich Ladislav ml.         
16.Hačková AdrianaHartig Petr         
17.Suja JanKlimenta Miroslav         
18.Exner TomášVejnar Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hačková Adriana03Brumlich Ladislav ml.12
Suja Jan30Hartig Petr03
Exner Tomáš30Klimenta Miroslav12
Tesař Miloš30Vejnar Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala RokytniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nesvadba Luboš
Lutz Jan
 
 
Hrubý Jiří
Hrubý Tomáš
 
 
     3010
2.Erbanová Jana
Erban Zdeněk
 
 
Skalský Milan
Pastorek Ondřej
 
 
     1311
3.Nesvadba LubošHrubý Jiří     2312
4.Erbanová JanaSkalský Milan     0313
5.Erban ZdeněkHrubý Tomáš     0314
6.Lutz JanPastorek Ondřej     3024
7.Erbanová JanaHrubý Jiří     1325
8.Erban ZdeněkSkalský Milan     0326
9.Lutz JanHrubý Tomáš     3136
10.Nesvadba LubošPastorek Ondřej     3046
11.Erban ZdeněkHrubý Jiří     0347
12.Lutz JanSkalský Milan     3057
13.Nesvadba LubošHrubý Tomáš     3067
14.Erbanová JanaPastorek Ondřej     3077
15.Lutz JanHrubý Jiří     3087
16.Nesvadba LubošSkalský Milan     3097
17.Erbanová JanaHrubý Tomáš     1398
18.Erban ZdeněkPastorek Ondřej     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nesvadba Luboš31Hrubý Jiří31
Erbanová Jana13Skalský Milan22
Erban Zdeněk04Hrubý Tomáš22
Lutz Jan40Pastorek Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Branná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní BrannáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:31 TJ Sokol Košťálov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Vladimír
Kučera Michal
 
 
Svaček Igor
Leopold Mikuláš
 
 
     2301
2.Krejčí Josef
Tryzna Pavel
 
 
Pastorek Milan
Ouhrabka Michal
 
 
     2302
3.Krejčí JosefOuhrabka Michal     2303
4.Kučera MichalSvaček Igor     1304
5.Tryzna PavelLeopold Mikuláš     0305
6.Janda VladimírPastorek Milan     2306
7.Kučera MichalOuhrabka Michal     1307
8.Tryzna PavelSvaček Igor     3017
9.Janda VladimírLeopold Mikuláš     3027
10.Krejčí JosefPastorek Milan     3137
11.Tryzna PavelOuhrabka Michal     3047
12.Janda VladimírSvaček Igor     1348
13.Krejčí JosefLeopold Mikuláš     3058
14.Kučera MichalPastorek Milan     0359
15.Janda VladimírOuhrabka Michal     03510
16.Krejčí JosefSvaček Igor         
17.Kučera MichalLeopold Mikuláš         
18.Tryzna PavelPastorek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Josef21Ouhrabka Michal31
Kučera Michal03Svaček Igor21
Tryzna Pavel21Leopold Mikuláš12
Janda Vladimír13Pastorek Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bradlecká Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sal KD v Bradlecké LhotěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24 TJ Sokol Bradlecká Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Jan
Hercík Jaroslav ml.
 
 
Krejčík František
Fišarová Markéta
 
 
     2301
2.Morávek Luděk
Tominec Tomáš
 
 
Fejfar Zdeněk
Zelenková Monika
 
 
     3111
3.Hercík JanKrejčík František     0312
4.Morávek LuděkFišarová Markéta     3122
5.Tominec TomášZelenková Monika     3132
6.Hercík Jaroslav ml.Fejfar Zdeněk     3042
7.Morávek LuděkKrejčík František     0343
8.Tominec TomášFišarová Markéta     2344
9.Hercík Jaroslav ml.Zelenková Monika     3054
10.Hercík JanFejfar Zdeněk     3064
11.Tominec TomášKrejčík František     0365
12.Hercík Jaroslav ml.Fišarová Markéta     3175
13.Hercík JanZelenková Monika     3085
14.Morávek LuděkFejfar Zdeněk     2386
15.Hercík Jaroslav ml.Krejčík František     3296
16.Hercík JanFišarová Markéta     30106
17.Morávek LuděkZelenková Monika     30  
18.Tominec TomášFejfar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hercík Jan31Krejčík František31
Morávek Luděk12Fišarová Markéta13
Tominec Tomáš12Zelenková Monika03
Hercík Jaroslav ml.40Fejfar Zdeněk12
Zapas Moravek - Zelenkova dohran drive nez zapas Hercik Jan - Fisarova.



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15489:410SO Slaná u Semil A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
Šteffan Jan
Hyková Šárka
 
 
762  3010
2.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Pěnička Michal
Mráz Luboš
 
 
10-263 3120
3.Krejčí RichardHyková Šárka478  3030
4.Kopal AlešPěnička Michal-712-2-8 1331
5.Janata Tomᚊteffan Jan4-11-9-8 1332
6.Kouble DanielMráz Luboš6411  3042
7.Kopal AlešHyková Šárka-10-7-6  0343
8.Janata TomášPěnička Michal-999-6-12344
9.Kouble DanielŠteffan Jan5912  3054
10.Krejčí RichardMráz Luboš777  3064
11.Janata TomášHyková Šárka-12996 3174
12.Kouble DanielPěnička Michal544  3084
13.Krejčí RichardŠteffan Jan4117  3094
14.Kopal AlešMráz Luboš98-68 31104
15.Kouble DanielHyková Šárka684  30  
16.Krejčí RichardPěnička Michal         
17.Kopal AlešŠteffan Jan         
18.Janata TomášMráz Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Richard30Hyková Šárka12
Kopal Aleš12Pěnička Michal21
Janata Tomáš12Šteffan Jan12
Kouble Daniel30Mráz Luboš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS