Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39618:640Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
Růžička Filip
Kuba Miloslav
 
 
-10-6-9  0301
2.Kubera František
Čapek Karel
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
-8-7-4  0302
3.Mazánek JiříKuba Miloslav-12-5-8  0303
4.Kubera FrantišekRůžička Filip-87-108-92304
5.Čapek KarelVomlel Lukáš8-5-7-11 1305
6.Gruber JosefPolcar Vojtěch-9-789103215
7.Kubera FrantišekKuba Miloslav-8-8-6  0316
8.Čapek KarelRůžička Filip12-7-8-8 1317
9.Gruber JosefVomlel Lukáš7-8412 3127
10.Mazánek JiříPolcar Vojtěch-784-873237
11.Čapek KarelKuba Miloslav77-7-7-52338
12.Gruber JosefRůžička Filip4-914 3148
13.Mazánek JiříVomlel Lukáš-8667 3158
14.Kubera FrantišekPolcar Vojtěch-99-8-7 1359
15.Gruber JosefKuba Miloslav8-899 3169
16.Mazánek JiříRůžička Filip78-98 3179
17.Kubera FrantišekVomlel Lukáš-8-7-8  03710
18.Čapek KarelPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazánek Jiří31Kuba Miloslav31
Kubera František04Růžička Filip22
Čapek Karel03Vomlel Lukáš22
Gruber Josef40Polcar Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:33528:487TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
-108-66-92301
2.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Zámyslický JaroslavPřáda Jaroslav-10-7-16  0312
4.Ambrož JiříKocábek Pavel-8-87-3 1313
5.Veselý VojtěchSrnka Jan-6-7-6  0314
6.Černoch JanWO    3024
7.Ambrož JiříPřáda Jaroslav-10-6-1  0325
8.Veselý VojtěchKocábek Pavel-6-9-7  0326
9.Černoch JanSrnka Jan-8-4-5  0327
10.Zámyslický JaroslavWO    3037
11.Veselý VojtěchPřáda Jaroslav10-5-6-5 1338
12.Černoch JanKocábek Pavel399  3048
13.Zámyslický JaroslavSrnka Jan9-10-7-6 1349
14.Ambrož JiříWO    3059
15.Černoch JanPřáda Jaroslav-6-910793269
16.Zámyslický JaroslavKocábek Pavel93-85 3179
17.Ambrož JiříSrnka Jan-3-89-4 13710
18.Veselý Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zámyslický Jaroslav12Přáda Jaroslav31
Ambrož Jiří03Kocábek Pavel22
Veselý Vojtěch03Srnka Jan40
Černoch Jan21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27561:559TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Rys Vilém
Němeček Jiří
 
 
-8-6-4  0301
2.Diblíková Klára
Klimovič Filip
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
810-56 3111
3.Kaba RadkaNěmeček Jiří-27-12-8 1312
4.Pospíšil DavidBudiš Ondřej-8978 3122
5.Klimovič FilipRys Vilém-4-0-2  0323
6.Sklenář OndřejPloc Marek-8-68643233
7.Pospíšil DavidNěmeček Jiří-9-8-9  0334
8.Klimovič FilipBudiš Ondřej8118  3044
9.Sklenář OndřejRys Vilém-91018-1273254
10.Diblíková KláraPloc Marek-8987 3164
11.Klimovič FilipNěmeček Jiří-4-7-7  0365
12.Sklenář OndřejBudiš Ondřej7-486 3175
13.Diblíková KláraRys Vilém812-88 3185
14.Pospíšil DavidPloc Marek318  3095
15.Sklenář OndřejNěmeček Jiří8-88-8-82396
16.Diblíková KláraBudiš Ondřej578  30106
17.Pospíšil DavidRys Vilém         
18.Klimovič FilipPloc Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaba Radka01Němeček Jiří40
Pospíšil David21Budiš Ondřej04
Klimovič Filip12Rys Vilém12
Sklenář Ondřej31Ploc Marek03
Diblíková Klára30   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30653:634TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
7-6-6-4 1301
2.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
-8566 3111
3.Nejedlý PavelMüller Radek8-810-8-42312
4.Svoboda RobertHondlík Josef-4108-7-152313
5.Šimáček MilanVeselý Luboš10-5-9283223
6.Balák PavelMoravec Roman695  3033
7.Svoboda RobertMüller Radek9-9-8-4 1334
8.Šimáček MilanHondlík Josef-10-55-6 1335
9.Balák PavelVeselý Luboš81010  3045
10.Nejedlý PavelMoravec Roman-1264-493255
11.Šimáček MilanMüller Radek-4-6-8  0356
12.Balák PavelHondlík Josef786  3066
13.Nejedlý PavelVeselý Luboš6612  3076
14.Svoboda RobertMoravec Roman58-3-5-102377
15.Balák PavelMüller Radek8910  3087
16.Nejedlý PavelHondlík Josef-8-666123297
17.Svoboda RobertVeselý Luboš6-109-10632107
18.Šimáček MilanMoravec Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlý Pavel31Müller Radek31
Svoboda Robert13Hondlík Josef22
Šimáček Milan12Veselý Luboš04
Balák Pavel40Moravec Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:32663:631AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Kantor Jan
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
89-9-8-62301
2.Kubový Jan
Gaydoš Vít
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
79-8-983211
3.Stano PeterChlumský Petr5-89-8-12312
4.Kantor JanRemunda Štěpán-7-9-8  0313
5.Kubový JanHorák Dominik748  3023
6.Gaydoš VítVokurka Miloslav6-10-9663233
7.Kantor JanChlumský Petr-7-456-102334
8.Kubový JanRemunda Štěpán-10-891063244
9.Gaydoš VítHorák Dominik8-10-9643254
10.Stano PeterVokurka Miloslav-6-931083264
11.Kubový JanChlumský Petr8-2-5-7 1365
12.Gaydoš VítRemunda Štěpán-599-783275
13.Stano PeterHorák Dominik991  3085
14.Kantor JanVokurka Miloslav7107  3095
15.Gaydoš VítChlumský Petr-8-910-5 1396
16.Stano PeterRemunda Štěpán8-84-12632106
17.Kantor JanHorák Dominik5-8   11  
18.Kubový JanVokurka Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stano Peter31Chlumský Petr40
Kantor Jan12Remunda Štěpán13
Kubový Jan21Horák Dominik03
Gaydoš Vít31Vokurka Miloslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35718:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Václav
Kutil Jan
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
-9-76-6 1301
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
68-78 3111
3.Flekač TomášFišar Martin-12774 3121
4.Kutil JanProvazník Petr-10996 3131
5.Forgáč AndrejRulec Jakub-5-109-8 1332
6.Trnka VáclavMilek Petr-8-8-6  0333
7.Kutil JanFišar Martin1073  3043
8.Forgáč AndrejProvazník Petr-84513 3153
9.Trnka VáclavRulec Jakub-89-108103263
10.Flekač TomášMilek Petr11-1-7-8 1364
11.Forgáč AndrejFišar Martin5-11710 3174
12.Trnka VáclavProvazník Petr-716-119-72375
13.Flekač TomášRulec Jakub-97-10-11 1376
14.Kutil JanMilek Petr-95-97-122377
15.Trnka VáclavFišar Martin797  3087
16.Flekač TomášProvazník Petr85-108 3197
17.Kutil JanRulec Jakub2-12-108-72398
18.Forgáč AndrejMilek Petr-5-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flekač Tomáš22Fišar Martin04
Kutil Jan22Provazník Petr13
Forgáč Andrej22Rulec Jakub31
Trnka Václav22Milek Petr40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS