Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37482:558TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Petr
Dufek Stanislav
 
 
Kňažík Ondřej
Litomiský Petr
 
 
-11-5-7  0301
2.Vanka Petr
Skoupý Libor
 
 
Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
-9-69633211
3.Dufek StanislavKňažík Ondřej9-4-3-7 1312
4.Mareš PetrLitomiský Petr-9-68-9 1313
5.Vanka PetrČerný Ondřej-588-383223
6.Skoupý LiborJonák Přemysl3-749 3133
7.Mareš PetrKňažík Ondřej-4-5-4  0334
8.Vanka PetrLitomiský Petr-6-9-5  0335
9.Skoupý LiborČerný Ondřej946  3045
10.Dufek StanislavJonák Přemysl-8-5-6  0346
11.Vanka PetrKňažík Ondřej-13-9-6  0347
12.Skoupý LiborLitomiský Petr-98-71093257
13.Dufek StanislavČerný Ondřej-86-9-9 1358
14.Mareš PetrJonák Přemysl-9-8-10  0359
15.Skoupý LiborKňažík Ondřej9-88-9-423510
16.Dufek StanislavLitomiský Petr         
17.Mareš PetrČerný Ondřej         
18.Vanka PetrJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Stanislav03Kňažík Ondřej40
Mareš Petr03Litomiský Petr21
Vanka Petr12Černý Ondřej12
Skoupý Libor31Jonák Přemysl21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:24564:492TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Motlík Pavel
Drahota Jiří
 
 
129-78 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Hedervári Robert
Boloňský Andrej
 
 
-87-87-92311
3.Táborský MichalBoloňský Andrej10-81-893221
4.Skála PatrikDrahota Jiří-87-99-92322
5.Záhorský VladislavHedervári Robert5-78-743232
6.Kolařík IvanMotlík Pavel-9-108933242
7.Skála PatrikBoloňský Andrej782  3052
8.Záhorský VladislavDrahota Jiří7-86-993262
9.Kolařík IvanHedervári Robert-8-76993272
10.Táborský MichalMotlík Pavel5-45-873282
11.Záhorský VladislavBoloňský Andrej-6-5-9  0383
12.Kolařík IvanPour Lukáš8-826 3193
13.Táborský MichalHedervári Robert5-755 31103
14.Skála PatrikMotlík Pavel         
15.Kolařík IvanBoloňský Andrej         
16.Táborský MichalPour Lukáš         
17.Skála PatrikHedervári Robert         
18.Záhorský VladislavMotlík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal30Boloňský Andrej12
Skála Patrik11Drahota Jiří11
Záhorský Vladislav21Hedervári Robert03
Kolařík Ivan30Motlík Pavel02
   Pour Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:36459:515TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
Zahradník Václav
Martykiewiecz Dušan
 
 
-8-57-7 1301
2.Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
Horák Dominik
Brýna Karel
 
 
-7-14-9  0302
3.Konopa JosefHorák Dominik-7-9-1  0303
4.Gerdžikov SvetoslavBrýna Karel6-368 3113
5.Holštein JaroslavMartykiewiecz Dušan85-911 3123
6.Žďárský ZdeněkHouček Jaroslav4-842 3133
7.Gerdžikov SvetoslavHorák Dominik-10-9-3  0334
8.Holštein JaroslavBrýna Karel-7-8-7  0335
9.Žďárský ZdeněkMartykiewiecz Dušan-9-10-8  0336
10.Konopa JosefHouček Jaroslav-12-59-1 1337
11.Holštein JaroslavHorák Dominik-6-10-6  0338
12.Žďárský ZdeněkBrýna Karel10-848 3148
13.Konopa JosefMartykiewiecz Dušan-7-8-7  0349
14.Gerdžikov SvetoslavHouček Jaroslav34-10-983259
15.Žďárský ZdeněkHorák Dominik-8-8-6  03510
16.Konopa JosefBrýna Karel         
17.Gerdžikov SvetoslavMartykiewiecz Dušan         
18.Holštein JaroslavHouček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konopa Josef03Horák Dominik40
Gerdžikov Svetoslav21Brýna Karel12
Holštein Jaroslav12Martykiewiecz Dušan21
Žďárský Zdeněk22Houček Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34681:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
7-867 3110
2.Vránová Helena
Gargulák František
 
 
Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
-9-81012-52311
3.Vránová HelenaHojovec Ondřej10-78-8-72312
4.Gargulák FrantišekStudničný Jaromír-8-7-7  0313
5.Kunert LadislavOppitz Karel-10-1198-92314
6.Stejskal RadekKlatovský Karel489  3024
7.Gargulák FrantišekHojovec Ondřej-5-7-7  0325
8.Kunert LadislavStudničný Jaromír5-15-9773235
9.Stejskal RadekOppitz Karel-8-851093245
10.Vránová HelenaKlatovský Karel6-969 3155
11.Kunert LadislavHojovec Ondřej-10-14-2  0356
12.Stejskal RadekStudničný Jaromír377  3066
13.Vránová HelenaOppitz Karel-6-9-5  0367
14.Gargulák FrantišekKlatovský Karel810-1210 3177
15.Stejskal RadekHojovec Ondřej47-7-6-112378
16.Vránová HelenaStudničný Jaromír-5-56-13 1379
17.Gargulák FrantišekOppitz Karel775  3089
18.Kunert LadislavKlatovský Karel766  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vránová Helena13Hojovec Ondřej40
Gargulák František22Studničný Jaromír22
Kunert Ladislav22Oppitz Karel22
Stejskal Radek31Klatovský Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34613:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
Manko Viktor
Kuttler Karel
 
 
9-7-9-7 1301
2.Klouček Martin
Kubáň Tomáš
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
-62-5-7 1302
3.Kučera DušanManko Viktor9-12-29-92303
4.Kubáň TomášMichálek Vojtěch864  3013
5.Hanke TomášBlaho Martin-10-6-12  0314
6.Klouček MartinKuttler Karel1026  3024
7.Kubáň TomášManko Viktor-2-8-7  0325
8.Hanke TomášMichálek Vojtěch-5-5-5  0326
9.Klouček MartinBlaho Martin-9-99673236
10.Kučera DušanKuttler Karel624  3046
11.Hanke TomášManko Viktor7-5-1-3 1347
12.Klouček MartinMichálek Vojtěch-5555 3157
13.Kučera DušanBlaho Martin56-69 3167
14.Kubáň TomášKuttler Karel7-58-7-102368
15.Klouček MartinManko Viktor99-5-6123278
16.Kučera DušanMichálek Vojtěch-410-6-6 1379
17.Kubáň TomášBlaho Martin577  3089
18.Hanke TomášKuttler Karel9-81012 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Dušan22Manko Viktor31
Kubáň Tomáš22Michálek Vojtěch22
Hanke Tomáš13Blaho Martin13
Klouček Martin40Kuttler Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32651:636TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
8-99-883210
2.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Pastorek Lukáš
Brož Patrik
 
 
5-41010 3120
3.Ťuík JanFilípek Martin10-128-8-62321
4.Baxa KarelPastorek Lukáš1010-8-6113231
5.Dalešický TomášBrož Patrik6-52-743241
6.Dalešický JosefKořének František356  3051
7.Baxa KarelFilípek Martin-6-3-6  0352
8.Dalešický TomášPastorek Lukáš4-58-9-52353
9.Dalešický JosefBrož Patrik7-104-11-42354
10.Ťuík JanKořének František-3-98-10 1355
11.Dalešický TomášFilípek Martin-9910-543265
12.Dalešický JosefPastorek Lukáš789  3075
13.Ťuík JanBrož Patrik72-6-8-82376
14.Baxa KarelKořének František-348-693286
15.Dalešický JosefFilípek Martin579  3096
16.Ťuík JanPastorek Lukáš-3-3-9  0397
17.Baxa KarelBrož Patrik995  30107
18.Dalešický TomášKořének František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ťuík Jan04Filípek Martin22
Baxa Karel31Pastorek Lukáš22
Dalešický Tomáš21Brož Patrik22
Dalešický Josef31Kořének František12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS