Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11456:377TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
557  3010
2.Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
-89-111063220
3.Tschakert TomášZajíček Pavel88-9-2-52321
4.Pinka JanBalog Roland16127  3031
5.Hruška Václav ml.Postelt Tomáš88-85 3141
6.Bartošek VítKaňka Luděk st.579  3051
7.Pinka JanZajíček Pavel883  3061
8.Hruška Václav ml.Balog Roland-11-1010893271
9.Bartošek VítPostelt Tomáš59-86 3181
10.Tschakert TomášKaňka Luděk st.108-86 3191
11.Hruška Václav ml.Zajíček Pavel7-10810 31101
12.Bartošek VítBalog Roland7    10  
13.Tschakert TomášPostelt Tomáš         
14.Pinka JanKaňka Luděk st.         
15.Bartošek VítZajíček Pavel         
16.Tschakert TomášBalog Roland         
17.Pinka JanPostelt Tomáš         
18.Hruška Václav ml.Kaňka Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš11Zajíček Pavel12
Pinka Jan20Balog Roland02
Hruška Václav ml.30Postelt Tomáš02
Bartošek Vít20Kaňka Luděk st.02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Stanček Anton
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36444:542TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Důra Matouš
Květon Ondřej
 
 
Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
-13-3-6  0301
2.Copák František
Pangrác Martin
 
 
Chvátal Martin
Kříž Dominik
 
 
-9-4-7  0302
3.Pangrác MartinBelopotočan Roman-4-1-5  0303
4.Copák FrantišekDráždil Roman294  3013
5.Důra MatoušChvátal Martin-2-4-5  0314
6.Květon OndřejPour Pavel ml.10-95-993224
7.Copák FrantišekBelopotočan Roman-10-7-6  0325
8.Důra MatoušKříž Dominik9-9-5-10 1326
9.Květon OndřejChvátal Martin4-4-10753236
10.Pangrác MartinPour Pavel ml.-814-5-2 1337
11.Důra MatoušBelopotočan Roman8-5-3-6 1338
12.Květon OndřejKříž Dominik-44-8793248
13.Pangrác MartinChvátal Martin-6-72-5 1349
14.Copák FrantišekPour Pavel ml.876  3059
15.Květon OndřejBelopotočan Roman-8-410-4 13510
16.Pangrác MartinKříž Dominik         
17.Copák FrantišekChvátal Martin         
18.Důra MatoušPour Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pangrác Martin03Belopotočan Roman40
Copák František21Dráždil Roman01
Důra Matouš03Chvátal Martin21
Květon Ondřej31Pour Pavel ml.12
   Kříž Dominik11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32362:480SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Marat Filip
 
 
Ezr Václav
Kaucký Jakub
 
 
1087  3010
2.Juhasz Martin
Dvořák Petr
 
 
Přída Kryštof
Šálený David
 
 
-7-7-10  0311
3.Juhasz MartinŠálený David-8-4-8  0312
4.Marat PetrKaucký Jakub-2-1-9  0313
5.Marat FilipPřída Kryštof8-89-4-22314
6.Dvořák PetrEzr Václav10-35-793224
7.Marat PetrŠálený David-2-5-3  0325
8.Marat FilipKaucký Jakub-5-9-9  0326
9.Dvořák PetrPřída Kryštof11-5-9-5 1327
10.Juhasz MartinEzr Václav978  3037
11.Marat FilipŠálený David-6-8-7  0338
12.Dvořák PetrKaucký Jakub-1199-10-42339
13.Juhasz MartinPřída Kryštof-45-7-4 13310
14.Marat PetrEzr Václav-2-3   02  
15.Dvořák PetrŠálený David         
16.Juhasz MartinKaucký Jakub         
17.Marat PetrPřída Kryštof         
18.Marat FilipEzr Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juhasz Martin12Šálený David30
Marat Petr02Kaucký Jakub30
Marat Filip03Přída Kryštof30
Dvořák Petr12Ezr Václav02
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Skopec Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35663:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
Thang Do Trong
Rochowanski Pavel
 
 
87-9-5-42301
2.Kocáb Jan
Šenk Jakub
 
 
Fausek Matěj
Dvořák Petr
 
 
763  3011
3.Kocáb JanThang Do Trong-1012-9-2 1312
4.Hájek MichalFausek Matěj84-9-883222
5.Šenk JakubDvořák Petr7-11-84-132323
6.Kuchař JanŽRochowanski Pavel8-2-911-52324
7.Hájek MichalThang Do Trong-96-11-4 1325
8.Šenk JakubFausek Matěj-7-49-4 1326
9.Kuchař JanDvořák Petr770  3036
10.Kocáb JanRochowanski Pavel116-3-543246
11.Šenk JakubThang Do Trong-7-67-1 1347
12.Kuchař JanFausek Matěj5-4-9-2 1348
13.Kocáb JanDvořák Petr972  3058
14.Hájek MichalRochowanski Pavel88-109 3168
15.Kuchař JanThang Do Trong7-7-3WO 1369
16.Kocáb JanFausek Matěj66-73 3179
17.Hájek MichalDvořák Petr26-71 3189
18.Šenk JakubRochowanski Pavel-101298 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocáb Jan31Thang Do Trong40
Hájek Michal31Fausek Matěj22
Šenk Jakub13Dvořák Petr13
Kuchař Jan13Rochowanski Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Ezr Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26569:519SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Přída Kryštof
 
 
Kocáb Jan
Šmíd Miroslav
 
 
-5-89-5 1301
2.Kaucký Jakub
Šálený David
 
 
Havlíček Tomáš
Lánský Jakub
 
 
-6-7-9  0302
3.Šálený DavidKocáb Jan-9474 3112
4.Kaucký JakubHavlíček Tomáš43-8-4-82313
5.Přída KryštofLánský Jakub688  3023
6.Ezr VáclavŠmíd Miroslav-964-993233
7.Kaucký JakubKocáb Jan639  3043
8.Přída KryštofHavlíček Tomáš5-6-7-9 1344
9.Ezr VáclavLánský Jakub-811-7793254
10.Šálený DavidŠmíd Miroslav735  3064
11.Přída KryštofKocáb Jan12-2-91053274
12.Ezr VáclavHavlíček Tomáš-10-4-9  0375
13.Šálený DavidLánský Jakub698  3085
14.Kaucký JakubŠmíd Miroslav10-63-1083295
15.Ezr VáclavKocáb Jan10-4-94932105
16.Šálený DavidHavlíček Tomáš         
17.Kaucký JakubLánský Jakub         
18.Přída KryštofŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šálený David30Kocáb Jan04
Kaucký Jakub21Havlíček Tomáš30
Přída Kryštof21Lánský Jakub03
Ezr Václav31Šmíd Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Šíp Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Bárta Radek
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Homolka Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25576:528TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Janoštík Petr
Kortus Filip
 
 
-61810 3110
2.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Pažma Lukáš
Kortus Pavel ml.
 
 
878  3020
3.Faktor RadovanPažma Lukáš-18488 3130
4.Kocura JiříKortus Pavel ml.-8-78-5 1331
5.Kaucký RomanJanoštík Petr765  3041
6.Pejša Karel ml.Kortus Filip-79911 3151
7.Kocura JiříPažma Lukáš-9-989-62352
8.Kaucký RomanKortus Pavel ml.-3-8-6  0353
9.Pejša Karel ml.Janoštík Petr5106  3063
10.Faktor RadovanKortus Filip-6584 3173
11.Kaucký RomanPažma Lukáš115-8-10-62374
12.Pejša Karel ml.Kortus Pavel ml.-8-9-6  0375
13.Faktor RadovanJanoštík Petr622  3085
14.Kocura JiříKortus Filip-4-55973295
15.Pejša Karel ml.Pažma Lukáš-8-12-6  0396
16.Faktor RadovanKortus Pavel ml.9-566 31106
17.Kocura JiříJanoštík Petr9116  30  
18.Kaucký RomanKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan40Pažma Lukáš31
Kocura Jiří12Kortus Pavel ml.31
Kaucký Roman12Janoštík Petr03
Pejša Karel ml.22Kortus Filip03
Počet diváků: 12
Přítomen komisař Lukáš Kotlorz.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Svoboda Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična základní školy a mateřské školy ŠanovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Vaculík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21553:501TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Štepka Miroslav
 
 
Gavlas Petr
Levora Vojtěch
 
 
-8659 3110
2.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
-6-36483220
3.Hejda VáclavGavlas Petr-9-9-5  0321
4.Vaculík PetrHobl Lukáš136-8-9-82322
5.Koděra FilipBřezovský Petr11912  3032
6.Štepka MiroslavLevora Vojtěch2-11109 3142
7.Vaculík PetrGavlas Petr597  3052
8.Koděra FilipHobl Lukáš13-7-7-9 1353
9.Štepka MiroslavBřezovský Petr86-86 3163
10.Hejda VáclavLevora Vojtěch8710  3073
11.Koděra FilipGavlas Petr107-12-10-42374
12.Štepka MiroslavHobl Lukáš6104  3084
13.Hejda VáclavBřezovský Petr10-495 3194
14.Vaculík PetrLevora Vojtěch-7-6WO  0395
15.Štepka MiroslavGavlas Petr545  30105
16.Hejda VáclavHobl Lukáš99   20  
17.Vaculík PetrBřezovský Petr         
18.Koděra FilipLevora Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejda Václav21Gavlas Petr22
Vaculík Petr12Hobl Lukáš21
Koděra Filip12Březovský Petr03
Štepka Miroslav40Levora Vojtěch12
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Kučera Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38545:600SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kolář Vlastimil
 
 
Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
35-10-893210
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
-8-89-8 1311
3.Stránský MichalPařízek Martin-5-1182-32312
4.Blažek JanKodým Jiří-7-77593222
5.Košák VojtěchMejsnar František-710-6-9 1323
6.Kolář VlastimilGireth Pavel-8-887-142324
7.Blažek JanPařízek Martin-8-7-7  0325
8.Košák VojtěchKodým Jiří-7-3-6  0326
9.Kolář VlastimilMejsnar František-6-8-8  0327
10.Stránský MichalGireth Pavel668  3037
11.Košák VojtěchPařízek Martin4-3-7873247
12.Kolář VlastimilKodým Jiří-96-26-92348
13.Stránský MichalMejsnar František-6-11-12  0349
14.Blažek JanGireth Pavel-67-61183259
15.Kolář VlastimilPařízek Martin-310-7-9 13510
16.Stránský MichalKodým Jiří4    10  
17.Blažek JanMejsnar František         
18.Košák VojtěchGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Michal12Pařízek Martin31
Blažek Jan21Kodým Jiří21
Košák Vojtěch12Mejsnar František30
Kolář Vlastimil04Gireth Pavel12
Počet diváků: 13
Přítomen komisař.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS