Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:Čákora Ladislav
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25560:541SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-11-8710-122301
2.Obertík Milan
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-10-10-9  0302
3.Šlehofer Stanislav ml.Kirchman Ondřej7-7-6-8 1303
4.Kubát JanKlier Jakub1087  3013
5.Korbel PetrVaněček Petr8910  3023
6.Obertík MilanZávora Adam83-92 3133
7.Kubát JanKirchman Ondřej-3-6-7  0334
8.Korbel PetrKlier Jakub499  3044
9.Obertík MilanVaněček Petr118-36 3154
10.Šlehofer Stanislav ml.Závora Adam-9-412283264
11.Korbel PetrKirchman Ondřej-6-3-6  0365
12.Obertík MilanKlier Jakub6811  3075
13.Šlehofer Stanislav ml.Vaněček Petr111011  3085
14.Kubát JanZávora Adam-7-8-7  0386
15.Obertík MilanKirchman Ondřej6-10-59103296
16.Šlehofer Stanislav ml.Sochor Miroslav85-75 31106
17.Kubát JanVaněček Petr5    10  
18.Korbel PetrZávora Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.31Kirchman Ondřej31
Kubát Jan12Klier Jakub03
Korbel Petr21Vaněček Petr03
Obertík Milan40Závora Adam12
   Sochor Miroslav01
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Přibík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21535:456KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
68-8-953210
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Jakubec Vladimír
Koutník Vojtěch
 
 
-9-510-5 1311
3.Hýža DanielFranc Štěpán-10-98-6 1312
4.Kettner MartinJakubec Vladimír-7-11-7  0313
5.Vorlíček LubošHoch Jiří9-11-10-7 1314
6.Pisár JanKoutník Vojtěch6107  3024
7.Kettner MartinFranc Štěpán-4-761073234
8.Vorlíček LubošJakubec Vladimír-96-6933244
9.Pisár JanHoch Jiří626  3054
10.Hýža DanielKoutník Vojtěch564  3064
11.Vorlíček LubošFranc Štěpán-8346 3174
12.Pisár JanJakubec Vladimír646  3084
13.Hýža DanielHoch Jiří966  3094
14.Kettner MartinKoutník Vojtěch-78-1112832104
15.Pisár JanFranc Štěpán86-8  21  
16.Hýža DanielJakubec Vladimír         
17.Kettner MartinHoch Jiří         
18.Vorlíček LubošKoutník Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hýža Daniel21Franc Štěpán12
Kettner Martin21Jakubec Vladimír12
Vorlíček Luboš21Hoch Jiří12
Pisár Jan30Koutník Vojtěch03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Havazík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26643:597AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilga Filip
Podrazil Václav
 
 
Krameš Jan
Knobloch Miroslav
 
 
8-77-9153210
2.Lánský Jakub
Havlíček Tomáš
 
 
Mráz Jiří
Pospíšil Milan
 
 
-69-810-82311
3.Vilga FilipMráz Jiří-85810 3121
4.Podrazil VáclavPospíšil Milan9-5-6-8 1322
5.Havlíček TomášKnobloch Miroslav7-775 3132
6.Lánský JakubKrameš Jan1086  3042
7.Podrazil VáclavMráz Jiří-1116-6-9 1343
8.Havlíček TomášPospíšil Milan8-914-6-82344
9.Lánský JakubKnobloch Miroslav571  3054
10.Vilga FilipKrameš Jan8-187 3164
11.Havlíček TomášMráz Jiří-554-10-82365
12.Lánský JakubPospíšil Milan7-699 3175
13.Vilga FilipKnobloch Miroslav37-54 3185
14.Podrazil VáclavKrameš Jan-6-79-10 1386
15.Lánský JakubMráz Jiří7129  3096
16.Vilga FilipPospíšil Milan-101085 31106
17.Podrazil VáclavKnobloch Miroslav9915  30  
18.Hájek MichalKrameš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilga Filip40Mráz Jiří22
Podrazil Václav03Pospíšil Milan22
Havlíček Tomáš12Knobloch Miroslav03
Lánský Jakub40Krameš Jan12
Počet diváků: 5
Střídání domácích: Michal Hájek místo Havlíčka



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22582:504TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Dobiáš Ladislav
Pučégl Pavel
 
 
4410  3010
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Kupilík Ondřej
Alexa Jiří
 
 
-9286 3120
3.Borovka TomášAlexa Jiří-7746 3130
4.Hach MartinDobiáš Ladislav98-6-783240
5.Hubáček FilipSoldát Tomáš-10-1462-72341
6.David JakubSyrovátka Jan6-736 3151
7.Hach MartinAlexa Jiří-697-9-32352
8.Hubáček FilipDobiáš Ladislav-86-9653262
9.David JakubSoldát Tomáš959  3072
10.Borovka TomášSyrovátka Jan1357  3082
11.Hubáček FilipAlexa Jiří-10-858-92383
12.David JakubDobiáš Ladislav9-5-59-42384
13.Borovka TomášPučégl Pavel759  3094
14.Hach MartinSyrovátka Jan-5-9-2  0395
15.David JakubAlexa Jiří869  30105
16.Borovka TomášDobiáš Ladislav668  30  
17.Hach MartinPučégl Pavel         
18.Hubáček FilipSyrovátka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš30Alexa Jiří22
Hach Martin12Dobiáš Ladislav12
Hubáček Filip12Soldát Tomáš11
David Jakub31Syrovátka Jan12
   Pučégl Pavel01
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:34449:522TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krotký Marek
Sivera Adam
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
-8-7-6  0301
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Končal Adam
Krejčí Ondřej
 
 
866  3011
3.Heinzl LukášKončal Adam-6-3-5  0312
4.Sivera AdamNovotný Petr5-889 3122
5.Krotký MarekKrejčí Ondřej-8-9-9  0323
6.Šimek MarekSlapnička Jakub-8-101111-72324
7.Sivera AdamKončal Adam-8-7-5  0325
8.Krotký MarekNovotný Petr-5-8-7  0326
9.Šimek MarekKrejčí Ondřej656  3036
10.Heinzl LukášSlapnička Jakub-7-8-8  0337
11.Sivera RadekKončal Adam-3-8-7  0338
12.Šimek MarekNovotný Petr-57811 3148
13.Heinzl LukášKrejčí Ondřej7-116-593258
14.Sivera AdamSlapnička Jakub-7-4-4  0359
15.Šimek MarekKončal Adam-7-137-14 13510
16.Heinzl LukášNovotný Petr8-786 31  
17.Sivera AdamKrejčí Ondřej         
18.Sivera RadekSlapnička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heinzl Lukáš12Končal Adam40
Sivera Adam12Novotný Petr12
Krotký Marek02Krejčí Ondřej12
Šimek Marek22Slapnička Jakub30
Sivera Radek01   
Petr Novotný - napomenutí - hození pálkou Střídání Krotký - Sivera Radek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17516:408SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Kaucký Jakub
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
598  3010
2.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Kuba Josef
Švec Radek
 
 
887  3020
3.Přída KryštofDe Filippo Martin4-65-643230
4.Pluhař JanKočvara Martin-813-10-7 1331
5.Beran TomášKuba Josef-910-7-4 1332
6.Kaucký JakubŠvec Radek672  3042
7.Pluhař JanDe Filippo Martin-856-723252
8.Beran TomášKočvara Martin46-58 3162
9.Kaucký JakubKuba Josef622  3072
10.Přída KryštofŠvec Radek7104  3082
11.Beran TomášDe Filippo Martin-69-1210-82383
12.Kaucký JakubKočvara Martin454  3093
13.Přída KryštofKuba Josef-55-8-8 1394
14.Pluhař JanŠvec Radek697  30104
15.Kaucký JakubDe Filippo Martin         
16.Přída KryštofKočvara Martin         
17.Pluhař JanKuba Josef         
18.Beran Tomᚊvec Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přída Kryštof21De Filippo Martin12
Pluhař Jan21Kočvara Martin12
Beran Tomáš12Kuba Josef21
Kaucký Jakub30Švec Radek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy