Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSSŽ 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
09:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:17393:370TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šerý Ondřej
Jonák František
 
 
Bureš Michal
Rak Petr
 
 
5-8-107-82301
2.Šerý OndřejBureš Michal11-8137 3111
3.Jonák FrantišekRak Petr8-710-5103221
4.Podhajský JakubPetráš Michal4-6119 3131
5.Jonák FrantišekBureš Michal-7-9-5  0332
6.Šerý OndřejPetráš Michal547  3042
7.Podhajský JakubRak Petr12-9-9753252
8.Jonák FrantišekPetráš Michal94-512 3162
9.Podhajský JakubBureš Michal-8-5-6  0363
10.Šerý OndřejRak Petr-9859 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šerý Ondřej30Bureš Michal21
Jonák František21Rak Petr03
Podhajský Jakub21Petráš Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: RSSŽ 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SlopnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:27 SK Slopné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jenyš Martin
Jančařík Martin
 
 
Kužela Ondřej
Račák Filip
 
 
     0301
2.Ondrašica LukášKužela Patrik     1302
3.Jenyš MartinRačák Filip     2303
4.Jančařík MartinKužela Ondřej     0304
5.Jenyš MartinTalaš Ondřej     3114
6.Ondrašica LukášKužela Ondřej     0315
7.Jančařík MartinRačák Filip     0316
8.Jenyš MartinKužela Ondřej     3226
9.Jančařík MartinTalaš Ondřej     0327
10.Ondrašica LukášRačák Filip     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ondrašica Lukáš03Kužela Patrik10
Jenyš Martin21Račák Filip30
Jančařík Martin03Kužela Ondřej21
   Talaš Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: RSSŽ 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel KašavaVrchní
rozhodčí:
Volf Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST Slovácká Sparta SpytihněvRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zlín-Louky, hospůdka u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 ST Slovácká Sparta Spytihněv

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruch Petr
Janota Metoděj
 
 
Kotásek Richard
Čech Jan
 
 
     1301
2.Merta MarekSedláček Matěj     0302
3.Chandler JosefKotásek Richard     0303
4.Janota MetodějČech Jan     0304
5.Chandler JosefSedláček Matěj     0305
6.Merta MarekČech Jan     0306
7.Janota MetodějKotásek Richard     0307
8.Chandler JosefČech Jan     0308
9.Ondruch PetrSedláček Matěj     0309
10.Merta MarekKotásek Richard     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Merta Marek03Sedláček Matěj30
Chandler Josef03Kotásek Richard30
Janota Metoděj02Čech Jan30
Ondruch Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSSŽ 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:12 TJ Jiskra Otrokovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černohous Jan
Krčma Lukáš
 
 
Vrzala Jakub
Ordáň David
 
 
     3010
2.Černohous JanOrdáň David     3020
3.Krčma LukášVrzala Jakub     3030
4.Matesko MartinOrdáň Štěpán     2331
5.Krčma LukášOrdáň David     3041
6.Černohous JanOrdáň Štěpán     3051
7.Matesko MartinVrzala Jakub     1352
8.Krčma LukášOrdáň Štěpán     3062
9.Matesko MartinOrdáň David     0363
10.Kotík TomášVrzala Jakub     0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černohous Jan20Ordáň David12
Krčma Lukáš30Vrzala Jakub21
Matesko Martin03Ordáň Štěpán12
Kotík Tomáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS