Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36 SK Čejč z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
Blaha Stanislav
Ingr Lukáš
 
 
     2301
2.Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
Smutný Antonín
Jirásek Petr
 
 
     2302
3.Marek OndřejSmutný Antonín     3012
4.Halámek ZdeněkJirásek Petr     2313
5.Odložilík LeošIngr Lukáš     1314
6.Kozina MiroslavBlaha Stanislav     1315
7.Halámek ZdeněkSmutný Antonín     3125
8.Odložilík LeošJirásek Petr     3035
9.Kozina MiroslavIngr Lukáš     3145
10.Marek OndřejBlaha Stanislav     0346
11.Odložilík LeošSmutný Antonín     3256
12.Kozina MiroslavJirásek Petr     3066
13.Hodonský MiroslavIngr Lukáš     0367
14.Halámek ZdeněkBlaha Stanislav     0368
15.Kozina MiroslavSmutný Antonín     3078
16.Hodonský MiroslavJirásek Petr     1379
17.Halámek ZdeněkIngr Lukáš     23710
18.Odložilík LeošBlaha Stanislav     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Ondřej11Smutný Antonín04
Halámek Zdeněk13Jirásek Petr22
Odložilík Leoš31Ingr Lukáš31
Kozina Miroslav31Blaha Stanislav31
Hodonský Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:20 SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Jakubíček Matěj
 
 
Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
     3110
2.Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 
Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
     2311
3.Jakubíček MatějMikuš Martin     3021
4.Bača TiborMikuš Tomáš     3131
5.Šebesta ŠtefanZlámal Martin     3041
6.Kosík TomášMaděrič Zdeněk     3051
7.Bača TiborMikuš Martin     3061
8.Šebesta ŠtefanMikuš Tomáš     2362
9.Kosík TomášZlámal Martin     3072
10.Jakubíček MatějMaděrič Zdeněk     2373
11.Šebesta ŠtefanMikuš Martin     3183
12.Kosík TomášMikuš Tomáš     3093
13.Jakubíček MatějZlámal Martin     2394
14.Bača TiborMaděrič Zdeněk     31104
15.Kosík TomášMikuš Martin     30114
16.Jakubíček MatějMikuš Tomáš     31124
17.Bača TiborZlámal Martin     03125
18.Šebesta ŠtefanMaděrič Zdeněk     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubíček Matěj22Mikuš Martin04
Bača Tibor31Mikuš Tomáš13
Šebesta Štefan31Zlámal Martin22
Kosík Tomáš40Maděrič Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39614:656TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Otto
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Hodonský Vladislav
Dufek Josef
 
 
7-7-106-62301
2.Šrédl Pavel
Kladňák Jaroslav
 
 
Břečka Karel
Dřevojan Martin
 
 
-7-9-4  0302
3.Hrubý OttoBřečka Karel859  3012
4.Šrédl PavelDřevojan Martin8-1267 3122
5.Kuchařič Jiří ml.Hodonský Vladislav-6-8-9  0323
6.Kladňák JaroslavDufek Josef-79-8-11 1324
7.Šrédl PavelBřečka Karel-6-10-4  0325
8.Kuchařič Jiří ml.Dřevojan Martin-3-979-82326
9.Kladňák JaroslavHodonský Vladislav-6-7-5  0327
10.Hrubý OttoDufek Josef7-9-4293237
11.Kuchařič Jiří ml.Břečka Karel48-98 3147
12.Kladňák JaroslavDřevojan Martin-6-10-8  0348
13.Hrubý OttoHodonský Vladislav66-10-8113258
14.Šrédl PavelDufek Josef78-89 3168
15.Kladňák JaroslavBřečka Karel-4-58-3 1369
16.Hrubý OttoDřevojan Martin876  3079
17.Šrédl PavelHodonský Vladislav-7-6-7  03710
18.Kuchařič Jiří ml.Dufek Josef8-7-98732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrubý Otto40Břečka Karel22
Šrédl Pavel22Dřevojan Martin22
Kuchařič Jiří ml.22Hodonský Vladislav31
Kladňák Jaroslav04Dufek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Dagmar
Hála Zbyněk
 
 
Vaňhara Michal
Schenel David
 
 
     3110
2.Firtl Radim
Hála Josef
 
 
Vacenovský Pavel
Hřebačka Michal
 
 
     1311
3.Hála JosefHřebačka Michal     1312
4.Synková DagmarSchenel David     3022
5.Firtl RadimVacenovský Pavel     2323
6.Hála ZbyněkVaňhara Michal     1324
7.Synková DagmarHřebačka Michal     0325
8.Firtl RadimSchenel David     3035
9.Hála ZbyněkVacenovský Pavel     0336
10.Hála JosefVaňhara Michal     3146
11.Firtl RadimHřebačka Michal     3156
12.Hála ZbyněkSchenel David     0357
13.Hála JosefVacenovský Pavel     2358
14.Synková DagmarVaňhara Michal     1359
15.Hála ZbyněkHřebačka Michal     03510
16.Hála JosefSchenel David     30610
17.Synková DagmarVacenovský Pavel     31710
18.Firtl RadimVaňhara Michal     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hála Josef22Hřebačka Michal31
Synková Dagmar22Schenel David13
Firtl Radim31Vacenovský Pavel31
Hála Zbyněk04Vaňhara Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Miroslav
Mikula Ján
 
 
Luzum Jaroslav
Rybecký Jakub
 
 
     3110
2.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
     3120
3.Konečný MiroslavLuzum Jaroslav     3130
4.Mikula JánRybecký Jakub     1331
5.Hrubý PetrSalaba Petr     3141
6.Komosný MiloslavVymyslický Stanislav st.     3151
7.Mikula JánLuzum Jaroslav     3161
8.Hrubý PetrRybecký Jakub     2362
9.Komosný MiloslavSalaba Petr     2363
10.Konečný MiroslavVymyslický Stanislav st.     0364
11.Hrubý PetrLuzum Jaroslav     3274
12.Komosný MiloslavRybecký Jakub     0375
13.Konečný MiroslavSalaba Petr     3085
14.Mikula JánVymyslický Stanislav st.     0386
15.Komosný MiloslavLuzum Jaroslav     3096
16.Konečný MiroslavRybecký Jakub     30106
17.Mikula JánSalaba Petr     31116
18.Hrubý PetrVymyslický Stanislav st.     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Miroslav31Luzum Jaroslav04
Mikula Ján22Rybecký Jakub31
Hrubý Petr31Salaba Petr13
Komosný Miloslav22Vymyslický Stanislav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20 TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Matěj
Vašík Michal
 
 
Moudrý Rostislav
Werner Jan
 
 
     3110
2.Šnajdr Radomír
Křiva Zdeněk
 
 
Žídek Jiří
Kučera Zdeněk st.
 
 
     3020
3.Šnajdr RadomírMoudrý Rostislav     3030
4.Boruta MatějŽídek Jiří     3040
5.Šnajdr MichalWerner Jan     3150
6.Vašík MichalKučera Zdeněk st.     3160
7.Boruta MatějMoudrý Rostislav     2361
8.Šnajdr MichalŽídek Jiří     3071
9.Vašík MichalWerner Jan     3181
10.Šnajdr RadomírKučera Zdeněk st.     3091
11.Šnajdr MichalMoudrý Rostislav     30101
12.Vašík MichalŽídek Jiří     30111
13.Šnajdr RadomírWerner Jan     13112
14.Boruta MatějKučera Zdeněk st.     31122
15.Křiva ZdeněkMoudrý Rostislav     23123
16.Šnajdr RadomírŽídek Jiří     32133
17.Boruta MatějWerner Jan     13134
18.Šnajdr MichalKučera Zdeněk st.     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šnajdr Radomír31Moudrý Rostislav22
Boruta Matěj22Žídek Jiří04
Šnajdr Michal40Werner Jan22
Vašík Michal30Kučera Zdeněk st.04
Křiva Zdeněk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy