Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Smejkal Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33546:559SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Tomáš
Svatoš Roman
 
 
Brožík Karel
Rosu Robert Alexandru
 
 
7-869 3110
2.Pokorný Marcel
Bradáč Petr
 
 
Reliszka Jakub
Waldhauser Štěpán
 
 
-6-27-10 1311
3.Bradáč PetrReliszka Jakub579  3021
4.Pokorný MarcelRosu Robert Alexandru-7-53-8 1322
5.Svatoš RomanWaldhauser Štěpán-7-8-10  0323
6.Smejkal TomášBrožík Karel693  3033
7.Pokorný MarcelReliszka Jakub7-8-5-4 1334
8.Svatoš RomanRosu Robert Alexandru9-7-7-9 1335
9.Smejkal TomášWaldhauser Štěpán-1048-8-52336
10.Bradáč PetrBrožík Karel68-6-10-92337
11.Svatoš RomanReliszka Jakub-6-86-9 1338
12.Smejkal TomášRosu Robert Alexandru-9-3-6  0339
13.Bradáč PetrWaldhauser Štěpán-79-11653249
14.Pokorný MarcelBrožík Karel3116  3059
15.Smejkal TomášReliszka Jakub1110WO  3069
16.Bradáč PetrRosu Robert Alexandru10-3-5-6 13610
17.Pokorný MarcelWaldhauser Štěpán1    10  
18.Svatoš RomanBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr22Reliszka Jakub22
Pokorný Marcel12Rosu Robert Alexandru40
Svatoš Roman03Waldhauser Štěpán21
Smejkal Tomáš22Brožík Karel12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Holub Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33405:485TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Sysel Vojtěch
 
 
Sedláček Jan ml.
Čeřovský Petr st.
 
 
-885-593210
2.Papírník Pavel
Chalupa Josef ml.
 
 
Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
6-67-5-52311
3.Sysel VojtěchMacela Petr-6-4-3  0312
4.Blažek MartinVilímek Miroslav-3-6-11  0313
5.Chalupa Josef ml.Čeřovský Petr st.-98-8-9 1314
6.Papírník PavelSedláček Jan ml.87-10-9-112315
7.Blažek MartinMacela Petr-49-6-7 1316
8.Chalupa Josef ml.Vilímek Miroslav-5-65-7 1317
9.Papírník PavelČeřovský Petr st.7-845 3127
10.Sysel VojtěchSedláček Jan ml.4-10-8-4 1328
11.Chalupa Josef ml.Macela Petr-3-3-8  0329
12.Papírník PavelVilímek Miroslav-1010-813-923210
13.Sysel VojtěchČeřovský Petr st.8-49-8-923  
14.Blažek MartinSedláček Jan ml.         
15.Papírník PavelMacela Petr         
16.Sysel VojtěchVilímek Miroslav         
17.Blažek MartinČeřovský Petr st.         
18.Chalupa Josef ml.Sedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sysel Vojtěch02Macela Petr30
Blažek Martin02Vilímek Miroslav30
Chalupa Josef ml.03Čeřovský Petr st.11
Papírník Pavel12Sedláček Jan ml.20
bez připomínek teplota Z- utkání 19 C, K - utkání 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:39596:625TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Dvořák Petr
Krameš Jan ml.
 
 
-9-10-8  0301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Rochowanski Pavel
Píša Radovan
 
 
-67-5-7 1302
3.Hořejší RadimDvořák Petr9-1073 3112
4.Bucifal AlešPíša Radovan-8685 3122
5.Šimeček JanKrameš Jan ml.-10-13105-52323
6.Nejedlý PetrRochowanski Pavel5-4-11-10 1324
7.Bucifal AlešDvořák Petr-11-11-6  0325
8.Šimeček JanPíša Radovan8-7-9-9 1326
9.Nejedlý PetrKrameš Jan ml.5-6-9973236
10.Hořejší RadimRochowanski Pavel3-8128 3146
11.Šimeček JanDvořák Petr-10-1-8  0347
12.Nejedlý PetrPíša Radovan8-11-7583257
13.Hořejší RadimKrameš Jan ml.-8-7-8  0358
14.Bucifal AlešRochowanski Pavel-9-8-13  0359
15.Nejedlý PetrDvořák Petr-997-563269
16.Hořejší RadimPíša Radovan6-12-46-523610
17.Bucifal AlešKrameš Jan ml.-62-4  12  
18.Šimeček JanRochowanski Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořejší Radim22Dvořák Petr22
Bucifal Aleš12Píša Radovan22
Šimeček Jan03Krameš Jan ml.21
Nejedlý Petr31Rochowanski Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Nedoma Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:37591:620TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudek Jaroslav
Dvořák Milan ml.
 
 
Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
1114-9-5-52301
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Hervert Josef
Kopecký Filip
 
 
1-8-9783211
3.Dudek JaroslavHervert Josef-6-11712-62312
4.Dvořák Milan ml.Hrnčíř Jan-69-710-62313
5.Novák LiborWoznicki Patrik-10-968143223
6.Líska TomášKopecký Filip4-7-88-82324
7.Dvořák Milan ml.Hervert Josef-8810-7-152325
8.Novák LiborHrnčíř Jan-58-7-8 1326
9.Líska TomášWoznicki Patrik7-9-9-9 1327
10.Ullman MiloslavKopecký Filip2-925 3137
11.Novák LiborHervert Josef-5-75-8 1338
12.Líska TomášHrnčíř Jan79-4-363248
13.Ullman MiloslavWoznicki Patrik-13-6-7  0349
14.Dvořák Milan ml.Kopecký Filip10-11-8-9 13410
15.Líska TomášHervert Josef116-1  21  
16.Ullman MiloslavHrnčíř Jan         
17.Dvořák Milan ml.Woznicki Patrik         
18.Novák LiborKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dudek Jaroslav01Hervert Josef30
Dvořák Milan ml.03Hrnčíř Jan21
Novák Libor12Woznicki Patrik21
Líska Tomáš12Kopecký Filip21
Ullman Miloslav11   
Počet diváků: 8
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Chalupa Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10455:335SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Vondráček Filip
 
 
Huleš Petr
Hurban Nikola
 
 
697  3010
2.Macháček Jan
Bořík Milan
 
 
Minář Marek
Plaček Jaroslav
 
 
-152104 3120
3.Vondráček FilipHurban Nikola9107  3030
4.Macháček JanHuleš Petr6-995 3140
5.Bíma MiroslavMinář Marek-7742 3150
6.Bořík MilanPlaček Jaroslav1165  3060
7.Macháček JanHurban Nikola-8-89-5 1361
8.Bíma MiroslavHuleš Petr637  3071
9.Bořík MilanMinář Marek75-10-8-62372
10.Vondráček FilipPlaček Jaroslav101010  3082
11.Bíma MiroslavHurban Nikola268  3092
12.Bořík MilanHuleš Petr-9772 31102
13.Vondráček FilipMinář Marek-14-968 22  
14.Macháček JanPlaček Jaroslav         
15.Bořík MilanHurban Nikola         
16.Vondráček FilipHuleš Petr         
17.Macháček JanMinář Marek         
18.Bíma MiroslavPlaček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráček Filip20Hurban Nikola12
Macháček Jan11Huleš Petr03
Bíma Miroslav30Minář Marek11
Bořík Milan21Plaček Jaroslav02
Počet diváků: 5
Návštěva komisaře ČAST - Petra Štiky (od 15:20 do 16:45)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Himko Jaroslav
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Knebl Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:33716:692SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
1078  3010
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Hybler Martin
Kváš Pavel
 
 
-886-5-82311
3.Sobíšek MartinKváš Pavel-9109-9-62312
4.Tauš JiříHybler Martin-1010-9963222
5.Matas JanBudinský Petr-11-861083232
6.Svěchota VojtěchFiklík Michael-9-210-4 1333
7.Tauš JiříKváš Pavel-410105 3143
8.Matas JanHybler Martin7-7-8473253
9.Svěchota VojtěchBudinský Petr-5-765-82354
10.Sobíšek MartinFiklík Michael8-5-66103264
11.Matas JanKváš Pavel62-10-8-82365
12.Svěchota VojtěchHybler Martin-4888 3175
13.Sobíšek MartinBudinský Petr7-8104 3185
14.Tauš JiříFiklík Michael-98-9-6 1386
15.Svěchota VojtěchKváš Pavel7116  3096
16.Sobíšek MartinHybler Martin-99-9-8 1397
17.Tauš JiříBudinský Petr9-121014 31107
18.Matas JanFiklík Michael7-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin22Kváš Pavel22
Tauš Jiří31Hybler Martin13
Matas Jan21Budinský Petr13
Svěchota Vojtěch22Fiklík Michael21
Počet diváků: 18
Prubehu utkani pritomen od 14:00 do 14:30 komisar utkani Petr Stika.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS