Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Švec Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:30373:453TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Licek Radim
 
 
Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 
-588-9-42301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Šimonek Petr
Merta Jakub
 
 
-8-5-13  0302
3.Hájek TomášLukeš Marek684  3012
4.Pytlík JiříMerta Jakub-7-79-4 1313
5.Ecler MichalŠimonek Petr-4-7-8  0314
6.Bělohlav KarelKadleček RadomírŽ-811-6-7 1315
7.Pytlík JiříLukeš Marek786  3025
8.Ecler MichalŽMerta Jakub-8-6-3  0326
9.Bělohlav KarelŠimonek Petr-9-7-9  0327
10.Hájek TomášKadleček Radomír-4-358-52328
11.Ecler MichalLukeš Marek510-5-8-72329
12.Bělohlav KarelMerta Jakub-8-512-13 13210
13.Licek RadimŠimonek Petr-2    01  
14.Pytlík JiříKadleček Radomír         
15.Bělohlav KarelLukeš Marek         
16.Licek RadimMerta Jakub         
17.Pytlík JiříŠimonek Petr         
18.Ecler MichalKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Tomáš11Lukeš Marek12
Pytlík Jiří11Merta Jakub30
Ecler Michal03Šimonek Petr20
Bělohlav Karel03Kadleček Radomír20
Počet diváků: 23



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomancová Markéta
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Bohdanecký Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30624:591DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Libor
Pozník David
 
 
Vajgl Pavel
Šajner Lubomír
 
 
-5-8-8  0301
2.Lučan Martin
Sánchez Javier Francisco
 
 
Dlabola Petr
Divecký Filip
 
 
-9-95363211
3.Pozník DavidVajgl Pavel12612  3021
4.Lučan MartinŠajner Lubomír5-6-8993231
5.Slavík LiborDivecký Filip6-7-8943241
6.Sánchez Javier FranciscoDlabola Petr-10799 3151
7.Lučan MartinVajgl Pavel775  3061
8.Slavík LiborŠajner Lubomír-7-8-5  0362
9.Sánchez Javier FranciscoDivecký Filip2-3-7-12 1363
10.Pozník DavidDlabola Petr-837-7-92364
11.Slavík LiborVajgl Pavel6415  3074
12.Sánchez Javier FranciscoŠajner Lubomír-1269-6-132375
13.Pozník DavidDivecký Filip-41088 3185
14.Lučan MartinDlabola Petr9-969 3195
15.Sánchez Javier FranciscoVajgl Pavel-5-4-7  0396
16.Pozník DavidŠajner Lubomír-7-9-6  0397
17.Lučan MartinDivecký Filip576  30107
18.Slavík LiborDlabola Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pozník David22Vajgl Pavel13
Lučan Martin40Šajner Lubomír31
Slavík Libor21Divecký Filip13
Sánchez Javier Francisco13Dlabola Petr12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Němeček Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35416:538TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Černý Jaroslav
 
 
Hrunka Jakub
Lebeda Matyáš
 
 
-75-7-6 1301
2.Valeš Jakub
Čenovský David
 
 
Janovský Dan
Hušek Adam
 
 
10-613-2113211
3.Hnik OndřejJanovský Dan-11-11-3  0312
4.Čenovský DavidHrunka Jakub5-13-53-42313
5.Šmidt KarelLebeda Matyáš-29-5-12 1314
6.Valeš JakubHušek Adam-13910-2-32315
7.Čenovský DavidJanovský Dan-5-14-3  0316
8.Šmidt KarelHrunka Jakub1010-6-863226
9.Valeš JakubLebeda Matyáš-12-5-9  0327
10.Hnik OndřejHušek Adam7-1-6-3 1328
11.Šmidt KarelJanovský Dan10-293 3138
12.Valeš JakubHrunka Jakub-8-3-7  0339
13.Hnik OndřejLebeda Matyáš-7-9-9  03310
14.Čenovský DavidHušek Adam7    10  
15.Valeš JakubJanovský Dan         
16.Hnik OndřejHrunka Jakub         
17.Čenovský DavidLebeda Matyáš         
18.Šmidt KarelHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnik Ondřej03Janovský Dan21
Čenovský David02Hrunka Jakub21
Šmidt Karel21Lebeda Matyáš30
Valeš Jakub03Hušek Adam20
Počet diváků: 17
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Protiva Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10444:367SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Pusch František
 
 
Rose Radek
Jahoda Martin
 
 
106-53 3110
2.Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
Šilhán Josef
Dominh Martin
 
 
1095  3020
3.Pusch FrantišekRose Radek8-8610 3130
4.Zikmund AdamJahoda Martin-3-1137103240
5.Kaněra JanŠilhán Josef-5876 3150
6.Protiva LubošDominh Martin9912  3060
7.Zikmund AdamRose Radek6815  3070
8.Kaněra JanJahoda Martin10-10-96-42371
9.Protiva LubošŠilhán Josef7116  3081
10.Pusch FrantišekDominh Martin1265  3091
11.Kaněra JanRose Radek-9-7116732101
12.Protiva LubošJahoda Martin-10-6-5  03  
13.Pusch FrantišekŠilhán Josef         
14.Zikmund AdamDominh Martin         
15.Protiva LubošRose Radek         
16.Pusch FrantišekJahoda Martin         
17.Zikmund AdamŠilhán Josef         
18.Kaněra JanDominh Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pusch František20Rose Radek03
Zikmund Adam20Jahoda Martin11
Kaněra Jan21Šilhán Josef02
Protiva Luboš20Dominh Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Koubek René
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Vraštil Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24595:525TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Herout František
Loudín Petr
 
 
-6913-10-52301
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
-84-99-52302
3.Koubek RenéHerout František9-5-11-8 1303
4.Táborský JiříSlavík Radek7-1084 3113
5.Mádlo MartinLoudín Petr9-11710 3123
6.Jelínek MichalHameta Oldřich447  3033
7.Táborský JiříHerout František-5-5-7  0334
8.Mádlo MartinSlavík Radek-10294 3144
9.Jelínek MichalLoudín Petr6510  3054
10.Koubek RenéHameta Oldřich-910-9643264
11.Mádlo MartinHerout František-8-118-1 1365
12.Jelínek MichalSlavík Radek7710  3075
13.Koubek RenéLoudín Petr-33-10-5 1376
14.Táborský JiříHameta Oldřich76-96 3186
15.Jelínek MichalHerout František577  3096
16.Koubek RenéSlavík Radek387  30106
17.Táborský JiříLoudín Petr         
18.Mádlo MartinHameta Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koubek René22Herout František31
Táborský Jiří21Slavík Radek04
Mádlo Martin21Loudín Petr12
Jelínek Michal40Hameta Oldřich03
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23549:506SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
Kuba Miloslav
Kézr Aleš
 
 
-4-65-8 1301
2.Špaček Zbyněk
Šíp Martin
 
 
Šmíd Miroslav
Juklík Tomáš
 
 
677  3011
3.Šíp MartinŠmíd Miroslav8-73-10-72312
4.Plachý JiříKézr Aleš9-11-7993222
5.Kubát PetrJuklík Tomáš-3-57-8 1323
6.Špaček ZbyněkKuba Miloslav88-1-993233
7.Plachý JiříŠmíd Miroslav10-88-6-42334
8.Kubát PetrKézr Aleš574  3044
9.Špaček ZbyněkJuklík Tomáš879  3054
10.Šíp MartinKuba Miloslav89-7-663264
11.Kubát PetrŠmíd Miroslav-11-5-8  0365
12.Špaček ZbyněkKézr Aleš18-310 3175
13.Šíp MartinKadavý Ondřej949  3085
14.Plachý JiříKuba Miloslav-7446 3195
15.Špaček ZbyněkŠmíd Miroslav386  30105
16.Šíp MartinKézr Aleš         
17.Plachý JiříKadavý Ondřej         
18.Kubát PetrKuba Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíp Martin21Šmíd Miroslav31
Plachý Jiří21Kézr Aleš03
Kubát Petr12Juklík Tomáš11
Špaček Zbyněk40Kuba Miloslav03
   Kadavý Ondřej01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS