Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Šula Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13347:282TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
5116  3010
2.Heřmánková AndreaMotlová Monika4-867 3120
3.Sedláčková TerezaČástková Eliška687  3030
4.Sedláčková MartinaCyranyová Lucie-92-6873240
5.Sedláčková TerezaMotlová Monika977  3050
6.Heřmánková AndreaCyranyová Lucie-9344 3160
7.Sedláčková MartinaČástková Eliška-9-8-9  0361
8.Sedláčková TerezaCyranyová Lucie5-9-9-4 1362
9.Sedláčková MartinaMotlová Monika662  3072
10.Heřmánková AndreaČástková Eliška-2-79-3 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea21Motlová Monika03
Sedláčková Tereza21Částková Eliška21
Sedláčková Martina21Cyranyová Lucie12
Návštěva komisaře: Kotil Miloslav



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:23383:411SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Březinová Barbora
 
 
Horná Petra
Chovancová Marie
 
 
311-87 3110
2.Somrová GabrielaChovancová Marie13-8118 3120
3.Březinová BarboraBezděčíková Lenka712-9-10-22321
4.Kurajská TerezaHorná Petra-10-10-8  0322
5.Březinová BarboraChovancová Marie10115  3032
6.Somrová GabrielaHorná Petra-9-8-1  0333
7.Kurajská TerezaBezděčíková Lenka-8910-4-72334
8.Březinová BarboraHorná Petra-9-711-7 1335
9.Kurajská TerezaChovancová Marie7-11-8-13 1336
10.Chlebcová LucieBezděčíková Lenka3-3-137-62337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Somrová Gabriela11Chovancová Marie12
Březinová Barbora12Bezděčíková Lenka30
Kurajská Tereza03Horná Petra30
Chlebcová Lucie01   
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27261:343TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálková Natálie
Látalová Lucie
 
 
Ulrychová Hana
Havlíčková Michaela
 
 
6-8-4-9 1301
2.Dohnálková NatálieHalasová Ludmila-7-611-7 1302
3.Látalová LucieUlrychová Hana-16-386-72303
4.Koplíková KláraHavlíčková Michaela-8-1-6  0304
5.Látalová LucieHalasová Ludmila-9-78-5 1305
6.Dohnálková NatálieHavlíčková Michaela-6-7-6  0306
7.Koplíková KláraUlrychová Hana-4-3-8  0307
8.Látalová LucieHavlíčková Michaela-4-8-7  0308
9.Koplíková KláraHalasová Ludmila-5-5-5  0309
10.Dohnálková NatálieUlrychová HanaWO    3019

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dohnálková Natálie02Halasová Ludmila30
Látalová Lucie03Ulrychová Hana20
Koplíková Klára03Havlíčková Michaela30
WO10WO01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Krčmář Libor
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velká tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Hnátek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:16401:344T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Juchelková Lucie
 
 
Koberová Klára
Glücková Lenka
 
 
9-97-3-62301
2.Zámečníková IvetaKoberová Klára7-11-81053211
3.Bezděková GábinaĎuláková Kateřina446  3021
4.Hnátková KateřinaGlücková Lenka-11-8-7  0322
5.Bezděková GábinaKoberová Klára413  3032
6.Zámečníková IvetaGlücková Lenka11-7-87-72333
7.Hnátková KateřinaĎuláková Kateřina-48-9883243
8.Bezděková GábinaGlücková Lenka7-95-563253
9.Hnátková KateřinaKoberová Klára856  3063
10.Zámečníková IvetaĎuláková Kateřina7-10107 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zámečníková Iveta21Koberová Klára03
Bezděková Gábina30Ďuláková Kateřina03
Hnátková Kateřina21Glücková Lenka21
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy