Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Koberce Brázda Vrchlabí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, VrchlabíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33645:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
-109-88113210
2.Voňka Jakub
Kohout Pavel
 
 
Minář Jiří
Švácha Ondřej
 
 
787  3020
3.Roček Milan ml.Bradáč Petr-4-48-4 1321
4.Kohout PavelMinář Jiří-711-3-9 1322
5.Tisoňů NikolaRose Radek-8-15-7  0323
6.Voňka JakubŠvácha Ondřej7-996 3133
7.Kohout PavelBradáč Petr9107  3043
8.Brázda AdamMinář Jiří796  3053
9.Voňka JakubRose Radek769  3063
10.Roček Milan ml.Švácha Ondřej-3-109-9 1364
11.Brázda AdamBradáč Petr-11-3-3  0365
12.Voňka JakubMinář Jiří97-88 3175
13.Roček Milan ml.Rose Radek-84-85-72376
14.Kohout PavelŠvácha Ondřej5-39-1073286
15.Voňka JakubBradáč Petr1098  3096
16.Roček Milan ml.Minář Jiří-999-9-122397
17.Kohout PavelRose Radek-75-8-11 1398
18.Brázda AdamŠvácha Ondřej5-4-7-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roček Milan ml.04Bradáč Petr22
Kohout Pavel22Minář Jiří22
Tisoňů Nikola01Rose Radek31
Voňka Jakub40Švácha Ondřej22
Brázda Adam12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Raspenava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 182, RaspenavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38690:710SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Čeněk
Zahradník Tomáš
 
 
Řípa David
Pokorný Marcel
 
 
-9-98-5 1301
2.Masák Jan
Horák Leoš
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
5-7-81393211
3.Zahradník TomášKaněra Jan-77-6-6 1312
4.Horák ČeněkPokorný Marcel9-12-69-102313
5.Horák LeošŘípa David-9-9-10  0314
6.Masák JanZikmund Adam9-5911 3124
7.Horák ČeněkKaněra Jan696  3034
8.Horák LeošPokorný Marcel-7-5-8  0335
9.Masák JanŘípa David6-677 3145
10.Zahradník TomášZikmund Adam-75-108-52346
11.Horák LeošKaněra Jan-18-8-8  0347
12.Masák JanPokorný Marcel8-579 3157
13.Zahradník TomášŘípa David-10-1310-9 1358
14.Horák ČeněkZikmund Adam-77810 3168
15.Masák JanKaněra Jan-77-9-19 1369
16.Zahradník TomášPokorný Marcel910-6-673279
17.Horák ČeněkŘípa David1129  3089
18.Horák LeošZikmund Adam5-9-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Tomáš13Kaněra Jan31
Horák Čeněk31Pokorný Marcel22
Horák Leoš04Řípa David22
Masák Jan31Zikmund Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně S.ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:36590:640FK Kolín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
-9-9-10  0301
2.Michalec Roman
Stehlík Milan
 
 
Pilner Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
85-9-7-22302
3.Rohlík Jan ml.Pilner Jaroslav89-9-1193212
4.Michalec RomanHořejší Radim-5-5-8  0313
5.Stehlík MilanDolejší Stanislav12-86-12-92314
6.Šindelář PavelZaplatílek Ctibor-312-11693224
7.Michalec RomanPilner Jaroslav9-39-6-62325
8.Stehlík MilanHořejší Radim-3-646-52326
9.Šindelář PavelDolejší Stanislav-885-9-32327
10.Rohlík Jan ml.Zaplatílek Ctibor11107  3037
11.Stehlík MilanPilner Jaroslav9-4-611-42338
12.Šindelář PavelHořejší Radim11-8-10653248
13.Rohlík Jan ml.Dolejší Stanislav789  3058
14.Michalec RomanZaplatílek Ctibor-7-104-8 1359
15.Šindelář PavelPilner Jaroslav-10-59-10 13510
16.Rohlík Jan ml.Hořejší Radim-1-98-9 13  
17.Michalec RomanDolejší Stanislav         
18.Stehlík MilanZaplatílek Ctibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rohlík Jan ml.30Pilner Jaroslav31
Michalec Roman03Hořejší Radim21
Stehlík Milan03Dolejší Stanislav21
Šindelář Pavel22Zaplatílek Ctibor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice JesničánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17502:411Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Kortus Petr
 
 
Brůna Petr
Kršiak Tomáš
 
 
9-79-1083210
2.Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
 
 
Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
-957-583220
3.Drvota MiroslavMalík Lukáš-887-9-82321
4.Kortus PetrBrůna Petr-878-993231
5.Bělohlav KarelJežek Robert38-125 3141
6.Hájek TomášKršiak Tomáš7-999 3151
7.Kortus PetrMalík Lukáš-77-4-11 1352
8.Bělohlav KarelBrůna Petr3-828 3162
9.Hájek TomášJežek Robert263  3072
10.Drvota MiroslavKršiak Tomáš466  3082
11.Bělohlav KarelMalík Lukáš-10668 3192
12.Hájek TomášBrůna Petr7-589 31102
13.Drvota MiroslavJežek Robert         
14.Kortus PetrKršiak Tomáš         
15.Hájek TomášMalík Lukáš         
16.Drvota MiroslavBrůna Petr         
17.Kortus PetrJežek Robert         
18.Bělohlav KarelKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drvota Miroslav11Malík Lukáš21
Kortus Petr11Brůna Petr03
Bělohlav Karel30Ježek Robert02
Hájek Tomáš30Kršiak Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará Paka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lužická ul., JaroměřRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23547:496TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-79-9-6 1301
2.Rýgl Vojtěch
Foff Miroslav ml.
 
 
Dlabola Petr
Herber Jan
 
 
-8916-543211
3.Rýgl VojtěchVajgl Pavel7-744 3121
4.Foff Miroslav ml.Šajner Lubomír-8-1169143231
5.Slavík LiborDlabola Petr-74-7-11 1332
6.Foff Miroslav st.Herber Jan1083  3042
7.Foff Miroslav ml.Vajgl Pavel-6-2-5  0343
8.Slavík LiborŠajner Lubomír-18-10-8 1344
9.Foff Miroslav st.Dlabola Petr-9-8-6  0345
10.Rýgl VojtěchHerber Jan695  3055
11.Slavík LiborVajgl Pavel-10735 3165
12.Foff Miroslav st.Šajner Lubomír965  3075
13.Rýgl VojtěchDlabola Petr-105104 3185
14.Foff Miroslav ml.Herber Jan5107  3095
15.Foff Miroslav st.Vajgl Pavel11-677 31105
16.Rýgl VojtěchŠajner Lubomír         
17.Foff Miroslav ml.Dlabola Petr         
18.Slavík LiborHerber Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rýgl Vojtěch30Vajgl Pavel13
Foff Miroslav ml.21Šajner Lubomír12
Slavík Libor12Dlabola Petr21
Foff Miroslav st.31Herber Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Converse Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, Praha 9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31290:388Converse Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Martiška Jan
 
 
Nejedlý Petr
Kudrna Jan
 
 
-8-4-6  0301
2.Šenk Jakub
Adam Lukáš
 
 
Rochowanski Pavel
Tesárek Lukáš
 
 
-5-10-7  0302
3.Gaydoš VítNejedlý Petr-6-9-5  0303
4.Šenk JakubKudrna Jan-9-10-2  0304
5.Adam LukášTesárek Lukáš-6-9-12  0305
6.Kocáb JanRochowanski Pavel-7-7-9  0306
7.Šenk JakubNejedlý Petr-8-6-7  0307
8.Adam LukášKudrna Jan8-8-11-5 1308
9.Kocáb JanTesárek Lukáš10-539 3118
10.Gaydoš VítRochowanski Pavel-67-6-7 1319
11.Adam LukášNejedlý Petr-8-73-8 13110
12.Kocáb JanKudrna Jan         
13.Gaydoš VítTesárek Lukáš         
14.Šenk JakubRochowanski Pavel         
15.Kocáb JanNejedlý Petr         
16.Gaydoš VítKudrna Jan         
17.Šenk JakubTesárek Lukáš         
18.Adam LukášRochowanski Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gaydoš Vít02Nejedlý Petr30
Šenk Jakub02Kudrna Jan20
Adam Lukáš03Tesárek Lukáš11
Kocáb Jan11Rochowanski Pavel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy