Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016 AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever ŽatecRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:54TTC Ostrava 2016 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělík ŠimonKeller Filip886  3010
2.Skotnica MartinKadlec Matěj833  3020
3.Sedláček MichaelBrandtl Aleš486  3030
4.Bělík ŠimonKadlec Matěj         
5.Skotnica MartinKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bělík Šimon10Keller Filip01
Skotnica Martin10Kadlec Matěj01
Sedláček Michael10Brandtl Aleš01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST LIberecRozhodčí:Turay Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:8194:169TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský DanWaldhauser Štěpán188  3010
2.Lebeda MatyášRosu Robert Alexandru-43-5-8 1311
3.Truněček MartinKorp Oliver Petr-88-118-102312
4.Janovský DanRosu Robert Alexandru-89106 3122
5.Lebeda MatyášWaldhauser Štěpán11-533 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Janovský Dan20Waldhauser Štěpán02
Lebeda Matyáš11Rosu Robert Alexandru11
Truněček Martin01Korp Oliver Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Turay Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:34:996:130TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd MiroslavKadlec Vít7-2-38-102301
2.Podrazil VojtěchŠtalzer Adam-6-0-3  0302
3.Šusta PetrSlavík Lukáš6-9-98-102303
4.Šmíd MiroslavŠtalzer Adam         
5.Podrazil VojtěchKadlec Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šmíd Miroslav01Kadlec Vít10
Podrazil Vojtěch01Štalzer Adam10
Šusta Petr01Slavík Lukáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Libín PrachaticeRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 06. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1106:61SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach MatějHodina Petr536  3010
2.Kaucký JakubHeinzl Lukáš7-755 3120
3.Šíp MartinKulhánek Tomáš478  3030
4.Stach MatějHeinzl Lukáš         
5.Kaucký JakubHodina Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stach Matěj10Hodina Petr01
Kaucký Jakub10Heinzl Lukáš01
Šíp Martin10Kulhánek Tomáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS