Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Ryboň Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24657:565TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrla Jiří
Šenkeřík Martin
 
 
Vizner Marek
Dědič Michal
 
 
-8-10117-62301
2.Raab Leander
Černota Pavel
 
 
Doležel Radek st.
Sigmund Michael
 
 
81-105 3111
3.Černota PavelVizner Marek-4786 3121
4.Škrla JiříDědič Michal684  3031
5.Šenkeřík MartinSigmund Michael79-58 3141
6.Raab LeanderDoležel Radek st.-7-7-15  0342
7.Škrla JiříVizner Marek-3-11-6  0343
8.Šenkeřík MartinDědič Michal956  3053
9.Raab LeanderSigmund Michael31010  3063
10.Černota PavelDoležel Radek st.8-856 3173
11.Šenkeřík MartinVizner Marek-9-7-9  0374
12.Raab LeanderDědič Michal445  3084
13.Černota PavelSigmund Michael6114  3094
14.Škrla JiříDoležel Radek st.-48-128832104
15.Raab LeanderVizner Marek-769-10932114
16.Černota PavelDědič Michal866  30124
17.Škrla JiříSigmund Michael-11567 31134
18.Šenkeřík MartinDoležel Radek st.8-3-8-9 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černota Pavel40Vizner Marek22
Škrla Jiří31Dědič Michal04
Šenkeřík Martin22Sigmund Michael04
Raab Leander31Doležel Radek st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Slušovice AVrchní
rozhodčí:
Březík Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:Res Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 222, Slušovice 76315, vedle čerpací stanice BenzinaRozhodčí:Lysoněk Marek
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35670:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpán Ondřej
Lysoněk Marek
 
 
Gazda Jiří
Janečka Václav
 
 
5-6-7-3 1301
2.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Ondrašík Petr
Janečka Bronislav
 
 
895  3011
3.Lysoněk MarekGazda Jiří-10-4-5  0312
4.Vychodil FilipJanečka Václav-8-9-8  0313
5.Štěpán OndřejOndrašík Petr-9-77-6 1314
6.Res JiříJanečka Bronislav458  3024
7.Vychodil FilipGazda Jiří-7-89-8 1325
8.Štěpán OndřejJanečka Václav8-7-9-6 1326
9.Res JiříOndrašík Petr8-1087 3136
10.Lysoněk MarekJanečka Bronislav97-87 3146
11.Štěpán OndřejGazda Jiří69-87 3156
12.Res JiříJanečka Václav78-9-12103266
13.Lysoněk MarekOndrašík Petr8-78-10-82367
14.Vychodil FilipJanečka Bronislav87-9-983277
15.Res JiříGazda Jiří-68-910-92378
16.Lysoněk MarekJanečka Václav-87-8-7 1379
17.Vychodil FilipOndrašík Petr583  3089
18.Štěpán OndřejJanečka Bronislav9-856 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lysoněk Marek13Gazda Jiří31
Vychodil Filip22Janečka Václav31
Štěpán Ondřej22Ondrašík Petr22
Res Jiří31Janečka Bronislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BVrchní
rozhodčí:
Votava Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33685:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš David
Černocký Radek
 
 
Kučera Jaroslav
Bureš Vlastimil
 
 
-5810-7-62301
2.Votava Zdeněk
Nesvadba Vladan
 
 
Martinovský Radek
Jančařík Miroslav
 
 
-7-86-10 1302
3.Černocký RadekBureš Vlastimil58-48 3112
4.Votava ZdeněkKučera Jaroslav-57-8-3 1313
5.Bareš DavidJančařík Miroslav77-104 3123
6.Nesvadba VladanMartinovský Radek585  3033
7.Votava ZdeněkBureš Vlastimil5-7-76-92334
8.Bareš DavidKučera Jaroslav87-57 3144
9.Nesvadba VladanJančařík Miroslav-4995 3154
10.Černocký RadekMartinovský Radek385  3064
11.Bareš DavidBureš Vlastimil-9-1149-82365
12.Nesvadba VladanKučera Jaroslav-8-5-5  0366
13.Černocký RadekJančařík Miroslav6-8-148-92367
14.Votava ZdeněkMartinovský Radek89-75 3177
15.Nesvadba VladanBureš Vlastimil-9-410-7 1378
16.Černocký RadekKučera Jaroslav911-78 3188
17.Votava ZdeněkJančařík Miroslav-86-108-72389
18.Bareš DavidMartinovský Radek438  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černocký Radek31Bureš Vlastimil31
Votava Zdeněk13Kučera Jaroslav22
Bareš David31Jančařík Miroslav22
Nesvadba Vladan22Martinovský Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16676:523KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Jan
Fibichr Zdeněk
 
 
Kolečkář Marek
Pres Radim
 
 
-8-910-12 1301
2.Sadílek Jan
Jančář Luděk
 
 
Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
-61099 3111
3.Fibichr ZdeněkMahdalíček Josef ml.48-69 3121
4.Ježek JanKolečkář Marek81-46 3131
5.Jančář LuděkPres Radim977  3041
6.Sadílek JanMikoška Ivo858  3051
7.Ježek JanMahdalíček Josef ml.-888-143261
8.Jančář LuděkKolečkář Marek395  3071
9.Sadílek JanPres Radim1195  3081
10.Fibichr ZdeněkMikoška Ivo-81287 3191
11.Jančář LuděkMahdalíček Josef ml.8-10-88732101
12.Sadílek JanKolečkář Marek256  30111
13.Fibichr ZdeněkPres Radim573  30121
14.Ježek JanMikoška Ivo8-851 31131
15.Sadílek JanMahdalíček Josef ml.958  30141
16.Fibichr ZdeněkKolečkář Marek-910104 31151
17.Ježek JanPres Radim639  30161
18.Ježek VítMikoška Ivo-47-8-8 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fibichr Zdeněk40Mahdalíček Josef ml.04
Ježek Jan40Kolečkář Marek04
Jančář Luděk30Pres Radim04
Sadílek Jan40Mikoška Ivo13
Ježek Vít01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportcentrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15662:360TJ Sokol Újezdec - Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 

 
 
WO    3010
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
Panáček Anton
Strnka Adam
 
 
84-10-10113220
3.Lekeš PavelStrnka Adam-11228 3130
4.Švehla MichalGonda Tomáš10-71511 3140
5.Mlýnek PřemyslPanáček Anton-7789 3150
6.Kováč PeterWO    3060
7.Švehla MichalStrnka AdamWO    3070
8.Mlýnek PřemyslGonda Tomáš-6-12-2  0371
9.Kováč PeterPanáček Anton-869-7103281
10.Lekeš PavelWO    3091
11.Mlýnek PřemyslStrnka AdamWO    30101
12.Kováč PeterGonda Tomáš-63-4-8 13102
13.Lekeš PavelPanáček Anton957  30112
14.Švehla MichalWO    30122
15.Kováč PeterStrnka AdamWO    30132
16.Lekeš PavelGonda Tomáš-97106 31142
17.Švehla MichalPanáček Anton77-37 31152
18.Mlýnek PřemyslWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lekeš Pavel30Strnka Adam01
Švehla Michal20Gonda Tomáš22
Mlýnek Přemysl11Panáček Anton04
Kováč Peter11   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:39590:619TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiller Jan
Polášek Lukáš
 
 
Páleníček Jiří
Karal Oldřich
 
 
-84-9-7 1301
2.Fibichr Petr
Polášek Jiří
 
 
Říha Petr
Jániš Pavel
 
 
-8-6-4  0302
3.Šiller JanPáleníček Jiří-78-9793212
4.Polášek LukášKaral Oldřich-11737 3122
5.Fibichr PetrJániš Pavel-84-9763232
6.Polášek JiříŘíha Petr1-6-6-7 1333
7.Polášek LukášPáleníček Jiří77-109 3143
8.Fibichr PetrKaral Oldřich-3-14-11  0344
9.Polášek JiříJániš Pavel-7-4-9  0345
10.Šiller JanŘíha Petr7-10810 3155
11.Fibichr PetrPáleníček Jiří-5-8-10  0356
12.Polášek JiříKaral Oldřich-6-3-7  0357
13.Šiller JanJániš Pavel-77-7-9 1358
14.Polášek LukášŘíha Petr836  3068
15.Polášek JiříPáleníček Jiří-9-5-4  0369
16.Šiller JanKaral Oldřich-958-1273279
17.Polášek LukášJániš Pavel668  3089
18.Fibichr PetrŘíha Petr-7-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šiller Jan31Páleníček Jiří22
Polášek Lukáš40Karal Oldřich22
Fibichr Petr13Jániš Pavel22
Polášek Jiří04Říha Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy