Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10420:327TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Martin
Marat Filip
 
 
Krásl Libor
Stehlík Martin
 
 
6-6-14963210
2.Rochowanski Pavel
Rochowanski Jan
 
 
Kočvara Vlastimil
Poncar Patrik
 
 
887  3020
3.Průša MartinKrásl Libor-8-7-7  0321
4.Rochowanski PavelKočvara Vlastimil877  3031
5.Rochowanski JanStehlík Martin-9-9-7  0332
6.Marat FilipPoncar Patrik731  3042
7.Rochowanski PavelKrásl Libor6714  3052
8.Rochowanski JanKočvara Vlastimil797  3062
9.Marat FilipStehlík Martin6510  3072
10.Průša MartinPoncar Patrik655  3082
11.Rochowanski JanKrásl Libor-89108 3192
12.Marat FilipKočvara Vlastimil-8849 31102
13.Průša MartinStehlík Martin         
14.Rochowanski PavelPoncar Patrik         
15.Marat FilipKrásl Libor         
16.Průša MartinKočvara Vlastimil         
17.Rochowanski PavelStehlík Martin         
18.Rochowanski JanPoncar Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Martin11Krásl Libor12
Rochowanski Pavel20Kočvara Vlastimil03
Rochowanski Jan21Stehlík Martin11
Marat Filip30Poncar Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:31652:610TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Prokš Vladimír
Píšan Ondřej
 
 
935  3010
2.Krameš Jan st.
Pešina Jiří
 
 
Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
WO    3020
3.Krameš Jan st.Prokš Vladimír-11-796-122321
4.Zunt ZdeněkPíšan Ondřej9107  3031
5.Pešina JiříTichý Květoslav-11-39-8 1332
6.Pospíšil MilanKára Petr3714  3042
7.Zunt ZdeněkProkš Vladimír-116-7-8 1343
8.Pešina JiříPíšan Ondřej-22-11-6 1344
9.Pospíšil MilanTichý Květoslav568  3054
10.Krameš Jan st.Kára Petr648  3064
11.Pešina JiříProkš Vladimír8-5-1-1 1365
12.Pospíšil MilanPíšan Ondřej784  3075
13.Krameš Jan st.Tichý Květoslav14-5-7-9 1376
14.Zunt ZdeněkKára Petr-56-109-82377
15.Pospíšil MilanProkš Vladimír4-476 3187
16.Krameš Jan st.Píšan Ondřej-7-810-7 1388
17.Zunt ZdeněkTichý Květoslav9-810-9-82389
18.Pešina JiříKára Petr9-47-12-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krameš Jan st.13Prokš Vladimír31
Zunt Zdeněk13Píšan Ondřej22
Pešina Jiří04Tichý Květoslav31
Pospíšil Milan40Kára Petr22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38683:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abdullin Denis
Podrazil Václav
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
-8-7-9  0301
2.Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
-1199-7-92302
3.Červenka JanHubinger Lukáš-4588 3112
4.Bozděch JanPištora Josef-78-7893222
5.Podrazil VáclavHaralík Stanislav-6-49-5 1323
6.Abdullin DenisVotípka Emanuel-8886 3133
7.Bozděch JanHubinger Lukáš-510-78-72334
8.Podrazil VáclavPištora Josef-29-81043244
9.Abdullin DenisHaralík Stanislav-65-11763254
10.Červenka JanVotípka Emanuel71010  3064
11.Podrazil VáclavHubinger Lukáš-9698 3174
12.Abdullin DenisPištora Josef411-10-7-102375
13.Červenka JanHaralík Stanislav56-84 3185
14.Bozděch JanVotípka Emanuel-7-3-4  0386
15.Abdullin DenisHubinger Lukáš87-5-7-82387
16.Červenka JanPištora Josef10-8-9-8 1388
17.Bozděch JanHaralík Stanislav-6738 3198
18.Podrazil VáclavVotípka Emanuel-7-5-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Jan31Hubinger Lukáš22
Bozděch Jan22Pištora Josef22
Podrazil Václav22Haralík Stanislav13
Abdullin Denis22Votípka Emanuel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32316:442TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Žydel Jan
 
 
Charamza Ondřej st.
Suchomel Tomáš
 
 
-8-710-11 1301
2.Mach Jakub
Skříčková Ivana
 
 
Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
-8-7-6  0302
3.Vojáček MilošCharamza Ondřej st.8-89-11133212
4.Žydel JanSuchomel Tomáš-8-7-6  0313
5.Skříčková IvanaJež Dominik-89-7-6 1314
6.Mach JakubVyskočil Michal-87-5-4 1315
7.Žydel JanCharamza Ondřej st.-76-8-9 1316
8.Skříčková IvanaSuchomel TomášWO    0317
9.Mach JakubJež Dominik88-9-9-102318
10.Vojáček MilošVyskočil Michal-87-8-8 1319
11.Skříčková IvanaCharamza Ondřej st.WO    03110
12.Mach JakubSuchomel Tomáš         
13.Vojáček MilošJež Dominik         
14.Žydel JanVyskočil Michal         
15.Mach JakubCharamza Ondřej st.         
16.Vojáček MilošSuchomel Tomáš         
17.Žydel JanJež Dominik         
18.Skříčková IvanaVyskočil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojáček Miloš11Charamza Ondřej st.11
Žydel Jan02Suchomel Tomáš10
Skříčková Ivana01Jež Dominik20
Mach Jakub02Vyskočil Michal20
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25609:563TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Dorko Tomáš
Gomola Jan
 
 
987  3010
2.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Lebl Ondřej
Král Lukáš
 
 
-912127 3120
3.Hudek TomášGomola Jan8-12-7-7 1321
4.Branžovský MilanLebl Ondřej6-878 3131
5.Fexa MartinDorko Tomáš966  3041
6.Kárník TomášKrál Lukáš-8-5113-82342
7.Branžovský MilanGomola Jan118-7-9-52343
8.Fexa MartinLebl Ondřej-6-9-12  0344
9.Kárník TomášDorko Tomáš933  3054
10.Hudek TomášKrál Lukáš877  3064
11.Fexa MartinGomola Jan-6-2-6  0365
12.Kárník TomášLebl Ondřej-8-1015-8 1366
13.Hudek TomášDorko Tomáš109-3-1263276
14.Branžovský MilanKrál Lukáš667  3086
15.Kárník TomášGomola Jan4811  3096
16.Hudek TomášLebl Ondřej-9-9-9  0397
17.Branžovský MilanDorko Tomáš939  30107
18.Fexa MartinKrál Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hudek Tomáš22Gomola Jan31
Branžovský Milan31Lebl Ondřej31
Fexa Martin12Dorko Tomáš04
Kárník Tomáš22Král Lukáš12
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:34424:498SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Herrmann Vít
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-95-8-7 1301
2.Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
67-3-853211
3.Jírovec MartinBeran Matěj9-7-10-8 1312
4.Vidlák MilošBeran Tomáš-8-10-9  0313
5.Herrmann VítPlachý Jiří7-3-13-6 1314
6.Hák ZdeněkNavrátil Jiří-89-9693224
7.Vidlák MilošBeran Matěj-86-3-9 1325
8.Herrmann VítBeran Tomáš-711-712-12326
9.Hák ZdeněkPlachý Jiří82-3-2-32327
10.Jírovec MartinNavrátil Jiří-8-99-8 1328
11.Herrmann VítBeran Matěj-8-7-8  0329
12.Hák ZdeněkBeran Tomáš-9-115-6 13210
13.Jírovec MartinPlachý Jiří-8-7-8  03  
14.Vidlák MilošNavrátil Jiří         
15.Hák ZdeněkBeran Matěj         
16.Jírovec MartinBeran Tomáš         
17.Vidlák MilošPlachý Jiří         
18.Herrmann VítNavrátil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Martin02Beran Matěj30
Vidlák Miloš02Beran Tomáš30
Herrmann Vít03Plachý Jiří20
Hák Zdeněk12Navrátil Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS