Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:34706:674TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutil Jan
Černý Martin
 
 
Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
6108  3010
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
3-88-10-92311
3.Kutil JanŘepík Jaroslav8-69-6103221
4.Černý MartinGruber Josef88-7-6-32322
5.Forgáč AndrejKubera František3-827 3132
6.Flekač TomášMazánek Jiří8-977 3142
7.Černý MartinŘepík Jaroslav9-488 3152
8.Forgáč AndrejGruber Josef-4-55-7 1353
9.Flekač TomášKubera František74-7-7-72354
10.Kutil JanMazánek Jiří-7-8-5  0355
11.Forgáč AndrejŘepík Jaroslav1110-77 3165
12.Flekač TomášGruber Josef97-8-12-112366
13.Kutil JanKubera František29-1110 3176
14.Černý MartinMazánek Jiří-84-6-9 1377
15.Flekač TomášŘepík Jaroslav9-9-3673287
16.Kutil JanGruber Josef-9-1191133297
17.Černý MartinKubera František7-1011-9432107
18.Forgáč AndrejMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutil Jan31Řepík Jaroslav04
Černý Martin22Gruber Josef31
Forgáč Andrej21Kubera František13
Flekač Tomáš22Mazánek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:34674:650AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Gaydoš Vít
Kubový Jan
 
 
796  3010
2.Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
Stano Peter
Panský Lukáš
 
 
9-8-88-72311
3.Milek PetrGaydoš Vít-9998 3121
4.Provazník PetrStano Peter-51097 3131
5.Rulec JakubPanský Lukáš-8-6-7  0332
6.Fišar MartinKubový Jan764  3042
7.Provazník PetrGaydoš Vít-5-77-5 1343
8.Rulec JakubStano Peter8-6-4-8 1344
9.Fišar MartinPanský Lukáš211-106 3154
10.Milek PetrKubový Jan-1033-9-72355
11.Rulec JakubGaydoš Vít-8-959-102356
12.Fišar MartinStano Peter459  3066
13.Milek PetrPanský Lukáš678  3076
14.Provazník PetrAnnayev Sanjar112-6-8-92377
15.Fišar MartinGaydoš Vít8-6-79-82378
16.Milek PetrStano Peter-88-9-6 1379
17.Provazník PetrPanský Lukáš106-117 3189
18.Rulec JakubAnnayev Sanjar9-6-7-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milek Petr22Gaydoš Vít31
Provazník Petr22Stano Peter22
Rulec Jakub04Panský Lukáš13
Fišar Martin31Kubový Jan11
   Annayev Sanjar20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29603:595TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Balák Pavel
Průša Ondřej
 
 
6-89-8103210
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
-9-3-7  0311
3.Remunda ŠtěpánNejedlý Pavel-7-9-15  0312
4.Horák DominikBalák Pavel-87-9-9 1313
5.Vokurka MiloslavŠimáček Milan-10-1-7  0314
6.Chlumský PetrPrůša Ondřej568  3024
7.Horák DominikNejedlý Pavel-8-812-8 1325
8.Vokurka MiloslavBalák Pavel1198  3035
9.Chlumský PetrŠimáček Milan859  3045
10.Remunda ŠtěpánPrůša Ondřej888  3055
11.Vokurka MiloslavNejedlý Pavel-9-3-8  0356
12.Chlumský PetrBalák Pavel-9-106-7 1357
13.Remunda ŠtěpánŠimáček Milan97-88 3167
14.Horák DominikPrůša Ondřej889  3077
15.Chlumský PetrNejedlý Pavel996  3087
16.Remunda ŠtěpánBalák Pavel-9-471043297
17.Horák DominikŠimáček Milan-6-87-7 1398
18.Vokurka MiloslavPrůša Ondřej789  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Remunda Štěpán31Nejedlý Pavel31
Horák Dominik13Balák Pavel22
Vokurka Miloslav22Šimáček Milan22
Chlumský Petr31Průša Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37627:642TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
Sklenář Ondřej
Kaba Radka
 
 
7-884 3110
2.Moravec Roman
Müller Radek
 
 
Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
-3-4-6  0311
3.Hondlík JosefSklenář Ondřej2-16-710-42312
4.Moravec RomanPospíšil David-6-9-10  0313
5.Veselý LubošKaba Radka-9-109-6 1314
6.Müller RadekBohumský Petr108 2 3024
7.Moravec RomanSklenář Ondřej-6-9-3  0325
8.Veselý LubošPospíšil David107-67 3135
9.Müller RadekKaba Radka14-95-8-102336
10.Hondlík JosefBohumský Petr7-777 3146
11.Veselý LubošSklenář Ondřej-9747 3156
12.Müller RadekPospíšil David8-9144 3166
13.Hondlík JosefKaba Radka-9102-6-62367
14.Moravec RomanBohumský Petr-68-9-4 1368
15.Müller RadekSklenář Ondřej-8-99-6 1369
16.Hondlík JosefPospíšil David-49-9463279
17.Moravec RomanKaba Radka-59-9-8 13710
18.Veselý LubošBohumský Petr-85-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hondlík Josef22Sklenář Ondřej31
Moravec Roman04Pospíšil David13
Veselý Luboš21Kaba Radka40
Müller Radek22Bohumský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26574:522PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Ambrož Jiří
Kucharčík Jan
 
 
-12-108953210
2.Rys Vilém
Ploc Marek
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
-9-9-8  0311
3.Ploc MarekVeselý Vojtěch-86-5-7 1312
4.Hron JiříZámyslický Jaroslav-6783 3122
5.Němeček JiříAmbrož Jiří10-9-9523232
6.Rys VilémKucharčík Jan687  3042
7.Hron JiříVeselý Vojtěch-6-78-9 1343
8.Němeček JiříZámyslický Jaroslav89-7-393253
9.Rys VilémAmbrož Jiří866  3063
10.Ploc MarekKucharčík Jan-8-88-6 1364
11.Němeček JiříVeselý Vojtěch9-1287 3174
12.Rys VilémZámyslický Jaroslav2314  3084
13.Ploc MarekAmbrož Jiří-6-8-9  0385
14.Hron JiříKucharčík Jan-87-86103295
15.Rys VilémVeselý Vojtěch-7692 31105
16.Ploc MarekZámyslický Jaroslav         
17.Hron JiříAmbrož Jiří         
18.Němeček JiříKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek03Veselý Vojtěch22
Hron Jiří21Zámyslický Jaroslav03
Němeček Jiří30Ambrož Jiří12
Rys Vilém40Kucharčík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22551:507TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Kocábek Pavel
 
 
Růžička Filip
Mirovský Ondřej
 
 
-9-947-102301
2.Srnka Jan
Přáda Jaroslav
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
-91058 3111
3.Přáda JaroslavRůžička Filip8-9-8983221
4.Kocábek PavelVomlel Lukáš474  3031
5.Budík Bohuslav st.Mirovský Ondřej-10-109793241
6.Srnka JanPolcar Vojtěch88-7-9-92342
7.Kocábek PavelRůžička Filip713-58 3152
8.Budík Bohuslav st.Vomlel Lukáš8-9-6-9 1353
9.Srnka JanMirovský Ondřej87-104 3163
10.Přáda JaroslavPolcar Vojtěch865  3073
11.Budík Bohuslav st.Růžička FilipWO    0374
12.Srnka JanVomlel Lukáš9-6-7993284
13.Přáda JaroslavMirovský Ondřej-9459 3194
14.Kocábek PavelPolcar Vojtěch8910  30104
15.Srnka JanRůžička Filip799  30  
16.Přáda JaroslavVomlel Lukáš         
17.Kocábek PavelMirovský Ondřej         
18.Budík Bohuslav st.Polcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přáda Jaroslav30Růžička Filip02
Kocábek Pavel30Vomlel Lukáš12
Budík Bohuslav st.11Mirovský Ondřej03
Srnka Jan21Polcar Vojtěch12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy