Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:36499:576TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Zdeněk
Kopecký Jan
 
 
Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
-4-611-3 1301
2.Chaloupek Petr
Novotný Marek
 
 
Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
1024  3011
3.Novotný MarekČížek Václav5-6-94-42312
4.Kopecký JanKreis Pavel-5-4-3  0313
5.Chvátal ZdeněkMička Zdeněk-6-4-7  0314
6.Chaloupek PetrKrupa Zdeněk7-862 3124
7.Kopecký JanČížek Václav-4-2-4  0325
8.Chvátal ZdeněkKreis Pavel-4-5-13  0326
9.Chaloupek PetrMička Zdeněk1065  3036
10.Novotný MarekKrupa Zdeněk8-9-77103246
11.Chvátal ZdeněkČížek Václav-4-8-7  0347
12.Chaloupek PetrKreis Pavel-97-8-8 1348
13.Novotný MarekMička Zdeněk-88-8893258
14.Kopecký JanKrupa Zdeněk-5-6-5  0359
15.Chaloupek PetrČížek Václav648  3069
16.Novotný MarekKreis Pavel-651014 3179
17.Kopecký JanMička Zdeněk-5-3-6  03710
18.Chvátal ZdeněkKrupa Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Marek31Čížek Václav31
Kopecký Jan04Kreis Pavel31
Chvátal Zdeněk03Mička Zdeněk22
Chaloupek Petr31Krupa Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:34528:547AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karpíšek Ondřej
Provazník Lukáš
 
 
Melíšek Martin
Šusta Petr
 
 
-9-5-8  0301
2.Hejný Jakub
Runštuk Tomáš
 
 
Jedlička Jan
Jech Martin
 
 
5-67-783211
3.Provazník LukášMelíšek Martin-8-7-10  0312
4.Runštuk Tomᚊusta Petr-4-2-5  0313
5.Hejný JakubJedlička Jan47-108 3123
6.Karpíšek OndřejJech Martin295  3033
7.Runštuk TomášMelíšek Martin-5-4-8  0334
8.Hejný JakubŠusta Petr9-5-8-6 1335
9.Karpíšek OndřejJedlička Jan9-106-2-62336
10.Provazník LukášJech Martin937  3046
11.Hejný JakubMelíšek Martin-9-8-8  0347
12.Karpíšek OndřejŠusta Petr8-977 3157
13.Provazník LukášJedlička Jan-9-10-9  0358
14.Runštuk TomášJech Martin255  3068
15.Karpíšek OndřejMelíšek Martin8-65-10-92369
16.Provazník Lukᚊusta Petr4910  3079
17.Runštuk TomášJedlička Jan-5-6-8  03710
18.Hejný JakubJech Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Lukáš22Melíšek Martin40
Runštuk Tomáš13Šusta Petr22
Hejný Jakub12Jedlička Jan31
Karpíšek Ondřej22Jech Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29633:591TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Martin
Procházka Ivan st.
 
 
Kozel Rudolf
Šrytr Petr
 
 
-6-3-2  0301
2.Rezek Jan st.
Sejpka Ladislav
 
 
Vícha Matěj
Lanžhotský Vojtěch
 
 
-8-99133211
3.Rejent MartinKozel Rudolf-118-6-4 1312
4.Sejpka LadislavVícha Matěj67-710 3122
5.Rezek Jan st.Šrytr Petr-99-7-7 1323
6.Procházka Ivan st.Lanžhotský Vojtěch-1-3107-62324
7.Sejpka LadislavKozel Rudolf949  3034
8.Rezek Jan st.Vícha Matěj1276  3044
9.Procházka Ivan st.Šrytr Petr89-3-8-102345
10.Rejent MartinLanžhotský Vojtěch-8-99-9 1346
11.Rezek Jan st.Kozel Rudolf10-68-5-62347
12.Procházka Ivan st.Vícha Matěj6-7-9533257
13.Rejent MartinŠrytr Petr914  3067
14.Sejpka LadislavLanžhotský Vojtěch855  3077
15.Procházka Ivan st.Kozel Rudolf1053  3087
16.Rejent MartinVícha Matěj59-7-1063297
17.Sejpka LadislavŠrytr Petr511-97 31107
18.Rezek Jan st.Lanžhotský Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Martin22Kozel Rudolf22
Sejpka Ladislav40Vícha Matěj04
Rezek Jan st.12Šrytr Petr22
Procházka Ivan st.22Lanžhotský Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:35656:616TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Holštein Jaroslav
 
 
Rychtarik David
Jeřábek Michal
 
 
7-77-763210
2.Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
-6-88-5 1311
3.Krieger KarelHořínek Pavel-89-9-5 1312
4.Mikšátko RomanTrnka Miloš-447-663222
5.Holštein JaroslavRychtarik David8-848 3132
6.Hajný JosefJeřábek Michal-49-5-6 1333
7.Mikšátko RomanHořínek Pavel0-66-1093243
8.Holštein JaroslavTrnka Miloš34-72 3153
9.Hajný JosefRychtarik David-8-5-11  0354
10.Krieger KarelJeřábek Michal484  3064
11.Holštein JaroslavHořínek Pavel5-92-763274
12.Hajný JosefTrnka Miloš106-8-8-32375
13.Krieger KarelRychtarik David-677-9-62376
14.Mikšátko RomanJeřábek Michal7-84-353286
15.Hajný JosefHořínek Pavel-8-8-8  0387
16.Krieger KarelTrnka Miloš8810  3097
17.Mikšátko RomanRychtarik David8-13-83532107
18.Holštein JaroslavJeřábek Michal325  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Karel22Hořínek Pavel22
Mikšátko Roman40Trnka Miloš13
Holštein Jaroslav30Rychtarik David22
Hajný Josef04Jeřábek Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16527:431TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
Zábranský Josef
Bilanská Dominika
 
 
766  3010
2.Brýna Karel
Fuček Miloslav
 
 
Margaritov Dimitr
Sabuka David
 
 
-7768 3120
3.Fiala AlešSabuka David10-89-5-102321
4.Brýna KarelZábranský Josef-91175 3131
5.Bárta VítMargaritov Dimitr686  3041
6.Fuček MiloslavBilanská Dominika258  3051
7.Brýna KarelSabuka David3-4-9-12 1352
8.Bárta VítZábranský Josef6-899 3162
9.Fuček MiloslavMargaritov Dimitr965  3072
10.Fiala AlešBilanská Dominika78-77 3182
11.Bárta VítSabuka David9-6-6-7 1383
12.Fuček MiloslavZábranský Josef6-8-814-92384
13.Fiala AlešMargaritov Dimitr556  3094
14.Brýna KarelBilanská Dominika956  30104
15.Fuček MiloslavSabuka David         
16.Fiala AlešZábranský Josef         
17.Brýna KarelMargaritov Dimitr         
18.Bárta VítBilanská Dominika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Aleš21Sabuka David30
Brýna Karel21Zábranský Josef12
Bárta Vít21Margaritov Dimitr03
Fuček Miloslav21Bilanská Dominika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:37478:570TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Bláhová Kateřina
 
 
Najbertová Lucie
Sochor David
 
 
-81168 3110
2.Hanek Stanislav st.
Mládek Bohuslav
 
 
Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
-4-29-10 1311
3.Mládek BohuslavVokál Jan-9-5-8  0312
4.Dušek JiříSochor David-8711-3-42313
5.Hanek Stanislav st.Koutník Roman-8-2-5  0314
6.Doan Manh HungNajbertová Lucie7-87-793224
7.Dušek JiříVokál Jan-11-7-8  0325
8.Hanek Stanislav st.Sochor David-9-6-8  0326
9.Doan Manh HungKoutník Roman-11-126663236
10.Mládek BohuslavNajbertová Lucie6-9812 3146
11.Hanek Stanislav st.Vokál Jan-4-3-10  0347
12.Doan Manh HungSochor David-116-8-7 1348
13.Mládek BohuslavKoutník Roman9-799 3158
14.Dušek JiříNajbertová Lucie-6-6-9  0359
15.Doan Manh HungVokál Jan-5-7-7  03510
16.Mládek BohuslavSochor David1010   20  
17.Dušek JiříKoutník Roman         
18.Hanek Stanislav st.Najbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav21Vokál Jan40
Dušek Jiří03Sochor David30
Hanek Stanislav st.03Koutník Roman12
Doan Manh Hung22Najbertová Lucie12
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy