Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bíza Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20548:468TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Toufar Jan
 
 
Kantorek Jiří
Hodas David
 
 
9-7-97-82301
2.Šefr Filip
Juroška Ivan
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
9-9-6-11 1302
3.Juroška IvanSvojanovský Radim547  3012
4.Šefr FilipHodas David-4-9-6  0313
5.Toufar JanKantorek Jiří887  3023
6.Svoboda LiborČopián Štefan5-17105 3133
7.Šefr FilipSvojanovský Radim667  3043
8.Toufar JanHodas David666  3053
9.Svoboda LiborKantorek Jiří3-645 3163
10.Juroška IvanČopián Štefan8-8-8-7 1364
11.Toufar JanSvojanovský Radim994  3074
12.Svoboda LiborHodas David10-6127 3184
13.Juroška IvanKantorek Jiří-9368 3194
14.Šefr FilipČopián Štefan-44-8-10 1395
15.Svoboda LiborSvojanovský Radim58-411 31105
16.Juroška IvanHodas David         
17.Šefr FilipKantorek Jiří         
18.Toufar JanČopián Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juroška Ivan21Svojanovský Radim04
Šefr Filip12Hodas David12
Toufar Jan30Kantorek Jiří03
Svoboda Libor40Čopián Štefan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Kopřiva Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:Galatík Pavel
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16524:406TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
2125  3010
2.Mocek Jan
Galatík Pavel
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
89-11-7-102311
3.Mocek JanŠesták Radek-10-83-10 1312
4.Laicman PetrTáborský Jiří-8-3-8  0313
5.Charitonov VitalijKřepelka Tomáš427  3023
6.Galatík PavelFlodr Tomáš835  3033
7.Laicman PetrŠesták Radek646  3043
8.Charitonov VitalijTáborský Jiří-886-883253
9.Galatík PavelDostál Jiří867  3063
10.Mocek JanFlodr Tomáš657  3073
11.Charitonov VitalijŠesták Radek52-6-7-72374
12.Galatík PavelTáborský Jiří84-97 3184
13.Mocek JanDostál Jiří810-138 3194
14.Laicman PetrFlodr Tomáš7611  30104
15.Galatík PavelŠesták Radek         
16.Mocek JanTáborský Jiří         
17.Laicman PetrDostál Jiří         
18.Charitonov VitalijFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan21Šesták Radek21
Laicman Petr21Táborský Jiří12
Charitonov Vitalij21Křepelka Tomáš01
Galatík Pavel30Flodr Tomáš03
   Dostál Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Chvátal Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Chvátal Pavel ml.
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32498:525SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Marek
Palát Jiří ml.
 
 
Brhel Štěpán
Podrazil David
 
 
5-848 3110
2.Svoboda Aleš
Kříž Jaromír
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
-878-7-112311
3.Palát Jiří ml.Brhel Štěpán-13-8-7  0312
4.Svoboda AlešHromek Filip-49-10-2 1313
5.Kříž JaromírPodrazil David736  3023
6.Čermák MarekMikeska Jaroslav5-3-6-6 1324
7.Svoboda AlešBrhel Štěpán9-5-9-7 1325
8.Kříž JaromírHromek Filip-12-5-8  0326
9.Čermák MarekPodrazil David927  3036
10.Palát Jiří ml.Mikeska Jaroslav-59-511-82337
11.Kříž JaromírBrhel Štěpán7-8-127-52338
12.Čermák MarekHromek Filip-8710-7-102339
13.Palát Jiří ml.Podrazil David58-95 3149
14.Svoboda ZdeněkMikeska Jaroslav-10-7-9  03410
15.Čermák MarekBrhel Štěpán         
16.Palát Jiří ml.Hromek Filip         
17.Svoboda ZdeněkPodrazil David         
18.Kříž JaromírMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palát Jiří ml.12Brhel Štěpán30
Svoboda Aleš02Hromek Filip30
Kříž Jaromír12Podrazil David03
Čermák Marek12Mikeska Jaroslav30
Svoboda Zdeněk01   
S: Svoboda Ales za Svoboda Zdeněk



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35519:565TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Pavel
Javůrek Martin
 
 
Lamač Petr
Kurka Milan
 
 
-108810 3110
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
34-4-763220
3.Hort PavelRyšavý Michal955  3030
4.Palbuchta JiříKolařík Jan-84-511-72331
5.Javůrek MartinLamač Petr-4-6-5  0332
6.Babák PetrKurka Milan995  3042
7.Palbuchta JiříRyšavý Michal-7-5-10  0343
8.Javůrek MartinKolařík Jan-1-8-7  0344
9.Babák PetrLamač Petr-129-6-6 1345
10.Hort PavelKurka Milan6129  3055
11.Javůrek MartinRyšavý Michal-7-9-4  0356
12.Babák PetrKolařík Jan-104-7-8 1357
13.Hort PavelLamač Petr-11-10-4  0358
14.Palbuchta JiříKurka Milan86-9-573268
15.Babák PetrRyšavý Michal11-7-62-102369
16.Hort PavelKolařík Jan-7-7-8  03610
17.Palbuchta JiříLamač Petr45-7  21  
18.Javůrek MartinKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Pavel22Ryšavý Michal31
Palbuchta Jiří12Kolařík Jan40
Javůrek Martin03Lamač Petr30
Babák Petr13Kurka Milan03
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Topič Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18511:456TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Josef
Král Filip
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
8-610-693210
2.Konečný Lukáš
Bednář Matěj
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
-11-12-6  0311
3.Konečný LukášJírek Jan711-99 3121
4.Plšek JosefPluhař Jan598  3031
5.Bednář MatějVeselský Roman-576-5-72332
6.Král FilipVeselský Tomáš896  3042
7.Plšek JosefJírek Jan69-96 3152
8.Bednář MatějPluhař Jan-7-610-8 1353
9.Král FilipVeselský Roman56-1111 3163
10.Konečný LukášVeselský Tomáš-131157 3173
11.Bednář MatějJírek Jan6-6-4863283
12.Král FilipPluhař Jan565  3093
13.Konečný LukášVeselský Roman8-978 31103
14.Plšek JosefVeselský Tomáš-65   11  
15.Král FilipJírek Jan         
16.Konečný LukášPluhař Jan         
17.Plšek JosefVeselský Roman         
18.Bednář MatějVeselský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Lukáš30Jírek Jan03
Plšek Josef20Pluhař Jan12
Bednář Matěj12Veselský Roman12
Král Filip30Veselský Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Polášek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Koníček Marek
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:15 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34393:478HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Bruckner Tomáš
 
 
Kanta František
Karel Filip
 
 
5-107-373210
2.Vašíček Jan
Gajdoschík Adrián
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-8-9-10  0311
3.Darmovzal ZdeněkKarel Filip-7-125-8 1312
4.Vašíček JanBárta Daniel-11-2-5  0313
5.Bruckner TomášJadrný Šimon6-49-953223
6.Gajdoschík AdriánKanta František-9-9-3  0324
7.Vašíček JanKarel Filip8-9-84-102325
8.Bruckner TomášBárta Daniel-710-9-6 1326
9.Gajdoschík AdriánJadrný Šimon-611-3-7 1327
10.Darmovzal ZdeněkKanta František-5-3-7  0328
11.Bruckner TomášKarel Filip7210  3038
12.Gajdoschík AdriánBárta Daniel-8-9-5  0339
13.Darmovzal ZdeněkJadrný Šimon-4-5-5  03310
14.Vašíček JanKanta František-5    01  
15.Gajdoschík AdriánKarel Filip         
16.Darmovzal ZdeněkBárta Daniel         
17.Vašíček JanJadrný Šimon         
18.Bruckner TomášKanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Darmovzal Zdeněk03Karel Filip21
Vašíček Jan02Bárta Daniel30
Bruckner Tomáš21Jadrný Šimon21
Gajdoschík Adrián03Kanta František20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS