Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Langrová Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:Dufková Eva
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:27330:404KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aubusová Gabriela
Smejkalová Blanka
 
 
Dosedělová Michaela
Ajdini Tereza
 
 
6-107-5-112301
2.Kolegarová ŠárkaAjdini Tereza-9-78-6 1302
3.Aubusová GabrielaKoutská Marie-6-3-5  0303
4.Smejkalová BlankaDosedělová Michaela-5-11-3  0304
5.Aubusová GabrielaAjdini Tereza-7667 3114
6.Kolegarová ŠárkaDosedělová Michaela11-4-5-8 1315
7.Smejkalová BlankaKoutská Marie6-7-79103225
8.Aubusová GabrielaDosedělová Michaela-88-12-5 1326
9.Smejkalová BlankaAjdini Tereza105-9-8-82327
10.Kolegarová ŠárkaKoutská Marie-6-5-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolegarová Šárka03Ajdini Tereza21
Aubusová Gabriela12Koutská Marie21
Smejkalová Blanka12Dosedělová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Čurda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Kalášková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Rudolfa Frimla 816, Trutnov, 541 01, nad vlakovým nádražímRozhodčí:Jiránek Tomáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24338:385SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Albrechtová Renata
Holá Natálie
 
 
Pařízková Monika
Nykodýmová Natálie
 
 
-10-9-7  0301
2.Albrechtová RenataNykodýmová Natálie-8-888103211
3.Holá NatálieAbsolonová Marie59-6-1-82312
4.Hronešová JanaPařízková Monika-9-89-6 1313
5.Holá NatálieNykodýmová Natálie9-7-5-9 1314
6.Albrechtová RenataPařízková Monika-9-58-8 1315
7.Hronešová JanaAbsolonová Marie8-466 3125
8.Holá NatáliePařízková Monika-5-7-8  0326
9.Hronešová JanaNykodýmová Natálie-5-57-8 1327
10.Albrechtová RenataAbsolonová Marie2916  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Albrechtová Renata21Nykodýmová Natálie21
Holá Natálie03Absolonová Marie12
Hronešová Jana12Pařízková Monika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - StřekovRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:17394:366SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
Svobodová Helena
Chocová Alena
 
 
-87-56123210
2.Munková IrenaDvořáková Anna-9368 3120
3.Nováková MartinaSvobodová Helena-69-3-6 1321
4.Smíšková MartinaChocová Alena55-10-9-62322
5.Nováková MartinaDvořáková Anna594  3032
6.Munková IrenaChocová Alena999  3042
7.Smíšková MartinaSvobodová Helena-412-59-42343
8.Nováková MartinaChocová Alena86-98 3153
9.Smíšková MartinaDvořáková Anna8-987 3163
10.Munková IrenaSvobodová Helena-102-11-10 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena21Dvořáková Anna03
Nováková Martina21Svobodová Helena30
Smíšková Martina12Chocová Alena12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:Málek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Petržílková Eliška
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12351:303TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Bartoňová Jitka
Veletová Ilona
 
 
7710  3010
2.Prášilová PetraSchoberová Martina8-779 3120
3.Eisnerová HedaVeletová Ilona7124  3030
4.Petržílková EliškaBartoňová Jitka8-9-38-62331
5.Eisnerová HedaSchoberová Martina804  3041
6.Prášilová PetraBartoňová Jitka-7-9-8  0342
7.Petržílková EliškaBartoňová Tereza10-61018 3152
8.Eisnerová HedaBartoňová Jitka880  3062
9.Petržílková EliškaSchoberová Martina-9-6-5  0363
10.Prášilová PetraBartoňová Tereza-8756 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prášilová Petra21Schoberová Martina12
Eisnerová Heda30Veletová Ilona01
Petržílková Eliška12Bartoňová Jitka21
   Bartoňová Tereza02
Družstvo Slovan KST Bohnice \\\\\\\\\\\\\\\"B\\\\\\\\\\\\\\\" střídalo - zápas č. 7.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS