Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 SKST Rohatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jaroslav
Salaba Petr
 
 
Fučík Jakub
Říha Martin
 
 
     3110
2.Příkaský Libor
Rybecký Jakub
 
 
Stupavský Jakub
Král Ondřej
 
 
     3020
3.Hruška JaroslavŘíha Martin     3230
4.Rybecký JakubFučík Jakub     3140
5.Salaba PetrKrál Ondřej     3150
6.Příkaský LiborStupavský Jakub     3060
7.Rybecký JakubŘíha Martin     3070
8.Salaba PetrFučík Jakub     3080
9.Příkaský LiborKrál Ondřej     3090
10.Hruška JaroslavStupavský Jakub     30100
11.Maňák PatrikŘíha Martin     03101
12.Příkaský LiborFučík Jakub     31111
13.Hruška JaroslavKrál Ondřej     23112
14.Rybecký JakubStupavský Jakub     30122
15.Příkaský LiborŘíha Martin     32132
16.Hruška JaroslavFučík Jakub     30142
17.Rybecký JakubKrál Ondřej     30152
18.Maňák PatrikStupavský Jakub     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jaroslav31Říha Martin13
Rybecký Jakub40Fučík Jakub04
Salaba Petr20Král Ondřej13
Příkaský Libor40Stupavský Jakub04
Maňák Patrik11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna-přísálí Vlkoš 135Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:167:48 Tělovýchovná jednota Mikulčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrůšek Tomáš
Zelinka Filip
 
 
Pinda Dušan
Zelinka Vlastimil
 
 
     0301
2.Šmídová Kamila
Jarýn Michal
 
 
Valuch David
Hubáček Vojtěch
 
 
     0302
3.Ondrůšek TomášPinda Dušan     0303
4.Jarýn MichalValuch David     3013
5.Šmídová KamilaHubáček Vojtěch     0314
6.Zelinka FilipZelinka Vlastimil     0315
7.Jarýn MichalPinda Dušan     0316
8.Šmídová KamilaValuch David     0317
9.Zelinka FilipHubáček Vojtěch     0318
10.Ondrůšek TomášZelinka Vlastimil     0319
11.Šmídová KamilaPinda Dušan     03110
12.Zelinka FilipValuch David     03111
13.Ondrůšek TomášHubáček Vojtěch     03112
14.Jarýn MichalZelinka Vlastimil     30212
15.Zelinka FilipPinda Dušan     03213
16.Ondrůšek VlastislavValuch David     03214
17.Jarýn MichalHubáček Vojtěch     13215
18.Šmídová KamilaZelinka Vlastimil     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondrůšek Tomáš03Pinda Dušan40
Jarýn Michal22Valuch David31
Šmídová Kamila04Hubáček Vojtěch40
Zelinka Filip04Zelinka Vlastimil31
Ondrůšek Vlastislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:52 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Waldhans Lukáš
Zdařil Petr
 
 
Theuer Tomáš
Všetička Martin
 
 
     1301
2.Antošová Jolana
Zdařilová Martina
 
 
Pařízek Richard
Surman Damien
 
 
     0302
3.Waldhans LukášPařízek Richard     0303
4.Zdařil PetrSurman Damien     0304
5.Antošová JolanaVšetička Martin     1305
6.Zdařilová MartinaTheuer Tomáš     0306
7.Zdařil PetrPařízek Richard     0307
8.Antošová JolanaSurman Damien     0308
9.Zdařilová MartinaVšetička Martin     3218
10.Waldhans LukášTheuer Tomáš     1319
11.Antošová JolanaPařízek Richard     03110
12.Zdařilová MartinaSurman Damien     03111
13.Waldhans LukášVšetička Martin     03112
14.Zdařil PetrTheuer Tomáš     13113
15.Zdařilová MartinaPařízek Richard     03114
16.Waldhans LukášSurman Damien     03115
17.Zdařil PetrVšetička Martin     32215
18.Antošová JolanaTheuer Tomáš     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Waldhans Lukáš04Pařízek Richard40
Zdařil Petr13Surman Damien40
Antošová Jolana04Všetička Martin22
Zdařilová Martina13Theuer Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Emil
Zálešák Petr
 
 
Hekele Erik
Marada Matěj
 
 
     3010
2.Mikuš Pavel
Hromek František ml.
 
 
Šuralová Karolina
Rybníkář Adam
 
 
     3020
3.Létal EmilMarada Matěj     3030
4.Zálešák PetrŠuralová Karolina     3040
5.Mikuš PavelHekele Erik     3050
6.Hromek František ml.Rybníkář Adam     3060
7.Zálešák PetrMarada Matěj     3070
8.Mikuš PavelŠuralová Karolina     3080
9.Hromek František ml.Hekele Erik     3090
10.Létal EmilRybníkář Adam     30100
11.Mikuš PavelMarada Matěj     30110
12.Hromek František ml.Šuralová Karolina     31120
13.Létal EmilHekele Erik     30130
14.Zálešák PetrRybníkář Adam     30140
15.Hromek František ml.Marada Matěj     31150
16.Létal EmilŠuralová Karolina     30160
17.Zálešák PetrHekele Erik     30170
18.Mikuš PavelRybníkář Adam     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Létal Emil40Marada Matěj04
Zálešák Petr40Šuralová Karolina04
Mikuš Pavel40Hekele Erik04
Hromek František ml.40Rybníkář Adam04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy