Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33616:569TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Turcmanovič František
Stoilov Jonáš
 
 
1145  3010
2.Shivashankar Bharadwaj Mithun
Hájek Karel
 
 
Vaněk Martin
Vokál Roman
 
 
-9-9-4  0311
3.Hájek KarelVokál Roman-8-53-6 1312
4.Shivashankar Bharadwaj MithunTurcmanovič František667  3022
5.Lukáč MichalVaněk Martin-5-86-8 1323
6.Schützner VladimírStoilov Jonáš557  3033
7.Shivashankar Bharadwaj MithunVokál Roman53-9-7-72334
8.Lukáč MichalTurcmanovič František-53114 3144
9.Schützner VladimírVaněk Martin-7-1097-92345
10.Hájek KarelStoilov Jonáš684  3055
11.Lukáč MichalVokál Roman-7-6-2  0356
12.Schützner VladimírTurcmanovič František675  3066
13.Hájek KarelVaněk Martin-10-1161143276
14.Shivashankar Bharadwaj MithunStoilov Jonáš-9-9-6  0377
15.Schützner VladimírVokál Roman9-2-107-72378
16.Hájek KarelTurcmanovič František525  3088
17.Shivashankar Bharadwaj MithunVaněk Martin-10-5-6  0389
18.Lukáč MichalStoilov Jonáš-10-124-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Karel31Vokál Roman40
Shivashankar Bharadwaj Mithun13Turcmanovič František04
Lukáč Michal13Vaněk Martin31
Schützner Vladimír22Stoilov Jonáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37690:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Bartoňová Tereza
 
 
Dušek Jiří
Pína Jan
 
 
-5138-993210
2.Zerkal Sergey
Košacký Adam
 
 
Jaroš Petr
Blažková Anežka
 
 
-9-43-5 1311
3.Komín OndřejBlažková Anežka-10-576133221
4.Košacký AdamDušek Jiří585  3031
5.Zerkal SergeyPína Jan-118-4-8 1332
6.Bartoňová TerezaJaroš Petr-684-443242
7.Košacký AdamBlažková Anežka10-46-12103252
8.Zerkal SergeyDušek Jiří8-757 3162
9.Bartoňová TerezaPína Jan358  3072
10.Komín OndřejJaroš Petr7-4-7-3 1373
11.Zerkal SergeyBlažková Anežka87-98 3183
12.Bartoňová TerezaDušek Jiří1084  3093
13.Komín OndřejPína Jan-8-9-6  0394
14.Košacký AdamJaroš Petr-66-910-82395
15.Bartoňová TerezaBlažková Anežka11-5-9-12 1396
16.Komín OndřejDušek Jiří1-4-12-13 1397
17.Košacký AdamPína Jan-9-10-9  0398
18.Zerkal SergeyJaroš Petr7-8-78-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej13Blažková Anežka13
Košacký Adam22Dušek Jiří13
Zerkal Sergey22Pína Jan31
Bartoňová Tereza31Jaroš Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:32789:770TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satorie Michal
Kočvara Tomáš
 
 
Růžička Dominik
Kaňka Tomáš
 
 
9-997 3110
2.Pejchal Vlastimil
Bauer Radek
 
 
Kocánek Jiří
Vinklářová Veronika
 
 
-4-98-9 1311
3.Pejchal VlastimilKaňka Tomáš-8-99-3 1312
4.Fišer MartinRůžička Dominik-93-87-32313
5.Satorie MichalKocánek Jiří1110-54 3123
6.Bauer RadekVinklářová Veronika8-2-6963233
7.Fišer MartinKaňka Tomáš15-49-6-62334
8.Satorie MichalRůžička Dominik28-87 3144
9.Kočvara TomášKocánek Jiří69-8-973254
10.Pejchal VlastimilVinklářová Veronika895  3064
11.Satorie MichalKaňka Tomáš8-9-910-1052365
12.Kočvara TomášRůžička Dominik5-45-863275
13.Pejchal VlastimilKocánek Jiří158-149 3185
14.Fišer MartinVinklářová Veronika6127  3095
15.Kočvara TomášKaňka Tomáš-98-5-6 1396
16.Pejchal VlastimilRůžička Dominik58-4-7-92397
17.Fišer MartinKocánek Jiří510-45 31107
18.Satorie MichalVinklářová Veronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejchal Vlastimil22Kaňka Tomáš40
Fišer Martin22Růžička Dominik22
Satorie Michal21Kocánek Jiří04
Bauer Radek10Vinklářová Veronika03
Kočvara Tomáš21   
Střídání Kočvara za Bauera



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33512:532TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huňa Vladimír
Smrčina Zdeněk
 
 
Hladík Petr
Elčkner Miroslav ml.
 
 
945  3010
2.Holštein Jaroslav
Vencálek Jiří
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
-3-5-9  0311
3.Smrčina ZdeněkElčkner Miroslav ml.1088  3021
4.Vencálek JiříHladík Petr9-10-87-62322
5.Holštein JaroslavFusová Anička-6-6-7  0323
6.Huňa VladimírČermák Jiří99-4-8-72324
7.Vencálek JiříElčkner Miroslav ml.-9-98-5 1325
8.Holštein JaroslavHladík Petr74-95 3135
9.Huňa VladimírFusová Anička566  3045
10.Smrčina ZdeněkČermák Jiří-5-9-8  0346
11.Holštein JaroslavElčkner Miroslav ml.-8-9-8  0347
12.Huňa VladimírHladík Petr962  3057
13.Smrčina ZdeněkFusová Anička-94-11-8 1358
14.Vencálek JiříČermák Jiří-6-7-10  0359
15.Huňa VladimírElčkner Miroslav ml.9-5-76103269
16.Smrčina ZdeněkHladík Petr-8-9-8  03610
17.Vencálek JiříFusová Anička         
18.Holštein JaroslavČermák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrčina Zdeněk13Elčkner Miroslav ml.22
Vencálek Jiří03Hladík Petr22
Holštein Jaroslav12Fusová Anička21
Huňa Vladimír31Čermák Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14489:377TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokurka Miloslav
Sedláček Tomáš
 
 
Krejsa Josef
Svatoň Petr
 
 
75-96 3110
2.Jelínek Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
Hrubec Vladimír
Bláha Jaroslav
 
 
-9-96-9 1311
3.Sedláček TomášHrubec Vladimír8-6-99-92312
4.Moravec LukášBláha Jaroslav-8-598123222
5.Jelínek TomášSvatoň Petr862  3032
6.Vokurka MiloslavKrejsa Josef769  3042
7.Moravec LukášHrubec Vladimír7411  3052
8.Jelínek TomášBláha Jaroslav7-2-10-10 1353
9.Vokurka MiloslavSvatoň Petr535  3063
10.Sedláček TomášKrejsa Josef646  3073
11.Jelínek TomášHrubec Vladimír858  3083
12.Vokurka MiloslavBláha Jaroslav8-7-8673293
13.Sedláček TomášSvatoň Petr913  30103
14.Moravec LukášKrejsa Josef         
15.Vokurka MiloslavHrubec Vladimír         
16.Sedláček TomášBláha Jaroslav         
17.Moravec LukášSvatoň Petr         
18.Jelínek TomášKrejsa Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Tomáš21Hrubec Vladimír12
Moravec Lukáš20Bláha Jaroslav12
Jelínek Tomáš21Svatoň Petr03
Vokurka Miloslav30Krejsa Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36489:569AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzek Karel
Helcl Daniel
 
 
Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 
-6-78-8 1301
2.Třesohlavý Josef
Bratka Arnošt
 
 
Merkl Roman
Hubač Martin
 
 
895  3011
3.Helcl DanielMerkl Roman-5-6-7  0312
4.Třesohlavý JosefMelíšek Martin-5-4-4  0313
5.Jůzek KarelHubač Martin-6-7-9  0314
6.Bratka ArnoštMelíšek Ondřej58-7-7103224
7.Třesohlavý JosefMerkl Roman-4-6-5  0325
8.Jůzek KarelMelíšek Martin-979-483235
9.Bratka ArnoštHubač Martin89-57 3145
10.Helcl DanielMelíšek Ondřej7-996 3155
11.Jůzek KarelMerkl Roman-3-7-6  0356
12.Bratka ArnoštMelíšek Martin8103  3066
13.Helcl DanielHubač Martin-8-4-8  0367
14.Třesohlavý JosefMelíšek Ondřej-5-8-6  0368
15.Bratka ArnoštMerkl Roman-113-66-92369
16.Helcl DanielMelíšek Martin89-7-10-623610
17.Třesohlavý JosefHubač Martin         
18.Jůzek KarelMelíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helcl Daniel13Merkl Roman40
Třesohlavý Josef03Melíšek Martin22
Jůzek Karel12Hubač Martin21
Bratka Arnošt31Melíšek Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy