Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Coubalová Matina
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:16266:283nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Zýková Renata
Helisová Kateřina
 
 
84-57 3110
2.Scheubová JanaZiková Hana352  3020
3.Coubalová MartinaZýková Renata356  3030
4.Helisová KateřinaWO    0331
5.Coubalová MartinaZiková Hana311  3041
6.Scheubová JanaHelisová Kateřina88-8-6-82342
7.Zýková RenataWO    0343
8.Coubalová MartinaHelisová Kateřina-876-11-82344
9.Ziková HanaWO    0345
10.Scheubová JanaZýková Renata11107  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana21Ziková Hana02
Coubalová Martina21Zýková Renata02
   Helisová Kateřina20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Černá Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20284:339TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
977  3010
2.Adamčíková DanaLösterová Anna-1312-118-102311
3.Stočesová SilvieSlatinská Nataša1154  3021
4.Merhautová AlenaWO    0322
5.Stočesová SilvieLösterová Anna-96-9-9 1323
6.Adamčíková DanaMerhautová Alena1-1287 3133
7.Slatinská NatašaWO    0334
8.Stočesová SilvieMerhautová Alena27-510 3144
9.Lösterová AnnaWO    0345
10.Adamčíková DanaSlatinská Nataša-85-7-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana12Lösterová Anna20
Stočesová Silvie21Slatinská Nataša11
   Merhautová Alena02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:11366:286TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Vlčková Monika
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
-59-810-102301
2.Vrzalová JitkaJebavá Lucie8-98-7-32302
3.Špicarová IvanaSeidlová Monika1033  3012
4.Vlčková MonikaBendová Amálie892  3022
5.Špicarová IvanaJebavá Lucie13-5-6-8 1323
6.Vrzalová JitkaBendová Amálie643  3033
7.Vlčková MonikaSeidlová Monika395  3043
8.Špicarová IvanaBendová Amálie164  3053
9.Vlčková MonikaJebavá Lucie-76-51073263
10.Vrzalová JitkaSeidlová Monika368  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrzalová Jitka21Jebavá Lucie21
Špicarová Ivana21Seidlová Monika03
Vlčková Monika30Bendová Amálie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19278:315TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Matoušková Andrea
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
765  3010
2.Petříková MichaelaSpilková Ivana-985-10-112311
3.Matoušková AndreaHavlíková Jana-87-10-6 1312
4.Šišková GabrielaWO    0313
5.Matoušková AndreaSpilková Ivana6513  3023
6.Petříková MichaelaŠišková Gabriela8-7510 3133
7.Havlíková JanaWO    0334
8.Matoušková AndreaŠišková Gabriela-879-7-102335
9.Spilková IvanaWO    0336
10.Petříková MichaelaHavlíková JanaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petříková Michaela11Spilková Ivana11
Matoušková Andrea12Havlíková Jana10
   Šišková Gabriela11
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2018 20:30 Začátek
utkání
20:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21322:360TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosová Kateřina
Včeláková Jiřina
 
 
Luňová Zuzana
Vinklářová Veronika
 
 
8-11-8-3 1301
2.Pražáková ŠárkaLuňová Zuzana-3-5-5  0302
3.Rosová KateřinaVinklářová Veronika85-6-6-42303
4.Včeláková JiřinaKrompolcová Jana743  3013
5.Rosová KateřinaLuňová Zuzana-8-17-8 1314
6.Pražáková ŠárkaKrompolcová Jana-6-8-7  0315
7.Včeláková JiřinaVinklářová Veronika8-1069 3125
8.Rosová KateřinaKrompolcová Jana9119  3035
9.Včeláková JiřinaLuňová Zuzana-987-883245
10.Pražáková ŠárkaVinklářová Veronika-69-3-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pražáková Šárka03Luňová Zuzana21
Rosová Kateřina12Vinklářová Veronika21
Včeláková Jiřina30Krompolcová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:56Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10352:228AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Jaroňová Karolína
 
 
Blažková Anežka
Závodská Katarína
 
 
-6-987113210
2.Handlová NatálieZávodská Katarína453  3020
3.Jaroňová KarolínaBlažková Anežka9-4-8-5 1321
4.Jungwirthová AndreaWO    3031
5.Jaroňová KarolínaZávodská Katarína-7-84-6 1332
6.Handlová NatálieWO    3042
7.Jungwirthová AndreaBlažková Anežka879  3052
8.Jaroňová KarolínaWO    3062
9.Jungwirthová AndreaZávodská Katarína-6298 3172
10.Handlová NatálieBlažková Anežka97-58 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Handlová Natálie20Závodská Katarína12
Jaroňová Karolína02Blažková Anežka12
Jungwirthová Andrea20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy