Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25239:342Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Filová Simona
 
 
Zuzáková Anežka
Kadavá Tereza
 
 
-757-6-72301
2.Kosťová NatálieKadavá Tereza-5-3-6  0302
3.Bláhová KateřinaZuzáková Anežka-8753 3112
4.Filová SimonaMaršíková Jitka-8-7-4  0313
5.Bláhová KateřinaKadavá Tereza-6-28-8 1314
6.Kosťová NatálieMaršíková Jitka-3-3-2  0315
7.Filová SimonaZuzáková Anežka1696  3025
8.Bláhová KateřinaMaršíková Jitka-6-1-3  0326
9.Filová SimonaKadavá Tereza-6-2-4  0327
10.Kosťová NatálieZuzáková Anežka-8-10-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kosťová Natálie03Kadavá Tereza30
Bláhová Kateřina12Zuzáková Anežka12
Filová Simona12Maršíková Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:215TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Kalinová Martina
Pražáková Šárka
 
 
946  3010
2.Rohová MichaelaPražáková Šárka7911  3020
3.Nesvačilová PetraKemlinková Nela525  3030
4.Janů VeronikaKalinová Martina768  3040
5.Nesvačilová PetraPražáková Šárka10-8-8773250
6.Rohová MichaelaKalinová Martina375  3060
7.Janů VeronikaKemlinková Nela753  3070
8.Nesvačilová PetraKalinová Martina447  3080
9.Janů VeronikaPražáková Šárka-63710 3190
10.Rohová MichaelaKemlinková Nela356  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rohová Michaela30Pražáková Šárka03
Nesvačilová Petra30Kemlinková Nela03
Janů Veronika30Kalinová Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15331:296TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábková Dana
Bartůšková Jarmila
 
 
Hošková Stanislava
Veselíková Pavla
 
 
-9-4-9  0301
2.Jeřábková DanaVlachová Jana846  3011
3.Kriegerová HelenaVeselíková Pavla66-3-11-92312
4.Bartůšková JarmilaHošková Stanislava-3-4-9  0313
5.Kriegerová HelenaVlachová Jana564  3023
6.Jeřábková DanaHošková Stanislava-4-9-16  0324
7.Bartůšková JarmilaVeselíková Pavla45-5-983234
8.Kriegerová HelenaHošková Stanislava1038  3044
9.Bartůšková JarmilaVlachová Jana6210  3054
10.Jeřábková DanaVeselíková Pavla7-586 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jeřábková Dana21Vlachová Jana03
Kriegerová Helena21Veselíková Pavla12
Bartůšková Jarmila21Hošková Stanislava21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
Kozáková Květoslava
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22323:370TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselá Zdeňka
Částková Stanislava
 
 
Balková Růžena
Chalupová Ludmila
 
 
56-10-8-82301
2.Kozáková KvětoslavaHypšová Daniela-4576 3111
3.Částková StanislavaChalupová Ludmila-7-2-4  0312
4.Kyselá ZdeňkaBalková Růžena1085  3022
5.Částková StanislavaHypšová Daniela-1-2-4  0323
6.Kozáková KvětoslavaBalková Růžena-69-6-6 1324
7.Kyselá ZdeňkaChalupová Ludmila-58-1111-32325
8.Částková StanislavaBalková Růžena-8-57843235
9.Kyselá ZdeňkaHypšová Daniela-8-8-8  0336
10.Kozáková KvětoslavaChalupová Ludmila-67712 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kozáková Květoslava21Hypšová Daniela21
Částková Stanislava12Chalupová Ludmila21
Kyselá Zdeňka12Balková Růžena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6374:263TJ Košíře A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Boegner Britta
Malá Božena
 
 
-91087 3110
2.Nováková HanaBoegner Britta-9-1066113220
3.Bulantová PavlaMalá Božena1056  3030
4.Füllsacková BarboraMaláková Olga739  3040
5.Bulantová PavlaBoegner Britta929  3050
6.Nováková HanaMaláková Olga986  3060
7.Füllsacková BarboraMalá Božena257  3070
8.Bulantová PavlaMaláková Olga795  3080
9.Füllsacková BarboraBoegner Britta662  3090
10.Nováková HanaMalá Božena7-79-9-72391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Hana21Boegner Britta03
Bulantová Pavla30Malá Božena12
Füllsacková Barbora30Maláková Olga03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy