Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22598:544SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Vladimír
Vyvadilová Jitka
 
 
Sedlář Jan
Satorie Michal
 
 
888  3010
2.Lebl Ondřej
Skřivánek Petr
 
 
Cacek Jan
Hondlík Josef
 
 
6-108-983220
3.Lebl OndřejHondlík Josef1311-74 3130
4.Vyvadilová JitkaCacek Jan74-7-9-92331
5.Zimčík LukášSatorie Michal11810  3041
6.Skřivánek PetrSedlář Jan-4697 3151
7.Vyvadilová JitkaHondlík Josef-88-8-8 1352
8.Zimčík LukášCacek Jan67-5-10-92353
9.Skřivánek PetrSatorie Michal1178  3063
10.Lebl OndřejSedlář Jan-8886 3173
11.Zimčík LukášHondlík Josef-4-96-6 1374
12.Skřivánek PetrCacek Jan14510  3084
13.Lebl OndřejSatorie Michal55-812 3194
14.Vyvadilová JitkaSedlář Jan-12-712-7 1395
15.Skřivánek PetrHondlík Josef-4977 31105
16.Lebl OndřejCacek Jan         
17.Vyvadilová JitkaSatorie Michal         
18.Zimčík LukášSedlář Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lebl Ondřej30Hondlík Josef22
Vyvadilová Jitka03Cacek Jan21
Zimčík Lukáš12Satorie Michal03
Skřivánek Petr40Sedlář Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24560:494TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Pešina Jiří
 
 
Maršík Richard
Růžička Filip
 
 
-4-106-5 1301
2.Papírník Pavel
Zunt Zdeněk
 
 
Balcar Zdeněk
Filip Michal
 
 
434  3011
3.Pešina JiříMaršík Richard-8-6-7  0312
4.Zunt ZdeněkRůžička Filip-1046-1083222
5.Hrbáček MilanBalcar Zdeněk-6769 3132
6.Papírník PavelFilip Michal757  3042
7.Zunt ZdeněkMaršík Richard-6-7-9  0343
8.Hrbáček MilanRůžička Filip-68-59-72344
9.Papírník PavelBalcar Zdeněk897  3054
10.Pešina JiříFilip Michal987  3064
11.Hrbáček MilanMaršík Richard-96-12-7 1365
12.Papírník PavelRůžička Filip584  3075
13.Pešina JiříBalcar Zdeněk-1139-953285
14.Zunt ZdeněkFilip Michal-997-753295
15.Papírník PavelMaršík Richard8-7-98432105
16.Pešina JiříRůžička Filip6104  30  
17.Zunt ZdeněkBalcar Zdeněk         
18.Hrbáček MilanFilip Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešina Jiří21Maršík Richard31
Zunt Zdeněk21Růžička Filip12
Hrbáček Milan12Balcar Zdeněk03
Papírník Pavel40Filip Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Alimpex Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30362:430TTC Alimpex Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Ploc Marek
 
 
Nejedlý Pavel
Hrdý Martin
 
 
-3-47-3 1301
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Balák Pavel
Prokš Vladimír
 
 
76-9-9-82302
3.Kocábek PavelSvoboda Robert798  3012
4.Pocz ŠtefanBalák Pavel-6-7-10  0313
5.Ploc MarekNejedlý Pavel-47-5-9 1314
6.Eberl MilanHrdý Martin-6-9-8  0315
7.Pocz ŠtefanSvoboda Robert696  3025
8.Ploc MarekBalák Pavel-9-11-7  0326
9.Eberl MilanNejedlý Pavel-7-9-9  0327
10.Kocábek PavelHrdý Martin-8-9-11  0328
11.Ploc MarekProkš Vladimír-812-109-72329
12.Eberl MilanBalák Pavel-5-10-7  03210
13.Kocábek PavelNejedlý Pavel         
14.Pocz ŠtefanHrdý Martin         
15.Eberl MilanProkš Vladimír         
16.Kocábek PavelBalák Pavel         
17.Pocz ŠtefanNejedlý Pavel         
18.Ploc MarekHrdý Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kocábek Pavel11Svoboda Robert02
Pocz Štefan11Balák Pavel30
Ploc Marek03Nejedlý Pavel20
Eberl Milan03Hrdý Martin20
   Prokš Vladimír10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Král Ludvík st.
 
 
Obraz Martin
Jaroněk Aleš
 
 
     1301
2.Kremla Tomáš
Kohout Radek
 
 
Šichan Martin
Poncar Patrik
 
 
     3111
3.Čihák Josef st.Obraz Martin     3121
4.Král Ludvík st.Jaroněk Aleš     0322
5.Kohout RadekPoncar Patrik     2323
6.Kremla Tomᚊichan Martin     3133
7.Král Ludvík st.Obraz Martin     0334
8.Kohout RadekJaroněk Aleš     3144
9.Kremla TomášPoncar Patrik     1345
10.Čihák Josef st.Šichan Martin     3055
11.Kohout RadekObraz Martin     3165
12.Kremla TomášJaroněk Aleš     1366
13.Čihák Josef st.Poncar Patrik     3076
14.Král Ludvík st.Šichan Martin     1377
15.Kremla TomášObraz Martin     3187
16.Čihák Josef st.Jaroněk Aleš     0388
17.Král Ludvík st.Poncar Patrik     3098
18.Kohout RadekŠichan Martin     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef st.31Obraz Martin13
Král Ludvík st.13Jaroněk Aleš31
Kohout Radek31Poncar Patrik22
Kremla Tomáš22Šichan Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2012 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38623:664TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boš Petr
Bielina Václav
 
 
Tichý Květoslav
Schmelz Richard
 
 
81010  3010
2.Pospíšil Antonín
Čečák Milan
 
 
Kára Petr
Hruška Jan
 
 
78-129 3120
3.Bielina VáclavTichý Květoslav9-6-6-7 1321
4.Čečák MilanHruška Jan-4-85-8 1322
5.Pospíšil AntonínKára Petr-267-373232
6.Boš PetrSchmelz Richard-5-69-9 1333
7.Čečák MilanTichý Květoslav-9-8-7  0334
8.Pospíšil AntonínHruška Jan-9-6-7  0335
9.Boš PetrKára Petr-894-6143245
10.Bielina VáclavSchmelz Richard-5-6-4  0346
11.Pospíšil AntonínTichý Květoslav-8-10-7  0347
12.Boš PetrHruška Jan710-107 3157
13.Bielina VáclavKára Petr-103810 3167
14.Čečák MilanSchmelz Richard97-9-3-92368
15.Boš PetrTichý Květoslav8-1068 3178
16.Bielina VáclavHruška Jan-7-114-6 1379
17.Čečák MilanKára Petr769  3089
18.Pospíšil AntonínSchmelz Richard-9-56-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielina Václav13Tichý Květoslav31
Čečák Milan13Hruška Jan31
Pospíšil Antonín13Kára Petr04
Boš Petr31Schmelz Richard40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle sokolovna na náměstíčku s parkovištěm, Pod Starkou 4, Praha 4, metro C - Kačerov, bus 124, 106, 139, 188 stanice Kloboučnická, tram 11 stanice Pod JezerkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2012 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34 AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braun Tomáš
Tichý Jiří
 
 
Gaydoš Vít
Schmidtmayer František
 
 
     1301
2.Koděra Miloš
Valašík Lukáš
 
 
Vajbar Michal
Šenk Jakub
 
 
     1302
3.Valašík LukášGaydoš Vít     1303
4.Braun TomášVajbar Michal     3113
5.Tichý JiříPanský Lukáš     1314
6.Koděra MilošSchmidtmayer František     3024
7.Braun TomášGaydoš Vít     2325
8.Tichý JiříVajbar Michal     2326
9.Koděra MilošPanský Lukáš     0327
10.Valašík LukášSchmidtmayer František     0328
11.Tichý JiříGaydoš Vít     0329
12.Koděra MilošVajbar Michal     3139
13.Valašík LukášPanský Lukáš     3149
14.Braun TomášSchmidtmayer František     3159
15.Koděra MilošGaydoš Vít     23510
16.Valašík LukášVajbar Michal     13  
17.Braun TomášPanský Lukáš         
18.Tichý JiříSchmidtmayer František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valašík Lukáš12Gaydoš Vít40
Braun Tomáš21Vajbar Michal12
Tichý Jiří03Panský Lukáš21
Koděra Miloš22Schmidtmayer František12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy