Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústí n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:17428:386TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemková Barbora
Motlová Jitka
 
 
Procházková Jana
Sedláčková Martina
 
 
66-2-983210
2.Motlová JitkaFišerová Kateřina61010  3020
3.Zemková BarboraProcházková Jana-78-119-82321
4.Částková EliškaSedláčková Martina38-9-8123231
5.Zemková BarboraFišerová Kateřina6-667 3141
6.Motlová JitkaSedláčková Martina-9-96-10 1342
7.Částková EliškaProcházková Jana8-786 3152
8.Zemková BarboraSedláčková Martina87-4-12-82353
9.Částková EliškaFišerová Kateřina11-988 3163
10.Motlová JitkaProcházková Jana7-774 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Jitka21Fišerová Kateřina03
Zemková Barbora12Procházková Jana12
Částková Eliška30Sedláčková Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům č.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16330:313SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
Dočkalová Kateřina
Utíkalová Tereza
 
 
-68-7-8 1301
2.Pleskotová KateřinaUtíkalová Tereza-17-3-6  0302
3.Šitinová PetraDočkalová Kateřina42-69 3112
4.Zemanová MichaelaJiráňová Alena56-118 3122
5.Šitinová PetraUtíkalová Tereza759  3032
6.Pleskotová KateřinaJiráňová Alena-5-7-6  0333
7.Zemanová MichaelaDočkalová Kateřina9-995 3143
8.Šitinová PetraJiráňová Alena7-935 3153
9.Zemanová MichaelaUtíkalová Tereza8810  3063
10.Pleskotová KateřinaDočkalová Kateřina-5-8-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pleskotová Kateřina03Utíkalová Tereza12
Šitinová Petra30Dočkalová Kateřina12
Zemanová Michaela30Jiráňová Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TechnolineRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24351:399KST Jirkov A Technoline

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Dagmar
Pěnkavová Dagmar
 
 
Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
117-3-7-42301
2.Bošinová VeronikaLeitnerová Eva st.7-4-2-7 1302
3.Míková KarolínaKoutská Marie-658-553212
4.Pěnkavová DagmarFaiglová Kamila95-58 3122
5.Míková KarolínaLeitnerová Eva st.-1-10-9  0323
6.Bošinová VeronikaFaiglová Kamila-610-8-11 1324
7.Pěnkavová DagmarKoutská Marie6-129-8-42325
8.Míková KarolínaFaiglová Kamila594  3035
9.Pěnkavová DagmarLeitnerová Eva st.-68-19-7 1336
10.Bošinová VeronikaKoutská Marie-10-11-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Veronika03Leitnerová Eva st.30
Míková Karolína21Koutská Marie21
Pěnkavová Dagmar12Faiglová Kamila12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:18315:247STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
7-7-6-6 1301
2.Růžičková KláraNyklová Jitka-5-4-3  0302
3.Šeligová TerezaElicerová Pavlína-8-6-9  0303
4.Bečvářová MichaelaZýmová PavlaWO    3013
5.Šeligová TerezaNyklová Jitka-4-56-8 1314
6.Růžičková KláraZýmová PavlaWO    3024
7.Bečvářová MichaelaOvčaříková Eva713-7-7-92325
8.Šeligová TerezaZýmová PavlaWO    3035
9.Bečvářová MichaelaNyklová JitkaWO    3045
10.Růžičková KláraOvčaříková Eva-4-788-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Klára02Nyklová Jitka20
Šeligová Tereza02Elicerová Pavlína10
Bečvářová Michaela01Ovčaříková Eva20
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17306:295nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Longinová Ilona
 
 
Sedloňová Aneta
Rozínková Monika
 
 
1012-7-743210
2.Longinová IlonaSedloňová Aneta11-810-0-62311
3.Matoušková StanislavaRozínková Kateřina6-6-6-6 1312
4.Protivová JanaHejzlarová Lucie555  3022
5.Matoušková StanislavaSedloňová Aneta-3-8-5  0323
6.Longinová IlonaHejzlarová Lucie230  3033
7.Protivová JanaRozínková Kateřina-10-5-8  0334
8.Matoušková StanislavaHejzlarová Lucie355  3044
9.Protivová JanaSedloňová Aneta-5-9-2  0345
10.Longinová IlonaRozínková Kateřina588  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Longinová Ilona21Sedloňová Aneta30
Matoušková Stanislava12Rozínková Kateřina21
Protivová Jana12Hejzlarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U.Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22322:351TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-8-7-9  0301
2.Svatoňová TerezaJavůrková Lucie-7-11-8  0302
3.Schneiderová JanaBezdíčková Lenka-6-11-5  0303
4.Polanská JanaSvojanovská Jana-8-38-5 1304
5.Schneiderová JanaJavůrková Lucie-10-389113214
6.Svatoňová TerezaSvojanovská Jana-1067-1093224
7.Polanská JanaBezdíčková Lenka492  3034
8.Schneiderová JanaSvojanovská Jana-8-44-9 1335
9.Polanská JanaJavůrková Lucie997  3045
10.Svatoňová TerezaBezdíčková Lenka-7-8-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza12Javůrková Lucie12
Schneiderová Jana12Bezdíčková Lenka21
Polanská Jana21Svojanovská Jana21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy