Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Rotrekl David
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15478:363TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmínek Radek
Krejčí Dalibor
 
 
Kapusta Ján
Masařík Radim
 
 
13-13-8853210
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Ostrý Jan
Beneš Zbyněk
 
 
-9867 3120
3.Krejčí DaliborKapusta Ján925  3030
4.Robek PetrBeneš Zbyněk-97-4773240
5.Rotrekl DavidOstrý Jan353  3050
6.Ječmínek RadekMasařík Radim10-10-7593260
7.Robek PetrKapusta Ján-6-8-5  0361
8.Rotrekl DavidBeneš Zbyněk74-76 3171
9.Ječmínek RadekOstrý Jan844  3081
10.Krejčí DaliborMasařík Radim-676-7-92382
11.Rotrekl DavidKapusta JánWO    3092
12.Ječmínek RadekBeneš Zbyněk9-8514 31102
13.Krejčí DaliborOstrý Jan         
14.Robek PetrMasařík Radim         
15.Ječmínek RadekKapusta Ján         
16.Krejčí DaliborBeneš Zbyněk         
17.Robek PetrOstrý Jan         
18.Rotrekl DavidMasařík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor11Kapusta Ján11
Robek Petr11Beneš Zbyněk03
Rotrekl David20Ostrý Jan02
Ječmínek Radek30Masařík Radim11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Sehnal Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37687:663KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
Trávniček Boris
Drápal Petr
 
 
816-812 3110
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Beránek Pavel
Novák Dominik
 
 
1294  3020
3.Sehnal StanislavTrávniček Boris55-8-853230
4.Svoboda JanBeránek Pavel-11-9-9  0331
5.Koumar JiříDrápal Petr59-4-8-52332
6.Zouhar MichalNovák Dominik-8-797-82333
7.Svoboda JanTrávniček Boris-10-8-10  0334
8.Koumar JiříBeránek Pavel-11-6-11  0335
9.Zouhar MichalDrápal Petr-8-9101093245
10.Sehnal StanislavNovák Dominik53-92 3155
11.Koumar JiříTrávniček Boris3-11-5-11 1356
12.Zouhar MichalBeránek Pavel8-9-10-10 1357
13.Sehnal StanislavDrápal Petr1377  3067
14.Svoboda JanNovák Dominik7-89-9-72368
15.Zouhar MichalTrávniček Boris79-65 3178
16.Sehnal StanislavBeránek Pavel35-9-9-102379
17.Svoboda JanDrápal Petr58-3-8-523710
18.Koumar JiříNovák Dominik-3    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sehnal Stanislav31Trávniček Boris22
Svoboda Jan04Beránek Pavel40
Koumar Jiří03Drápal Petr22
Zouhar Michal22Novák Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31294:404STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svěrák Martin
Křepela Zdeněk
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
-8-2-4  0301
2.Harna Václav
Sekanina Jan
 
 
Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
-5-7-7  0302
3.Sekanina JanSuchý Petr-5-8-5  0303
4.Křepela ZdeněkCetkovský Martin8-7-1-10 1304
5.Svěrák MartinKřepela Lubomír-88811 3114
6.Harna VáclavKrása Petr st.-6-3-8  0315
7.Křepela ZdeněkSuchý Petr-2-2-8  0316
8.Svěrák MartinCetkovský Martin-5-89-6 1317
9.Harna VáclavKřepela LubomírWO    3027
10.Sekanina JanKrása Petr st.-6-6-4  0328
11.Svěrák MartinSuchý Petr-699-6-82329
12.Harna VáclavCetkovský Martin-9-7-5  03210
13.Sekanina JanKřepela LubomírWO    30  
14.Křepela ZdeněkKrása Petr st.9    10  
15.Harna VáclavSuchý Petr         
16.Sekanina JanCetkovský Martin         
17.Křepela ZdeněkKřepela Lubomír         
18.Svěrák MartinKrása Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sekanina Jan02Suchý Petr30
Křepela Zdeněk02Cetkovský Martin30
Svěrák Martin12Křepela Lubomír01
Harna Václav02Krása Petr st.20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6405:295SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Nedoma Pavel
Němec Josef
 
 
655  3010
2.Šťastný Pavel
Vermouzek František
 
 
Trávníčková Karla
Skoupý Michal
 
 
1075  3020
3.Šťastný PavelSkoupý Michal866  3030
4.Fučík PetrTrávníčková Karla6-9-9-10 1331
5.Vermouzek FrantišekNěmec Josef87-67 3141
6.Šípka ZdeněkNedoma Pavel5818  3051
7.Fučík PetrSkoupý Michal688  3061
8.Vermouzek FrantišekTrávníčková Karla888  3071
9.Šípka ZdeněkNěmec Josef673  3081
10.Šťastný PavelNedoma Pavel5-8-108103291
11.Vermouzek FrantišekSkoupý Michal8107  30101
12.Šípka ZdeněkTrávníčková Karla         
13.Šťastný PavelNěmec Josef         
14.Fučík PetrNedoma Pavel         
15.Šípka ZdeněkSkoupý Michal         
16.Šťastný PavelTrávníčková Karla         
17.Fučík PetrNěmec Josef         
18.Vermouzek FrantišekNedoma Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel20Skoupý Michal03
Fučík Petr11Trávníčková Karla11
Vermouzek František30Němec Josef02
Šípka Zdeněk20Nedoma Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33370:466TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Viktor
Borovec Karel
 
 
Rafaj Zdeněk st.
Salajka Jaroslav ml.
 
 
-13-9-4  0301
2.Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
Šebeček Marek
Vojáček Jaromír
 
 
-9-4-7  0302
3.Borovec KarelVojáček Jaromír-3-3-8  0303
4.Zubal LadislavŠebeček Marek-6-6-5  0304
5.Kalousek ViktorSalajka Jaroslav ml.-78-7-6 1305
6.Sedláček RadekRafaj Zdeněk st.638  3015
7.Zubal LadislavVojáček Jaromír-4-5-6  0316
8.Kalousek ViktorŠebeček Marek67-8-5-82317
9.Sedláček RadekSalajka Jaroslav ml.-8-73773227
10.Borovec KarelRafaj Zdeněk st.-68108 3137
11.Kalousek ViktorVojáček Jaromír-9-5-6  0338
12.Sedláček RadekŠebeček Marek-69-78-102339
13.Borovec KarelSalajka Jaroslav ml.-3-7-8  03310
14.Zubal LadislavRafaj Zdeněk st.589  30  
15.Sedláček RadekVojáček Jaromír         
16.Borovec KarelŠebeček Marek         
17.Zubal LadislavSalajka Jaroslav ml.         
18.Kalousek ViktorRafaj Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borovec Karel12Vojáček Jaromír30
Zubal Ladislav02Šebeček Marek30
Kalousek Viktor03Salajka Jaroslav ml.21
Sedláček Radek21Rafaj Zdeněk st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Vrána Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31697:611TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Spáčil Tomáš
Spáčil Petr
 
 
6-71-4-92301
2.Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
Rulíšek Karel
Mráz David
 
 
3710  3011
3.Spirit MichalRulíšek Karel-8-6-7  0312
4.Dragan TomášMráz David6-9-14-11 1313
5.Bil MartinSpáčil Petr10-963 3123
6.Macháň DavidSpáčil Tomáš566  3033
7.Dragan TomášRulíšek Karel-13-108-9 1334
8.Bil MartinMráz David-8109-14113244
9.Macháň DavidSpáčil Petr376  3054
10.Spirit MichalSpáčil Tomáš-8-384-92355
11.Bil MartinRulíšek Karel7-712-763265
12.Macháň DavidMráz David-6410-9-92366
13.Spirit MichalSpáčil Petr49-411 3176
14.Dragan TomášSpáčil Tomáš-6648 3186
15.Macháň DavidRulíšek Karel65-9-813296
16.Spirit MichalMráz David9-5-9-11 1397
17.Dragan TomášSpáčil Petr-9347 31107
18.Bil MartinSpáčil Tomáš4    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spirit Michal13Rulíšek Karel22
Dragan Tomáš22Mráz David31
Bil Martin30Spáčil Petr04
Macháň David31Spáčil Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS