Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Popůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK Univerzita BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, herna Moravské Slavie Brno SRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32587:501nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otoupalík Karel
Doležal Jiří
 
 
Ulrychová Hana
Vacenovský Pavel
 
 
7-9-3-2 1301
2.Popelka Jaroslav
Blecha Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Otoupalík KarelUlrychová Hana-5-6-6  0312
4.Popelka JaroslavVacenovský Pavel-9-411-7 1313
5.Blecha PavelŠišková Barbora8-9-9-5 1314
6.Doležal JiříWO    3024
7.Popelka JaroslavUlrychová Hana-7-5-6  0325
8.Blecha PavelVacenovský Pavel-7-916-6 1326
9.Doležal JiříŠišková Barbora749  3036
10.Otoupalík KarelWO    3046
11.Blecha PavelUlrychová Hana-6-26-8 1347
12.Doležal JiříVacenovský Pavel10-48-8-82348
13.Otoupalík KarelŠišková Barbora8-7-11763258
14.Popelka JaroslavWO    3068
15.Doležal JiříUlrychová Hana-2-8-5  0369
16.Otoupalík KarelVacenovský Pavel-988-763279
17.Popelka JaroslavŠišková Barbora8-455 3189
18.Blecha PavelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Otoupalík Karel21Ulrychová Hana40
Popelka Jaroslav12Vacenovský Pavel31
Blecha Pavel03Šišková Barbora13
Doležal Jiří12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Žižka Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:27622:549Sokol Brno I G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Novak Adam
 
 
Sojka Oldřich
Lauš Petr
 
 
974  3010
2.Babušík Tomáš
Janda Roman
 
 
Juras Miroslav
Kottas Milan
 
 
-4-6-6  0311
3.Janda RomanKottas Milan-5-1-9  0312
4.Babušík TomášJuras Miroslav-9575 3122
5.Čech JiříSojka Oldřich536  3032
6.Novak AdamLauš Petr6-989 3142
7.Babušík TomášKottas Milan-7-7-2  0343
8.Čech JiříJuras Miroslav84-8-983253
9.Novak AdamSojka Oldřich558  3063
10.Basovník DaliborLauš Petr949  3073
11.Čech JiříKottas Milan-5-86-5 1374
12.Novak AdamJuras Miroslav-210-79103284
13.Basovník DaliborSojka Oldřich-77-9443294
14.Babušík TomášLauš Petr3-813-111032104
15.Novak AdamKottas Milan-11-6-6  03105
16.Basovník DaliborJuras Miroslav9-635 31115
17.Babušík TomášSojka Oldřich7-0311 31125
18.Čech JiříLauš PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Roman01Kottas Milan40
Babušík Tomáš31Juras Miroslav04
Čech Jiří21Sojka Oldřich04
Novak Adam31Lauš Petr03
Basovník Dalibor30   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:43407:628TJ Holásky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottvald Aleš
Gottvald Ivo
 
 
Dvořák Ladislav
Klíma Radim
 
 
-9766 3110
2.
 
 
Spilka Vilém
Špondr Martin
 
 
WO    0311
3.Gottvald AlešKlíma Radim8103  3021
4.Gottvald IvoŠpondr Martin9-46-1073231
5.Šujan PetrDvořák Ladislav8-5-6-6 1332
6.Spilka VilémWO    0333
7.Gottvald IvoKlíma Radim875  3043
8.Šujan PetrŠpondr Martin-7-5-7  0344
9.Dvořák LadislavWO    0345
10.Gottvald AlešSpilka Vilém-6-13-4  0346
11.Šujan PetrKlíma Radim-8-7-1  0347
12.Špondr MartinWO    0348
13.Gottvald AlešDvořák Ladislav87-710 3158
14.Gottvald IvoSpilka Vilém-3-89-12 1359
15.Klíma RadimWO    03510
16.Gottvald AlešŠpondr Martin3-68-8-523511
17.Gottvald IvoDvořák Ladislav-811-7-7 13512
18.Šujan PetrSpilka Vilém-3-10-1  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gottvald Aleš22Klíma Radim12
Gottvald Ivo22Špondr Martin21
Šujan Petr04Dvořák Ladislav21
   Spilka Vilém30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31646:613ASS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hub Petr
Zejda Pavel
 
 
Holčapková Alena
Odehnal Jaromír
 
 
708  3010
2.Týče Jan
Lomovciv Petr
 
 
Kříž Jaroslav
Holík Tomáš
 
 
975  3020
3.Zejda PavelOdehnal Jaromír8-10-14973230
4.Lomovciv PetrHolčapková Alena-7-7-6  0331
5.Auda JanKříž Jaroslav-65-5-10 1332
6.Týče JanHolík Tomáš-4-611563242
7.Lomovciv PetrOdehnal Jaromír-3-7-8  0343
8.Auda JanHolčapková Alena-68-5-8 1344
9.Týče JanKříž Jaroslav953  3054
10.Zejda PavelHolík Tomáš568  3064
11.Auda JanOdehnal Jaromír-368-9-72365
12.Týče JanHolčapková Alena-877-8-82366
13.Zejda PavelKříž Jaroslav7815  3076
14.Hub PetrHolík Tomáš788  3086
15.Týče JanOdehnal Jaromír9-8-7363296
16.Zejda PavelHolčapková Alena8-710-3-72397
17.Hub PetrKříž Jaroslav7-554 31107
18.Auda JanHolík Tomáš-9-8-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zejda Pavel31Odehnal Jaromír22
Lomovciv Petr02Holčapková Alena40
Auda Jan04Kříž Jaroslav13
Týče Jan31Holík Tomáš13
Hub Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25625:456Orel Šlapanice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčková Lucie
Sýkora Miroslav
 
 
Schwarz Milan
Oškrdal Jan
 
 
-8911-5-32301
2.Filla Michal
Hudeček Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Hudeček MartinSchwarz Milan577  3021
4.Krčková LucieOškrdal Jan7-88-8123231
5.Sýkora MiroslavLukjanov Vojtěch-98-6893241
6.Filla MichalWO    3051
7.Krčková LucieSchwarz Milan-12-8-4  0352
8.Sýkora MiroslavOškrdal Jan3-744 3162
9.Filla MichalLukjanov Vojtěch-7-9-9  0363
10.Hudeček MartinWO    3073
11.Sýkora MiroslavSchwarz Milan-7-9-6  0374
12.Filla MichalOškrdal Jan6-4-6893284
13.Hudeček MartinLukjanov Vojtěch697  3094
14.Krčková LucieWO    30104
15.Filla MichalSchwarz Milan-88-78-823105
16.Hudeček MartinOškrdal Jan465  30115
17.Krčková LucieLukjanov Vojtěch-7-8-7  03116
18.Sýkora MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hudeček Martin30Schwarz Milan31
Krčková Lucie12Oškrdal Jan04
Sýkora Miroslav21Lukjanov Vojtěch22
Filla Michal12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy