Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:33 TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Broum Pavel
Průša Dominik
 
 
     2301
2.Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
Pejša Otto ml.
Hofreiter Zdeněk
 
 
     3111
3.Rambousek Jiří ml.Broum Pavel     0312
4.Neumann JanHofreiter Zdeněk     3022
5.Phanthe DungPejša Otto ml.     3032
6.Franěk TomášPrůša Dominik     3042
7.Neumann JanBroum Pavel     0343
8.Phanthe DungHofreiter Zdeněk     2344
9.Franěk TomášPejša Otto ml.     3054
10.Rambousek Jiří ml.Průša Dominik     0355
11.Phanthe DungBroum Pavel     0356
12.Franěk TomášHofreiter Zdeněk     3166
13.Rambousek Jiří ml.Pejša Otto ml.     3176
14.Neumann JanPrůša Dominik     1377
15.Franěk TomášBroum Pavel     1378
16.Rambousek Jiří ml.Hofreiter Zdeněk     2379
17.Neumann JanPejša Otto ml.     13710
18.Phanthe DungPrůša Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.13Broum Pavel40
Neumann Jan13Hofreiter Zdeněk22
Phanthe Dung12Pejša Otto ml.13
Franěk Tomáš31Průša Dominik21
------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ARozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Himko Jaroslav
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22546:485SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
Rödling Jan
Malý Michal
 
 
-12875 3110
2.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
7-9-101073220
3.Svěchota VojtěchRödling Jan7-4-6-8 1321
4.Tauš JiříŠmucr Jiří7117  3031
5.Matas JanMalý Michal2-8-9-7 1332
6.Sobíšek MartinHrnčál Miroslav4-49-9-102333
7.Tauš JiříRödling Jan12-69-993243
8.Matas JanŠmucr Jiří5611  3053
9.Sobíšek MartinMalý Michal2-2-7683263
10.Svěchota VojtěchHrnčál Miroslav428  3073
11.Matas JanRödling Jan-4-8-1  0374
12.Sobíšek MartinŠmucr Jiří46-1211 3184
13.Svěchota VojtěchMalý Michal8-1164 3194
14.Tauš JiříHrnčál Miroslav77-67 31104
15.Sobíšek MartinRödling Jan         
16.Svěchota VojtěchŠmucr Jiří         
17.Tauš JiříMalý Michal         
18.Matas JanHrnčál Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svěchota Vojtěch21Rödling Jan21
Tauš Jiří30Šmucr Jiří03
Matas Jan12Malý Michal12
Sobíšek Martin21Hrnčál Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Miroslav
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:30663:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Boháč Dominik
Skokan Viktor
 
 
-810-98-122301
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Kopecký Filip
Krupka Martin
 
 
673  3011
3.Koželuh JindřichKopecký Filip1093  3021
4.Filín JanSkokan Viktor-39-8-4 1322
5.Ledvina VilémBoháč Dominik887  3032
6.Zlatohlávek JaroslavKrupka Martin3811  3042
7.Filín JanKopecký Filip-8-10118-42343
8.Ledvina VilémSkokan Viktor1011-96 3153
9.Zlatohlávek JaroslavBoháč Dominik-87-9-5 1354
10.Koželuh JindřichKrupka Martin413  3064
11.Ledvina VilémKopecký Filip-116-13-112365
12.Zlatohlávek JaroslavSkokan Viktor-2-3-15  0366
13.Koželuh JindřichBoháč Dominik-138-67113276
14.Filín JanKrupka Martin455  3086
15.Zlatohlávek JaroslavKopecký Filip-5-98-11 1387
16.Koželuh JindřichSkokan Viktor8-77-10-32388
17.Filín JanBoháč Dominik-6-57-8 1389
18.Ledvina VilémKrupka Martin486  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koželuh Jindřich31Kopecký Filip31
Filín Jan13Skokan Viktor31
Ledvina Vilém31Boháč Dominik22
Zlatohlávek Jaroslav13Krupka Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Pilný Vladimír
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35471:539SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Matěj
Štěpnička Michal
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
7-99-793210
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
6129  3020
3.Kadlec MatějZedník Josef10-5-4-8 1321
4.Kubovský ZdeněkBeneš Jiří-698-9-32322
5.Štěpnička MichalLuňák Radek-86-10-7 1323
6.Vízner JiříNováková Martina-9657 3133
7.Kubovský ZdeněkZedník Josef-5-9-7  0334
8.Štěpnička MichalBeneš Jiří-8-6-5  0335
9.Vízner JiříLuňák Radek-7-36-7 1336
10.Kadlec MatějNováková Martina7-6-9-7 1337
11.Štěpnička MichalZedník Josef-9-9-9  0338
12.Vízner JiříBeneš Jiří-610-9653248
13.Kadlec MatějLuňák Radek-8-5-5  0349
14.Kubovský ZdeněkNováková Martina-488-9-923410
15.Vízner JiříZedník Josef-29   11  
16.Kadlec MatějBeneš Jiří         
17.Kubovský ZdeněkLuňák Radek         
18.Štěpnička MichalNováková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Matěj03Zedník Josef30
Kubovský Zdeněk03Beneš Jiří21
Štěpnička Michal03Luňák Radek30
Vízner Jiří21Nováková Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34602:597TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
66-4-10-92301
2.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
-99-1-9 1302
3.Růžička JiříBeránek Miroslav69-7-8-92303
4.Stehlík PetrČejka Vratislav957  3013
5.Štěpánek IvanKastner Milan5-7-5-4 1314
6.Rúža DavidFencl Lukáš3-1091 3124
7.Stehlík PetrBeránek Miroslav-9-6-3  0325
8.Štěpánek IvanČejka Vratislav-5-59-7 1326
9.Rúža DavidKastner Milan6-2-98-112327
10.Růžička JiříFencl Lukáš847  3037
11.Štěpánek IvanBeránek Miroslav-77-10-5 1338
12.Rúža DavidČejka Vratislav329  3048
13.Růžička JiříKastner Milan9-9-9-7 1349
14.Stehlík PetrFencl Lukáš108-8-993259
15.Rúža DavidBeránek Miroslav96-55 3169
16.Růžička JiříČejka Vratislav493  3079
17.Stehlík PetrKastner Milan8-5-6-9 13710
18.Štěpánek IvanFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Jiří22Beránek Miroslav31
Stehlík Petr22Čejka Vratislav13
Štěpánek Ivan03Kastner Milan40
Rúža David31Fencl Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Demeter Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Šnajdr Antonín
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27610:557TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Brožek Michal
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
-12-943103210
2.Pivoňka Jaromír
Blažek Jan
 
 
Rovner Antonín
Holovčák Jiří
 
 
8-7109 3120
3.Blažek JanŠťovíček Petr-9-128-4 1321
4.Pivoňka JaromírHolovčák Jiří-79-68-112322
5.Brožek MiroslavRovner Antonín9-129-433232
6.Brožek MichalKlouček Luboš ml.6-778 3142
7.Pivoňka JaromírŠťovíček Petr7-757 3152
8.Brožek MiroslavHolovčák Jiří76-9-483262
9.Brožek MichalRovner Antonín576  3072
10.Blažek JanKlouček Luboš ml.-6-7-5  0373
11.Brožek MiroslavŠťovíček Petr6-9-44-122374
12.Brožek MichalHolovčák Jiří6511  3084
13.Blažek JanRovner Antonín9-4-8-9 1385
14.Pivoňka JaromírKlouček Luboš ml.-912-7553295
15.Brožek MichalŠťovíček Petr24-78 31105
16.Blažek JanHolovčák Jiří         
17.Pivoňka JaromírRovner Antonín         
18.Brožek MiroslavKlouček Luboš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan03Šťovíček Petr22
Pivoňka Jaromír21Holovčák Jiří12
Brožek Miroslav21Rovner Antonín12
Brožek Michal40Klouček Luboš ml.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline