Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Supuka Anton
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14470:392TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
-87612 3110
2.Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
Koumar Jiří
Šustáček Ondřej
 
 
877  3020
3.Dragan TomášSvoboda Jan-9-688-112321
4.Bil MartinŠustáček Ondřej56-98 3131
5.Spirit MichalKoumar Jiří9-87-993241
6.Macháň DavidSehnal Stanislav-7-35743251
7.Bil MartinSvoboda Jan9-1068 3161
8.Spirit MichalŠustáček Ondřej768  3071
9.Macháň DavidKoumar Jiří776  3081
10.Dragan TomášSehnal Stanislav6-69-1053291
11.Spirit MichalSvoboda Jan-9-7691232101
12.Macháň DavidŠustáček Ondřej73   20  
13.Dragan TomášKoumar Jiří         
14.Bil MartinSehnal Stanislav         
15.Macháň DavidSvoboda Jan         
16.Dragan Tomᚊustáček Ondřej         
17.Bil MartinKoumar Jiří         
18.Spirit MichalSehnal Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dragan Tomáš11Svoboda Jan12
Bil Martin20Šustáček Ondřej02
Spirit Michal30Koumar Jiří02
Macháň David20Sehnal Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32236:419TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
-710-9-15 1301
2.
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
WO    0302
3.Bastl PavelKrejčí Dalibor-8-2-6  0303
4.Borovec KarelRotrekl David-6-9-7  0304
5.Robek PetrWO    0305
6.Kalousek ViktorJečmínek Radek4-9-109-82306
7.Borovec KarelKrejčí Dalibor-8-5-13  0307
8.Rotrekl DavidWO    0308
9.Kalousek ViktorRobek Petr-1099-583218
10.Bastl PavelJečmínek Radek-8-56-8 1319
11.Krejčí DaliborWO    03110
12.Kalousek ViktorRotrekl David         
13.Bastl PavelRobek Petr         
14.Borovec KarelJečmínek Radek         
15.Kalousek ViktorKrejčí Dalibor         
16.Bastl PavelRotrekl David         
17.Borovec KarelRobek Petr         
18.Ječmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bastl Pavel02Krejčí Dalibor20
Borovec Karel02Rotrekl David10
Kalousek Viktor11Robek Petr01
   Ječmínek Radek20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:Vojáček Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Vojáček Jaromír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34514:580SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-5-6-10  0301
2.Vojáček Jaromír
Heřmanský Josef
 
 
Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
-3-9-4  0302
3.Heřmanský JosefŠípka Zdeněk-3-7-2  0303
4.Salajka Jaroslav ml.Vermouzek František8-5710 3113
5.Vojáček JaromírFučík Petr97-8-8-92314
6.Šebeček MarekŠťastný Pavel977  3024
7.Salajka Jaroslav ml.Šípka Zdeněk7-8-8-5 1325
8.Vojáček JaromírVermouzek František-78-98-82326
9.Šebeček MarekFučík Petr-1088-483236
10.Heřmanský JosefŠťastný Pavel-886-11-82337
11.Vojáček JaromírŠípka Zdeněk987  3047
12.Šebeček MarekVermouzek František9-7-8-3 1348
13.Heřmanský JosefFučík Petr-2-5-8  0349
14.Salajka Jaroslav ml.Šťastný Pavel9-989 3159
15.Šebeček MarekŠípka Zdeněk4-1210-8-1023510
16.Heřmanský JosefVermouzek František-6-7   02  
17.Salajka Jaroslav ml.Fučík Petr         
18.Vojáček JaromírŠťastný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heřmanský Josef03Šípka Zdeněk31
Salajka Jaroslav ml.21Vermouzek František21
Vojáček Jaromír12Fučík Petr21
Šebeček Marek22Šťastný Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Spáčil Petr
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30209:375STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Petr
Spáčil Tomáš
 
 
Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
-5-10-9  0301
2.
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
WO    0302
3.Suchý PetrWO    0303
4.Spáčil TomášKřepela Lubomír-2-5-9  0304
5.Spáčil PetrCetkovský Martin-711-7-6 1305
6.Jelínek MarekKrása Petr st.4412  3015
7.Spáčil TomášSuchý Petr-8-4-7  0316
8.Spáčil PetrKřepela Lubomír-48-5-7 1317
9.Jelínek MarekCetkovský Martin-7-7-5  0318
10.Krása Petr st.WO    0319
11.Spáčil PetrSuchý Petr5-7-9-8 13110
12.Jelínek MarekKřepela Lubomír         
13.Cetkovský Martin         
14.Spáčil TomášKrása Petr st.         
15.Jelínek MarekSuchý Petr         
16.Křepela Lubomír         
17.Spáčil TomášCetkovský Martin         
18.Spáčil PetrKrása Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Spáčil Tomáš02Suchý Petr20
Spáčil Petr03Křepela Lubomír20
Jelínek Marek11Cetkovský Martin20
   Krása Petr st.01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:32560:541Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harna Václav
Sekanina Jan
 
 
Dočkalová Gabriela
Masařík Radim
 
 
-9-9-9  0301
2.Svěrák Martin
Křepela Zdeněk
 
 
Dobeš Roman
Beneš Zbyněk
 
 
844  3011
3.Sekanina JanDobeš Roman228  3021
4.Svěrák MartinBeneš Zbyněk-813-45-72322
5.Křepela ZdeněkDočkalová Gabriela79-1-783232
6.Harna VáclavMasařík Radim-8-8-12  0333
7.Svěrák MartinDobeš Roman367  3043
8.Křepela ZdeněkBeneš Zbyněk-9-610-8 1344
9.Harna VáclavDočkalová Gabriela4-48-8-52345
10.Sekanina JanMasařík Radim9-10-7-13 1346
11.Křepela ZdeněkDobeš Roman768  3056
12.Harna VáclavBeneš Zbyněk6-9-84-42357
13.Sekanina JanDočkalová Gabriela-8-9-10  0358
14.Svěrák MartinMasařík Radim7-89-8-92359
15.Harna VáclavDobeš Roman763  3069
16.Sekanina JanBeneš Zbyněk-7-6-9  03610
17.Svěrák MartinDočkalová Gabriela         
18.Křepela ZdeněkMasařík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekanina Jan13Dobeš Roman04
Svěrák Martin12Beneš Zbyněk40
Křepela Zdeněk21Dočkalová Gabriela21
Harna Václav13Masařík Radim30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična VyškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32376:462KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Josef
Procházka Ondřej
 
 
Beránek Pavel
Černý Radek
 
 
-10-3-12  0301
2.Fiala Karel
Zukal Aleš
 
 
Srna Antonín
Novák Dominik
 
 
53-9-17-92302
3.Procházka OndřejBeránek Pavel-8-5-6  0303
4.Němec JosefČerný Radek-4-3-5  0304
5.Fiala KarelNovák Dominik6-1059 3114
6.Zukal AlešSrna Antonín-89-9-10 1315
7.Němec JosefBeránek Pavel-7-9-9  0316
8.Fiala KarelČerný Radek-5-5-4  0317
9.Zukal AlešNovák Dominik-99108 3127
10.Procházka OndřejSrna Antonín-68-8-5 1328
11.Fiala KarelBeránek Pavel-147-1010-102329
12.Zukal AlešČerný Radek-4-6-3  03210
13.Procházka OndřejNovák Dominik869  30  
14.Němec JosefSrna Antonín         
15.Zukal AlešBeránek Pavel         
16.Procházka OndřejČerný Radek         
17.Němec JosefNovák Dominik         
18.Fiala KarelSrna Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Ondřej02Beránek Pavel30
Němec Josef02Černý Radek30
Fiala Karel12Novák Dominik02
Zukal Aleš12Srna Antonín20
nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS