Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34514:585TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocánek Jiří
Zacharda Jáchym
 
 
Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
69-7-9-72301
2.Kotlorz Lukáš
Fausek Jiří
 
 
Obraz Martin
Lüder Jan
 
 
13-6-7-8 1302
3.Kocánek JiříProvazník Lukáš1011-47 3112
4.Kotlorz LukášObraz Martin-2-10-7  0313
5.Zacharda JáchymLüder Jan4-5149 3123
6.Fausek JiříHejný Jakub-6-10-5  0324
7.Kotlorz LukášProvazník Lukáš-5-89-5 1325
8.Zacharda JáchymObraz Martin1079  3035
9.Fausek JiříLüder Jan36-7-6-62336
10.Kocánek JiříHejný Jakub1173  3046
11.Zacharda JáchymProvazník Lukáš-48-6-7 1347
12.Fausek JiříObraz Martin-6-8109-62348
13.Kocánek JiříLüder Jan-4-86883258
14.Kotlorz LukášHejný Jakub-7-119-5 1359
15.Fausek JiříProvazník Lukáš-10-5-6  03510
16.Kocánek JiříObraz Martin         
17.Kotlorz LukášLüder Jan         
18.Zacharda JáchymHejný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kocánek Jiří30Provazník Lukáš31
Kotlorz Lukáš03Obraz Martin21
Zacharda Jáchym21Lüder Jan12
Fausek Jiří04Hejný Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18551:399TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
-88-4-7 1301
2.Farář Petr
Dvořák Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Farář PetrČermák Jiří786  3021
4.Dvořák PetrFusová Anička978  3031
5.Šprongl JaroslavTraxler Jan-8-7-10  0332
6.Richter JanWO    3042
7.Dvořák PetrČermák Jiří-129-104-152343
8.Šprongl JaroslavFusová Anička9-108-4-52344
9.Richter JanTraxler Jan-12-10-10  0345
10.Farář PetrWO    3055
11.Šprongl JaroslavČermák Jiří756  3065
12.Richter JanFusová Anička997  3075
13.Farář PetrTraxler Jan6-8612 3185
14.Dvořák PetrWO    3095
15.Richter JanČermák Jiří6-4-1018932105
16.Farář PetrFusová Anička-1210-8-5 13  
17.Dvořák PetrTraxler Jan         
18.Šprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Farář Petr20Čermák Jiří13
Dvořák Petr11Fusová Anička12
Šprongl Jaroslav12Traxler Jan21
Richter Jan21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33732:683TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Ťuík Jan
 
 
Hrdlic Roman
Hájek Luděk st.
 
 
-78710 3110
2.Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
-9-99-9 1311
3.Ťuík JanHorčák Martin678  3021
4.Vokál JanVerner Pavel5-65-1193231
5.Vokál RomanHrdlic Roman588  3041
6.Dalešický JosefHájek Luděk st.777  3051
7.Vokál JanHorčák Martin4-556 3161
8.Vokál RomanVerner Pavel-69-9-9 1362
9.Dalešický JosefHrdlic Roman7-98-4103272
10.Ťuík JanHájek Luděk st.-96-8-8 1373
11.Vokál RomanHorčák Martin9-99-9-92374
12.Dalešický JosefVerner Pavel-8-98-9 1375
13.Ťuík JanHrdlic Roman-810-49-92376
14.Vokál JanHájek Luděk st.-9-10111073286
15.Dalešický JosefHorčák Martin710-76 3196
16.Ťuík JanVerner Pavel89-7-7-62397
17.Vokál JanHrdlic Roman4-9-55-112398
18.Vokál RomanHájek Luděk st.598  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ťuík Jan13Horčák Martin13
Vokál Jan31Verner Pavel31
Vokál Roman22Hrdlic Roman22
Dalešický Josef31Hájek Luděk st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14468:370PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Pocz Štefan
 
 
Brabec Antonín Jan
Veselý Filip
 
 
78-68 3110
2.Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
Pína Jan
Horká Nela
 
 
798  3020
3.Turek TomášPína Jan9410  3030
4.Forejt LukášVeselý Filip-5-7-9  0331
5.Pocz ŠtefanBrabec Antonín Jan586  3041
6.Pocz TomášHorká Nela931  3051
7.Forejt LukášPína Jan9-7-2-6 1352
8.Pocz ŠtefanVeselý Filip6-7-10-5 1353
9.Pocz TomášBrabec Antonín Jan496  3063
10.Turek TomášHorká Nela513-102 3173
11.Pocz ŠtefanPína Jan883  3083
12.Pocz TomášVeselý Filip-52-9-11 1384
13.Turek TomášBrabec Antonín Jan8109  3094
14.Forejt LukášHorká Nela215  30104
15.Pocz TomášPína Jan         
16.Turek TomášVeselý Filip         
17.Forejt LukášBrabec Antonín Jan         
18.Pocz ŠtefanHorká Nela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Turek Tomáš30Pína Jan12
Forejt Lukáš12Veselý Filip30
Pocz Štefan21Brabec Antonín Jan03
Pocz Tomáš21Horká Nela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:Petira
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39611:665SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosál Martin
Čihák Josef ml.
 
 
Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
-5879 3110
2.Zimmel Václav
Petira Martin
 
 
Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
-5-9-12  0311
3.Nosál MartinDlouhý Karel-78-2-12 1312
4.Petira MartinKačinetz Alan-6-8105-72313
5.Zimmel VáclavPavlovský Tomáš-9-87433223
6.Čihák Josef ml.Ulrych Jiří-8-8-6  0324
7.Petira MartinDlouhý Karel-6-10-10  0325
8.Zimmel VáclavKačinetz Alan-5-10-12  0326
9.Čihák Josef ml.Pavlovský Tomáš-417812 3136
10.Nosál MartinUlrych Jiří8-3-12-10 1337
11.Zimmel VáclavDlouhý Karel6-611-593247
12.Čihák Josef ml.Kačinetz Alan8-7-7-8 1348
13.Nosál MartinPavlovský Tomáš857  3058
14.Petira MartinUlrych Jiří-84-8-9 1359
15.Čihák Josef ml.Dlouhý Karel1013-1010 3169
16.Nosál MartinKačinetz Alan8-7-8773279
17.Petira MartinPavlovský Tomáš-5-6-6  03710
18.Zimmel VáclavUlrych Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nosál Martin22Dlouhý Karel22
Petira Martin04Kačinetz Alan31
Zimmel Václav21Pavlovský Tomáš13
Čihák Josef ml.22Ulrych Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38668:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Budík Bohuslav st.
Beneš Karel
 
 
-591-9-42301
2.Stejskal Radek
Suchý Adam ml.
 
 
Prokeš Jan
Pour Lukáš
 
 
68-9-7-82302
3.Suchý Adam ml.Budík Bohuslav st.-8-7-6  0303
4.Stejskal RadekBeneš Karel-5697 3113
5.Svatoš DanielProkeš Jan10-857 3123
6.Jágr MartinPour Lukáš12-68-473233
7.Stejskal RadekBudík Bohuslav st.10-2812 3143
8.Svatoš DanielBeneš Karel-8-79-7 1344
9.Jágr MartinProkeš Jan-9-5-8  0345
10.Suchý Adam ml.Pour Lukáš-78-81013255
11.Svatoš DanielBudík Bohuslav st.-3911-10-62356
12.Jágr MartinBeneš Karel5-116-673266
13.Suchý Adam ml.Prokeš Jan9-3-8-11 1367
14.Stejskal RadekPour Lukáš796  3077
15.Jágr MartinBudík Bohuslav st.-9-9-7  0378
16.Suchý Adam ml.Beneš Karel-8-8-8  0379
17.Stejskal RadekProkeš Jan6-1076 3189
18.Svatoš DanielPour Lukáš410-79 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Adam ml.13Budík Bohuslav st.31
Stejskal Radek40Beneš Karel22
Svatoš Daniel22Prokeš Jan22
Jágr Martin22Pour Lukáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS